Autor Wątek: Bogowie  (Przeczytany 16537 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bogowie
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Luty 2009, 17:17:07 »
Ja wybralem sciezke Adanosa. Nie lubie krola, ale lubie xardasa. A rownowaga jest lepsza niz zgnojenie orkow, buntownikow, asasynow itd.

Offline Hussar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 2
Odp: Bogowie
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Luty 2009, 01:43:11 »
ÂŚCIEÂŻKA RÓWNOWAGI?! Adanos to najbardziej pomylone bóstwo o jakim słyszałem. Przygląda się tylko, jak Paladyni i Orkowie rzucają się sobie do gardeł. Gdy sam Innos ich wspiera i szala zwycięstwa przechyla się na jego stronę, zbliża się koniec Beliara, koniec mroku i cierpienia, co robi Adanos? Uśmierca Paladynów, aby zapewnić równowagę sił...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Bogowie
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Luty 2009, 01:43:11 »

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Bogowie
« Odpowiedź #22 dnia: 21 Luty 2009, 11:57:26 »
ÂŚCIEÂŻKA RÓWNOWAGI?! Adanos to najbardziej pomylone bóstwo o jakim słyszałem. Przygląda się tylko, jak Paladyni i Orkowie rzucają się sobie do gardeł. Gdy sam Innos ich wspiera i szala zwycięstwa przechyla się na jego stronę, zbliża się koniec Beliara, koniec mroku i cierpienia, co robi Adanos? Uśmierca Paladynów, aby zapewnić równowagę sił...
A ty myślisz że to dobrze żeby wygrali paladyni?Adanos dba o charmonie,żeby nikt nie wygrał.I co ty za pierdoły gadasz,że Innos wygrywa walkę z Beliarem.Przecierz Beliar  go miażdży.

Offline Hussar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 2
Odp: Bogowie
« Odpowiedź #23 dnia: 22 Luty 2009, 00:23:13 »
Tak Mieszko, uważam, że gdyby w tej wojnie zwyciężyli Paladyni, WSZYSTKIM żyło by się znacznie lepiej. Co to za harmonia, gdy giną niewinni...

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Bogowie
« Odpowiedź #24 dnia: 22 Luty 2009, 11:12:12 »
Tak Mieszko, uważam, że gdyby w tej wojnie zwyciężyli Paladyni, WSZYSTKIM żyło by się znacznie lepiej. Co to za harmonia, gdy giną niewinni...
Są dwie strony medalu...Asasynom by się oberwało i pewnie zostaliby skazani na  śmierc,jak nie na coś gorszego,ewentualnie niewolnictwo.Co to za harmoni,gdy jedni są silniejsi,a drudzy słabszy.Po drugiej stronie miecza paladynów też są ludzie.

Offline Hussar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 2
Odp: Bogowie
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Luty 2009, 16:17:37 »
Orkowie to ludzie?! Jasne, lepiej żeby cały czas się zabijali. Wtedy nikt nie będzie lepszy. A asasynom i tak nic lepszego się nie należy. Ciekawe, jaki byś był chojrak mieszko, gdybyś musiał wziąć udział w takiej wojnie. Miałbyś wybór: Paladyn i asasyn na przykład. Ale po co walczyć, skoro to się nigdy nie skończy, skoro nie da się zwyciężyć, bo Adanos czuwa, by w ziemię stale wsiąkała krew, czy to czarna, plugawa i brudna, czy szlachetna, czy nie winna, to nie ma znaczenia. Adanos to pomylone bóstwo, które samo nie wie czego chce.

Offline Grimm

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszystko, co mądre, powiedział już ktoś inny.
Odp: Bogowie
« Odpowiedź #26 dnia: 22 Luty 2009, 16:30:02 »
Kurde Hussar im więcej twoich postów przeczytam tym bardziej uświadamiasz mnie w przekonaniu, że jesteś fanatycznym wyznawcą Innosa.
Wg ciebie orkowie nie zasłużyli na życie? A to nimy czemu? Bo mają inną kulture niż 'wspaniali i mężli' palladyni, których tak uwielbiasz? A może dlatego ze po prostu pokazali palladynom gdzie ich miejsce a ty nie możesz się z tym pogodzić?
Adanos nie jest pomylony, tylko pilnuje aby żaden z braci ostatecznie nie pokonał drugiego i tym samym sprawił, że ze świata zniknie jedna z ras. Chciałbyś aby na polske napadli np. niemcy a nam nikt nie pomógłby się obronić? Tak samo ma się sprawa z Innosem I Beliarem. Albo nauczą się żyć pokojowo albo wieczna wojna.

Offline Bomba

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bogowie
« Odpowiedź #27 dnia: 22 Luty 2009, 19:43:55 »
Hussar powiedz mi bo jestem strasznie ciekaw w jaki sposób Adanos uśmierca paladynów bo nic podobnego nie widziałem. W gothic 3 zmierzch bogów było mówione że jednak bogowie nie są przyczyną wojen między orkami a ludźmi więc nie mów że gdy na przykład paladyni odnoszą zwycięstwa to zaraz adanos im dowali żeby nie stali się silniejsi od orków popieram mojego poprzednika Grimma, że jesteś fanatykiem.  
« Ostatnia zmiana: 22 Luty 2009, 19:55:45 wysłana przez Adrastos »

Offline Hussar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 2
Odp: Bogowie
« Odpowiedź #28 dnia: 22 Luty 2009, 21:09:45 »
Jeśli nie uśmierca, to na pewno w jakiś sposób im szkodzi. A porównanie z Polską i Niemcami jest dobre. Wyobraźcie sobie, że jesteśmy atakowani, giną niewinni, a ci którzy chcą walczyć są straszliwie torturowani i mordowani. I zjawia się wspaniałe bóstwo, dzięki któremu powoli zwyciężamy. I zjawia się drugie bóstwo, które wszystko psuje i pozwala nas stale pogrążać ALE nie pozwala nas wykończyć. Czy to nie głupie?

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Bogowie
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Luty 2009, 21:30:54 »
Jeśli nie uśmierca, to na pewno w jakiś sposób im szkodzi. A porównanie z Polską i Niemcami jest dobre. Wyobraźcie sobie, że jesteśmy atakowani, giną niewinni, a ci którzy chcą walczyć są straszliwie torturowani i mordowani. I zjawia się wspaniałe bóstwo, dzięki któremu powoli zwyciężamy. I zjawia się drugie bóstwo, które wszystko psuje i pozwala nas stale pogrążać ALE nie pozwala nas wykończyć. Czy to nie głupie?
Hussar, dałem już tu odpowiedż,jednak została skasowana i otrzymałem ostrzeżenie.Tyle że chodzi o to,że mi tak samo jak Grimmowi i Adrastosowi wydaje się,że jesteś fanatykiem.Ty sądzisz,że Innos jest najwspanialszy,a inni bogowie to chłamy.Beliar to może sie z tobą zgodze,ale Adanos?Jeżeli grasz w G3,to z pewnością zauważysz,że Adanos nie psuje więcej niż Innos i Beliar.Asasynom nic lepszego się nie należy?A czy coś lepszego należy się paladynom?Przecież u asasynów też żyją ludzie.A co nie ma szkodzic?Ty chcesz żeby Innos był święty,a Beliarowi cały czas dokopywac?Nie możesz sie pogodzic,bo paladyni przegrali wojnę?
Orkowie to ludzie?! Jasne, lepiej żeby cały czas się zabijali. Wtedy nikt nie będzie lepszy. A asasynom i tak nic lepszego się nie należy. Ciekawe, jaki byś był chojrak mieszko, gdybyś musiał wziąć udział w takiej wojnie. Miałbyś wybór: Paladyn i asasyn na przykład. Ale po co walczyć, skoro to się nigdy nie skończy, skoro nie da się zwyciężyć, bo Adanos czuwa, by w ziemię stale wsiąkała krew, czy to czarna, plugawa i brudna, czy szlachetna, czy nie winna, to nie ma znaczenia. Adanos to pomylone bóstwo, które samo nie wie czego chce.
Patrząc na ten post widzę że się zezłościłeś z powodu mojej wypowiedzi.Wybrałbym asasynów.Orkowie to nie ludzie,jednak zasługują na szacunek większy niż paladyni.Utrzymują całą Myrtane w łapach.Bronią swoich miast.A teraz powiedz mi czy paladynom się to udało?Wygrali po prostu z paladynami.
« Ostatnia zmiana: 23 Luty 2009, 08:32:39 wysłana przez Mieszko »

Offline Hussar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 2
Odp: Bogowie
« Odpowiedź #30 dnia: 23 Luty 2009, 10:36:42 »
Zwycięstwo orkom zapewnił Adanos, który widocznie podzielił Myrtane między orków i Paladynów. Widząc, że przegiął, wysłał tam Beziego, by pomógł trochę Paladynom (jako wybraniec Innosa), ale to on decyduje kogo poprze.

Offline Bomba

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bogowie
« Odpowiedź #31 dnia: 23 Luty 2009, 11:31:07 »
Zagra jw gothic 3 zb to dowiesz się że bogowie tak naprawdę nie mają wpływu na wojnę i kto ją wygra. Nie przeżywaj tak strasznie tego o "Wielki Paladynie" Hussarze:P haha

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Bogowie
« Odpowiedź #32 dnia: 23 Luty 2009, 12:01:22 »
Zwycięstwo orkom zapewnił Adanos, który widocznie podzielił Myrtane między orków i Paladynów. Widząc, że przegiął, wysłał tam Beziego, by pomógł trochę Paladynom (jako wybraniec Innosa), ale to on decyduje kogo poprze.
Przegiął?To,że orkowie pokonali paladynów i zdobyli Myrtanę nazywasz przegięciem.Poza tym skąd ty to wszystko wiesz?ÂŻe paladynom ma pomóc.To nie są fakty,tylko sobie to tak po prostu wymyśliłeś.I co ty ubzdurałeś,że bezi jest wybrańcem Innosa.
« Ostatnia zmiana: 24 Luty 2009, 13:59:14 wysłana przez Mieszko »

Offline Hussar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 2
Odp: Bogowie
« Odpowiedź #33 dnia: 28 Luty 2009, 12:23:22 »
Zwycięstwo orkom zapewnił Adanos, który widocznie podzielił Myrtane między orków i Paladynów. Widząc, że przegiął, wysłał tam Beziego, by pomógł trochę Paladynom (jako wybraniec Innosa), ale to on decyduje kogo poprze.
Przegiął?To,że orkowie pokonali paladynów i zdobyli Myrtanę nazywasz przegięciem.Poza tym skąd ty to wszystko wiesz?ÂŻe paladynom ma pomóc.To nie są fakty,tylko sobie to tak po prostu wymyśliłeś.I co ty ubzdurałeś,że bezi jest wybrańcem Innosa.

Nie kompromituj się mieszko swoją wypowiedzią. Można się domyślić, że Bezi przybywa z pomocą do Myrtany, bo niesie go tam moc jego boga. To on jednak decyduje co zrobi, ale takie jest założenie.

A jeżeli chodzi o G3 ZB to nie grałem, a kumple twierdzą, że to cholerne badziewie.

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Bogowie
« Odpowiedź #34 dnia: 01 Marzec 2009, 21:10:59 »
Zwycięstwo orkom zapewnił Adanos, który widocznie podzielił Myrtane między orków i Paladynów. Widząc, że przegiął, wysłał tam Beziego, by pomógł trochę Paladynom (jako wybraniec Innosa), ale to on decyduje kogo poprze.
Przegiął?To,że orkowie pokonali paladynów i zdobyli Myrtanę nazywasz przegięciem.Poza tym skąd ty to wszystko wiesz?ÂŻe paladynom ma pomóc.To nie są fakty,tylko sobie to tak po prostu wymyśliłeś.I co ty ubzdurałeś,że bezi jest wybrańcem Innosa.

Nie kompromituj się mieszko swoją wypowiedzią. Można się domyślić, że Bezi przybywa z pomocą do Myrtany, bo niesie go tam moc jego boga. To on jednak decyduje co zrobi, ale takie jest założenie.

A jeżeli chodzi o G3 ZB to nie grałem, a kumple twierdzą, że to cholerne badziewie.
W przeciwieństwie do ciebie ja sie nie kompromituje.Ty na grę spoglądasz tylko ze strony Innosa.To w 3 decydujemy,po której stronie jesteśmy,więc jeżeli mówisz,że Bezi jest pod władzą Innosa,to uważam,że nie patrzysz na grę od innej strony niż buntownikówW jednym masz rację,ZB to badziewie.

Offline Hussar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 2
Odp: Bogowie
« Odpowiedź #35 dnia: 04 Marzec 2009, 16:16:32 »
Ej stary, nie mówię, żę Bezi jest pod władzą Innosa, ale że jest jego wybrańcem. To się toczy przez całą serię, że wybrańcem Innosa jest Bezi, a Beliara Xardas. To chyba jasne nie?

Offline Tensho

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Getsuga...Tensho!
Odp: Bogowie
« Odpowiedź #36 dnia: 22 Czerwiec 2009, 23:59:51 »
Za pierwszym razem grałem drogą Innosa ponieważ był to pierwszy raz i niewiele wiedziałem. Potem grałem droga Adanosa ponieważ go uwielbiam. Na końcu drogą orków i assasynów bo byłem diabelnie ciekaw jak się gra potoczy ich ścieżką.

Offline marcin13156

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bogowie
« Odpowiedź #37 dnia: 03 Lipiec 2009, 23:54:20 »
Gram ścieżką Beliara, ponieważ jest to miła odmiana po ratowaniu świata w poprzednich częściach Gothica. Poza tym bóg zniszczenia brzmi dość kusząco, więc nie mogłem podjąć innej decyzji niż stanąć ramię w ramię z siłami ciemności.

Offline kronos1194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bogowie
« Odpowiedź #38 dnia: 12 Lipiec 2009, 18:46:48 »
A ja drogą mieszaną trochę z Xardasem trochę z buntownikami a no dla tego że chcę kontynuować poprzednie części i być z Xardasem ale nie podoba mi się ze musiałbym być na usługach orków dlatego robie tak wchodzę do miasta robię tam wszystkie zadania jakie dostane a później je uwalniam dla buntowników czyli tak trochę mieszanie :P

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Bogowie
« Odpowiedź #39 dnia: 04 Sierpień 2010, 21:39:03 »
Drogę Adanosa bo plan Xardas, wypędzenie mocy innosa i beliara z powierzchni ziemi i raz na zawsze skończyć z bezsensowną wojną bogów jest całkiem dobry. Po za tym nigdy nie wybrałbym na serio drogi Beliara, lub Innosa. Bezimienny? Zawsze skromny, były skazaniec, gość który nie chcę się mieszać w wojnę Bogów, a mimo wszystko musi ją ostatecznie rozwiązać. Królem Myrtany? Władcą ÂŚwiata? To by do niego nie pasowało. Z resztą nienawidzę orków i asasynów, a Rhobara i tych wszystkich świętoszków innosa też nie lubię.

A droga Adanosa? Koniec wojen bogów, bezi nareszcie będzie miał spokój, cały świat w harmonii itd.  To mi najbardziej odpowiada.  ;D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Bogowie
« Odpowiedź #39 dnia: 04 Sierpień 2010, 21:39:03 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top