Autor Wątek: Zadanie z Cape Dun  (Przeczytany 2485 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline borys_ru

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Zadanie z Cape Dun
« dnia: 21 Listopad 2006, 08:37:28 »
Mam taki problem nie moge znaleźć kryjówek bandytów z 2 questów zlecanych w Cape Dun  może ktoś może mnie nakierować gdzie to mniej więcej jest. Chodzi mi o questy od orka z magazynu i najemnika. Mam nadzieje, że rozumiecie o co chodzi :PP

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Zadanie z Cape Dun
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Listopad 2006, 10:45:11 »
Jak mniemam chodzi Ci o "rozwalenie" tych bandytów co pustoszą wybrzeże? Misja nazywa się Plaga bandytów na wybrzeżu? Jeżeli tak to moge pomóc. W Reedock dostałeś misję, aby zabić Orkowy patrol. Z Cape Dun podejdź do tego ich mniejsca koczowania (To ognisko). Kiedy już tam dojdziesz, rozejrzyj się. Jak byś chciał wrócić do CD musisz iść w lewo, ale żedy dojść do bandytów trzeba iść w prawo, gdzie zapada się teren tworząc taką kotlinkę. Na jej dnie znajduje się legendarna jaskina bandytów. Teraz wystarczy, aby pokonać wilki tam grasujące oraz strażników na początku pieczary. W jaskini nie rzucaj się nerwowo na ludzi, gdyż jest ich tam ponad 10! Jednak są dobrze porozstawiani to wszyscy się nie rzucą, ale czterech czy pięciu jeżeli za blisko podejdziesz, rzuci się na Ciebie. Jeżeli wszystkich już wybijesz to możesz teraz wszystko zplądrować. Ja niestety paczki Urkrassa nie znalazłem.


Pozdrawiam,
Sir William

Forum Tawerny Gothic

Zadanie z Cape Dun
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Listopad 2006, 10:45:11 »

Offline rolnik_pl

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Zadanie z Cape Dun
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Listopad 2006, 18:08:04 »
Ja wybiłem wszystkich bandytów i i nie zaliczyło mi jako ukończone zadanie ;/

zresztą orki przy ognisku są u mnie nieśmiertelne co ich wybije to odradzają sie i tak w kółko , także orki tam gdzie odbijamy kowala to samo  ;/

Offline Laress

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Zadanie z Cape Dun
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Listopad 2006, 18:16:39 »
Cytuj
Ja wybiłem wszystkich bandytów i i nie zaliczyło mi jako ukończone zadanie ;/

zresztą orki przy ognisku są u mnie nieśmiertelne co ich wybije to odradzają sie i tak w kółko , także orki tam gdzie odbijamy kowala to samo ;/


   Musisz ich dobić ! Wystarczy że jak jeden ork będzie leżał to go dobij ! A reszta krzyknie cie mordercą  i już ich nie trzeba będzie dobijać . Tak samo postąp na farmie .

Jeśli nie wiesz jak sie dobija : Wciskasz prawy przycisk myszy, pokazuje ci sie cell i po tem trzymając ciągle prawy ,przycisk wciskasz lewy !  

Co do paczek Urkassa : Na skraju jednej ze skarp, za niwielkim głazem , natrafisz na małą gromadę złodziei . Zajmij się nimi i zbierz leżące nieopodal paczki z imieniem Urkrass i już :) .
« Ostatnia zmiana: 22 Listopad 2006, 13:38:26 wysłana przez Laress »

Offline emerytek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Zadanie z Cape Dun
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Listopad 2006, 13:35:26 »
rolnik_pl pewnie ich wszystkich nie zabiłeś. są w kilku lokacjach. Ja  wszystko wykonałem lecz grałem bez wersji pl i coś żle zrobiłem bo orkowie zaatakowali Redock jak tam byłem i wszystkich musiałem zabić łacznie z Urkassem. Niestety nie zdążyłem mu tych paczek oddać.

Offline Laress

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Zadanie z Cape Dun
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Listopad 2006, 13:44:01 »
Cytuj
Ja wszystko wykonałem lecz grałem bez wersji pl i coś żle zrobiłem bo orkowie zaatakowali Redock jak tam byłem i wszystkich musiałem zabić łacznie z Urkassem. Niestety nie zdążyłem mu tych paczek oddać.


A czy przypadkiem nie rozmawiałeś wcześniej z  Urukiem o zniszczeniu Reddock ? Jeśli tak to nie robiąc odrazu rewolucji w Cape Dun , zaliczyło ci jak byś chciał wypełnić zadanie dla orków !  

Odnoszę wrażenie, że twój post jest nie na temat - DODO
« Ostatnia zmiana: 22 Listopad 2006, 15:17:28 wysłana przez DODO »

Offline zaj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Zadanie z Cape Dun
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Listopad 2006, 14:23:57 »
Borys, w temacie "gdzie znajdę" (podklejony w tym dziale) podałem link do mapki. Tam są zaznaczeni bandyci na mapie.

Forum Tawerny Gothic

Zadanie z Cape Dun
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Listopad 2006, 14:23:57 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything