Autor Wątek: Mag Wody  (Przeczytany 2503 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Mag Wody
« dnia: 15 Czerwiec 2008, 15:48:02 »
Jeszcze zapomniałem zapytac:
Załóżmy, że chce miec 75% repy u asasynów; załóżmy że wykonam ich wszystkie questy tak, by nie musiec zabijac magów wody.
Wychodząc z tego załóżenia mam pytanie:
Czy będzie nadal możliwe przyłączenie się do magów wody - tj. kupienie szaty wody i nauczenia się umiejętności "mag wody" oraz granie po stronie Adanosa ?
Jeżeli nie jest to możliwe, proszę o uzzsadnienie, dlaczego.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Mag Wody
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Czerwiec 2008, 15:54:00 »
Raczej nie można zostać asasynem (być po ich stronie). Zadań jest za mało. Albo magowie, albo ta druga strona. Musisz wybrać która ścieżka. Musiałbyś wybić magów, aby mieć 75% reputacji u asasynów. I na odwrót. Musisz zniszczyć miasta, aby być za pan brat z koczownikami.
Cóż, próbowałem, ale nie znalazłem wystarczającej ilości zadań.
« Ostatnia zmiana: 15 Czerwiec 2008, 16:42:36 wysłana przez Dexter666 »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Mag Wody
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Czerwiec 2008, 15:54:00 »

Offline Bo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Mag Wody
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Czerwiec 2008, 16:12:46 »
Raczej nie można zostać asasynem (być po ich stronie). Zadań jest za mało. Albo magowie, albo ta druga strona. Musisz wybrać która ścieżka. Musiałbyś wybić magów, aby mieć 75% reputacji u asasynów. I na odwrót. Musisz zniszczyć miasta, aby być za pan brat z koczownikami.
Możliwe, pytam jednak, bo ktoś tu (na tym forum) pisał, że jest możliwe nabic 75% repy bez zabijania magów (nawet był gotów wysłac zapis gry z takim stanem gry). Pomyślałem że byłoby to możliwe gdyby nie wybic magów, bo oni mogą mnie nauczyc swych umiejętności bez żadnych wcześniejszych zadan (za wyjatkiem zaklecia eksplozja lodu), a koczownicy nie są do tego potrzebni. Pozostaje jeszcze kwestia czy po rozwaleniu większej liczny koczowników, magowie nie będą mnie atakowac, ale to już sobie sprawdzę. No nic, najwyżej sam się przekonam, czy da sie obyc bez mordowania magów.

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mag Wody
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Czerwiec 2008, 10:44:52 »
A spróbuj zabić magów a potem przywołać ich konsolą.

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Mag Wody
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Czerwiec 2008, 11:15:52 »
Raczej nie, albo jesteś z asasynami, albo z koczownikami, wybierając to drugie możesz mieć te szaty.

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mag Wody
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Czerwiec 2008, 13:04:10 »
Będzie to możliwe, bo koczownicy nie mają miast i nie da się niczego co jest ich wyzwolić, więc nawet jak zabijesz wszystkich koczowników, to magowie wody nie będą na ciebie obrażeni (chyba że zabijesz koczownika przy magu). A w gothicu nie można się przyłączyć do żadnej gildii więc możesz se robić co chcesz i i tak magowie wody będą z tobą.

Raczej nie, albo jesteś z asasynami, albo z koczownikami, wybierając to drugie możesz mieć te szaty.

Nie musisz być po niczyjej stronie, bo możesz zabijać koczowników i magów, a jednocześnie wyzwalać miasta asasynów, a będąc asasynem możesz nosić dowolne szaty, bo w gothicu 3 nie możesz się przyłączyć do żadnej gildii, możesz tylko nosić stroje jakiejś gildii.

« Ostatnia zmiana: 16 Czerwiec 2008, 13:06:41 wysłana przez Lord Kamil »

Offline Angarix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mag Wody
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Czerwiec 2008, 16:49:17 »
dobra jestes po stronie asssynow ale nie zabiles magow wody. dobra tyle ze jak masz juz 75% reputacjiu assasynow to znaczy ze pozabijales tych koczownikow ktorzy byi potrzebi magom wody. tak czy siak nie da wie miec 75% reputacji i jednoczesnie przechodzic gry sciezka Adanosa.

Offline Bo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Mag Wody
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Czerwiec 2008, 15:15:37 »
tak czy siak nie da wie miec 75% reputacji i jednoczesnie przechodzic gry sciezka Adanosa.
Niby czemu?...
Magowie Wody dają tylko zadania związane z odnalezieniem artefaktów Adanosa, nie potrzebni im są raczej Koczownicy (jeśli się mylę, podaj przykład). Nie wiem dlaczego miałbym nie móc grac po stronie Adanosa, skoro tylko potrzebne jest mi stopienie artefaktów Adanosa (zadanie, które zleca mi Xardas). Na co tu Koczownicy - nie wiem. Jak wiesz, to podziel się tą wiedzą.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Mag Wody
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Czerwiec 2008, 17:24:36 »
Z tego co dobrze wiem zabicie wszytskich Magów Wody dej równo 25% reputacji. Jeśli można nabić u Asasynów równą 100% reputacji, to jeśli nie zabijemy magów to zostaje nam 75%. Ja jednak ich zabije i przywołam konsolą.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Mag Wody
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Czerwiec 2008, 22:04:08 »
Raczej nie można mieć tyle, co Gunses podał. Ja za drugim razem przechodziłem Varant z poradnikiem, żeby nic nie ominąć. Po zabiciu magów i wykonaniu wszystkich możliwych zadań na reputację miałem równo 75%. Potem miałem więcej, ale wykonywałem zadania dla łowców niewolników w Krainach Centralnych.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Mag Wody
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Czerwiec 2008, 22:04:08 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top