Autor Wątek: Fabryka Klonów - problem  (Przeczytany 3097 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Fabryka Klonów - problem
« dnia: 19 Listopad 2006, 19:31:55 »
Siema.

Podczas grania w mod do Noc Kruka, o nazwie Klonfabrik, natknął sie na parę irtytujących błędów i mam spore problemy z misjami.

Po pierwsze, gdy mamy znaleźć miotłę, to w magazynie w wieży Xardasa niema tam żadnej miotły, a jeden klon zamiata podłogę. Musiałem iść po nią do górnego miasta do jednej z chat -.-

Po drugie, gdzie znajdę tego klona który ma klucz do skrzyni Xardasa w którym znajdę klucz do skrzyni za kratą?

Po trzecie, gdzie znajdę ten miecz co na pozcątku trza zdobyć?

omg, help...

Offline LMVIII

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Fabryka Klonów - problem
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Listopad 2006, 23:04:37 »
Ech... Miotła jest wbita pionowo w beczki w magazynie w Xardasowej wieży. Klucz ma klon znajdujący się za wieżą, wejdziesz tam z dachu ganku.

Pozdrawiam.

Forum Tawerny Gothic

Fabryka Klonów - problem
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Listopad 2006, 23:04:37 »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Fabryka Klonów - problem
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Grudzień 2006, 18:24:05 »
Cytuj
Klucz ma klon znajdujący się za wieżą, wejdziesz tam z dachu ganku.

Za Xardasową wieżą niema żadnego Klona...

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Fabryka Klonów - problem
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Grudzień 2006, 10:56:00 »
Hmm...dziwna sprawa. Podczas, gdy ja grałem, nie napotkałem się na podobne bugi i w zasadzie wszystko było tam, gdzie miało być. Nie miałem kłopotu z odnalezieniem niczego, poza tym całym mieczem. Wydaje mi się, że może powinieneś przeinstalować całą modyfikację, możliwe też, że wkleiłeś pliki spolszczające do złych folderów. Cóż, nie da się ukryć, iż Die Klonfabrik to dość dziwny i nieco zabugowany mod, więc najlepiej jest zostawić go w spokoju i zakończyć grę.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Fabryka Klonów - problem
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Grudzień 2006, 11:00:16 »
Mam bardzo podobnie. Aby dostać miotłe, musiałem udać się do Khorinis i tam do jednego z bogatych "pożyczyć". Inaczej ma się sprawa z klonem, klona za wieżą Xardasa niema, podobnie jest z kufrem gdzie niby ma być zbroja jak to wspomniał ÂŁowca.
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień 2006, 11:00:56 wysłana przez Arkhan »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Fabryka Klonów - problem
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Grudzień 2006, 11:15:56 »
Jak już mówiłem, miotła jest wbita w stertę beczek w magazynie, trzeba na nie wyjść. Klon musi być za wieżą, inaczej masz buga, a co do kufra, znajduje się on za kratą na poziomie mistrza, otwierasz kratę przełącznikiem, lecz wpierw musisz mieć klucz, który otworzy skrzynię na samej górze. Ze skrzyni z górnego pomieszczenia, zabierasz kolejny klucz i otwierasz nim właśnie ten kufer ze zbroją.

Offline Ardiac

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Fabryka Klonów - problem
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Wrzesień 2007, 16:29:21 »
miotla na pewno jest na beczkach musisz tylko dobrze poszukac a co do klona do gdy stoisz przed wieza i sie na nią patrzysz to idziesz NA PRAWO. Toche sie tam trzeba powspinac ale zaraz dalej jest klon. klucz lezy obok klona na kupce kamieni. a co do miecz to jest brdzo ladnie w solucji napisane  

Forum Tawerny Gothic

Fabryka Klonów - problem
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Wrzesień 2007, 16:29:21 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top