Autor Wątek: postacie  (Przeczytany 2673 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline brat123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
postacie
« dnia: 15 Czerwiec 2008, 20:30:29 »
hej! mój komp nie pozwala na grę w G3, grałem w g1 I G2.. Jak wiele jest ludzkich postaci w G 3 - także bez imion? i czy pojawiają się jakieś postacie po wyzwoleniu miast? z góry dziękuję za odpowiedź...

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: postacie
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Czerwiec 2008, 21:48:51 »
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale piszę:
1. Postaci bez imion jest bardzo dużo. Nie mają one żadnej kwestii dialogowej, mówią coś w stylu "Nie masz nic do roboty?"
2. Po wyzwoleniu miast pojawiają się sami buntownicy bez imion. Czyli po prostu postacie typu: "Buntownik".

Forum Tawerny Gothic

Odp: postacie
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Czerwiec 2008, 21:48:51 »

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: postacie
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Czerwiec 2008, 11:13:14 »
Są po wyzwoleniu buntownicy i chyba kupcy. A postaci jest baaaaaaaaaaardzo dużo.

Offline Mag Wody Kamil

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: postacie
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Czerwiec 2008, 16:23:49 »
Po wyzwoleniu miasta wszędzie pojawiają się buntownicy o imieniu... Buntownik.Czasami zdarzy się kupiec czy alchemik

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: postacie
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Czerwiec 2008, 13:58:29 »
Na Kontynencie są trzy krainy: Myrtana, Nordmar i Varant. W Myrtanie jest 12 osiedli (wioski, miasta, obozy buntowników), w Nordmarze tylko 4(Klan Wilka, Klan Młota, Klan Ognia, Klasztor), zaś w Varanie 6 (same miasta). W Myrtanie w miastach i w wioskach, jest od kilkunastu do kilkudziesięciu ludzi i orków (z imionami i bez). Natomiast w obozach buntowników, jest nie więcej, niż. ok 20 osób (też z imionami i bez).
W Nordmarze w klanach i klasztorze, jest po kilkanaście osób (równierz z imionami i bez). W Varancie natomiast, jest od kilkunastu do kilkudziesięciu asasynów (oczywiście i ci z imionami i ci bez nich). Wyzwalanie miast, tyczy się tylko Myrtany i Varantu.
Jeśli odbijemy jakąś wioskę, lub miasto w Myrtanie, to pojawia się kilkadzieśiąt nowych buntowników, z którymi można pohandlować. Jeśli zabijemy wszystkich buntowników w jakimś obozie, to pozostaje on już pusty. Zaś jeśli wyzwolimy jakieś miasto na pustyni, to pojawia się tam aż...ok z 5 koczowników, ale z nimi już nie można pohandlować :P. Dodatkowo jest mnóstwo postaci (orków, jak i ludzi) rozrzuconych po całym świecie w różnych miejscach, więc gdyby je zliczyć z tymi, co zamieszkują osiedla, to łączna liczba by szła w grube setki. Jak widać, ilość postaci w poprzednich Gothicach się chowa.

Offline Tensho

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Getsuga...Tensho!
Odp: postacie
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Czerwiec 2009, 13:00:07 »
Jeśli miałbym liczyć potrzebowałbym jakiś rok czasu :lol:.Postaci bez imion jest napraaaaaaaawde dużo a tych z imionami też nie brakuje. Po wyzwoleniu miast pojawiają się nowe postacie np. w kuźni kowal, na ulicach buntownicy i handlarze a w warsztatach alchemików alchemicy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: postacie
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Czerwiec 2009, 13:00:07 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top