Autor Wątek: System walki w G4  (Przeczytany 6904 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kolek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
System walki w G4
« Odpowiedź #20 dnia: 31 Październik 2007, 21:23:35 »
Mi by się marzyły takie fajne comba i coś takiego:
Widzimy iż przeciwnik zamachje się  , by zadać nam śmiertelny cios. Gra robi slow time'a i mamy np. 2sekundy aby kilknąć dany przycisk i przeturlać się w bok. Albo np. przy niektórych sytuacjach jak np. jesteśmy otoczeni przez wrogów to robi się slow i mamy szansę odskoczyć/poderżnąć im gardła itp.Może troszeczkę odchyliłem się w stronę takiego Prince of Persia, ale uważam , że gothicowi przyda się gruntowny remont stylu walki. Jednak nie chciałbym żeby Gothic zamienił się w Devil may cry, bo to by mnie ostatecznie zniechęciło do tej gry. Może trochę się rozmarzyłem , ale takie coś podobało by mi się. Łuki i kusze pod względem samego strzelania, były w Gothicu 3 wg mnie dobre.
« Ostatnia zmiana: 31 Październik 2007, 21:24:59 wysłana przez kolek »

Offline korpysz 9

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
System walki w G4
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Grudzień 2007, 14:16:19 »
moze idobrze by było zmienić styl walki naprzykład jak 3 przećiwników to by było mozno podskoczyć i naprzykład kuszą ich rozwalić albo jak sie niema broni to by było fajnie jak by sie podskoczyło i ich sie wdeptało w ziemie

Forum Tawerny Gothic

System walki w G4
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Grudzień 2007, 14:16:19 »

Offline BeoWolf

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
System walki w G4
« Odpowiedź #22 dnia: 26 Styczeń 2008, 18:52:27 »
Moim zdaniem będzię ten sam styl Walki co w Gothic III i fajne by bylo gdyby bylo można się nauczyc sztuk walki pięściami i nogami  

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
System walki w G4
« Odpowiedź #23 dnia: 26 Styczeń 2008, 19:04:28 »
Ja chciałbym żeby pojawiła się możliwość wykonywania combosów które pozwalały by nam walkę z dużo liczniejszym wrogie. Mam na myśli coś w stylu burzy ostrzy.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: System walki w G4
« Odpowiedź #24 dnia: 02 Czerwiec 2008, 20:23:47 »
Ja zaprezentuję styl walki, który ja bym chciał. Fajnie by było, gdyby do uderzeń, cięć i pchnięć, można było wykonywać: obroty, podskoki, piruety, uniki, przewroty, salta i odbijanki od różnych obiektów (np. ścian), by w ten sposób zadać cios  ;). Chciałbym też, żeby podczas walki bronią, móc uderzać nogami i ręcami  ;D (np. wyprowadzasz uderzenie do przodu a później z nogi, czy z pięści uderzasz), oraz żeby tarcza nie służyła tylko do obrony, ale i też do walki. Ale to nie wszystko. Fajnie by było, jak by można było unieruchomić na chwilę przeciwnika (czyli chwycić. np mu za broń albo przewrócić na ziemię) i wykończyć go jednym ciosem w widowiskowy sposób (taka cut scenka filmowa by pasowała  :)). Teraz kusza i łuk. Gdyby można było z nich strzelać kilkoma strzałami naraz i w dodatku zabijać za jednym strzałem w głowe, oraz pozostawać przy tym nie zauwarzonym i móc korzystać z przybliżenia, to byłaby super sprawa. Więc mam nadzieję, że właśnie taki styl walki będzie w Gothicu 4.

Offline Fatim

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: System walki w G4
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Czerwiec 2008, 18:07:16 »
Powinna być setka kombinacji i setka różnych ciosów. Np. Zadajesz cios jednym klawiszem a strzałkami bądź gałką w padzie nakierowujesz cel, Możesz albo wbić siekierę komuś w głowę albo w nogę i żeby to wszystko uczyć się z czasem aż w końcu prawdziwy mistrz mógłbym powalić przeciwnika kilkoma ciosami zwykłą siekierką Waląc w głowę. Albo umiejętność większego skakania połączona z zręcznością i siłą dawałaby skok na wielkiego potwora i wbicie mu w głowę długi miecz, zrobić salto w tył i jeszcze z łuku strzelać mu w głowę aż padnie i wtedy będziemy mogli zabrać miecz xD.

Forum Tawerny Gothic

Odp: System walki w G4
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Czerwiec 2008, 18:07:16 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top