Autor Wątek: Mecz Polska-Austria, a może Polska-Howard Webb?  (Przeczytany 10133 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Mecz Polska-Austria, a może Polska-Howard Webb?
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Czerwiec 2008, 20:56:17 »
Cytuj
Tutaj akurat Isentor ma rację, był to niecelny strzał. Obejrzyj powtórkę na youtube, saganowski wyraźnie się złożył do strzału.

Mógłby być to niecelny strzał ale wyszedł jak podanie, ponieważ piłka, gdyby nie Roger, wyszła by poza linię. Bramkarz jedynie lekko drasnął piłkę, więc nie licze tych strat. Oglądałem po kilkanaście razy tą akcje. Racja, Saganowski złożył się do strzału ale według mnie zrezygnował z niego i ostatecznie podał. Przenalizuj raz jeszcze powtórkę albo moje screeny. Powtórze jeszcze raz to co napisałem wcześniej, może nie czytasz wszystkiego co pisałem albo czytasz nieuważnie. Oglądaj głównie gdy akcja jest pokazana z góry, czyli od minuty: 0:52.

http://img73.imageshack.us/img73/6554/lllllllllllllllllllllllfm7.jpg
« Ostatnia zmiana: 15 Czerwiec 2008, 21:00:20 wysłana przez MeGiddo »

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Odp: Mecz Polska-Austria, a może Polska-Howard Webb?
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Czerwiec 2008, 08:14:08 »
Meg - Saganowski nie podawał piłki tylko strzelał. Popatrz uważnie na jej tor lotu i na samego Saganowskiego podczas strzału. Widać było, że jego noga nie podaje tylko strzela. Macho odbił piłkę, do której dopadł Roger. Poza tym pewnie Saganowski widział Rogera na spalonym dlatego strzelał, a nie podawał, bo w momencie dotknięcia piłki przez Rogera gwiżdże się spalonego. Natomiast jeśli chodzi o karny, to sędzia mógł go podyktować, ale nie musiał. Głównie dlatego, że przepychali się wszyscy, a już zwłaszcza Kienast faulował tam Bąka.


Temat, wydaje mi się nieco nieaktualny, no i dyskusja miała się kręcić wokół karnego, nie ocenie całego meczu i wszystkich sytuacji :). Zapraszam do dyskutowania w innym temacie.

Tu byłem Altair :D
« Ostatnia zmiana: 26 Czerwiec 2008, 00:17:11 wysłana przez Altair »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Mecz Polska-Austria, a może Polska-Howard Webb?
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Czerwiec 2008, 08:14:08 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything