Autor Wątek: Restarty po patchu  (Przeczytany 1697 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline romisio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Restarty po patchu
« dnia: 06 Czerwiec 2008, 12:06:28 »
Witam,
Mówiąc krótko: Jeśli zainstaluję patcha w wersji wyższej niż 1.4 komputer restartuje się po kilku minutach grania.
Testowałem już różne kolejności instalacji łatek od 1.12 do 1.6 oraz najprzeróżniejsze wpisy w ini (zarówno ręczne jak i poprzez Tweak'i).
Gra jest świeżo kupiona (po instalacji wersja 1.08).
Moja konfiguracja to Intel Core 2 Duo E6600, 4GB RAM, NVIDIA GeForce 7950GT.

Od tygodnia walczę z grą i już kończą mi się pomysły... :(
Mam nadzieję, że ktoś na forum podpowie jak zmusić grę do funkcjonowania z najnowszą łatką.

Pozdrawiam,

Offline Dorn

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Odp: Restarty po patchu
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Czerwiec 2008, 12:57:08 »
Ze swojej strony nie polecam tych patchy...
Więcej one bugów wprowadzają niż niwelują.
Nie wierzysz, poczytaj wypowiedzi na ich temat - większośc narzekała albo na niewydajne tempo gry, albo na znikanie postaci itp. Sam go instalowałem - za 1 razem gra zaczęła mi przycinac (mimo, że wcześniej chodziła płynnie); za 2 razem gra chodziła tak samo (może NAWET nieco lepiej), jednak zaczęły mi się w pewnym momencie walic tekstury. Są i tacy którzy są zadowoleni z tych łatek, ja osobiście wole z nimi nie eksperymentowac, bo to za duże ryzyko: jeżeli bedziesz grał na patchu i coś będzie nie tak, to już zapisów ze zpatchowanej wersji nie odczytasz na starszych wersjach gry.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Restarty po patchu
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Czerwiec 2008, 12:57:08 »

Offline romisio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Restarty po patchu
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Czerwiec 2008, 13:21:56 »
Może i tak, ale chciałbym mieć możliwość własnej oceny a nie mam.
Zdążyłem jednak zauważyć jeden element, który mi się spodobał. W wersji 1.6 od razu widać co (kufer, skrzynia, ciało) było "obmacane" a co nie.

Respev

  • Gość
Odp: Restarty po patchu
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Czerwiec 2008, 13:46:04 »
Cytuj
Mówiąc krótko: Jeśli zainstaluję patcha w wersji wyższej niż 1.4 komputer restartuje się po kilku minutach grania.
Testowałem już różne kolejności instalacji łatek od 1.12 do 1.6 oraz najprzeróżniejsze wpisy w ini (zarówno ręczne jak i poprzez Tweak'i).

O matko, po co instalujesz wszystkie patche, skoro wersja 1.6 zawiera wszystkie poprzednie, łącznie z 1.12 i 1.09. Robisz za przeproszeniem duży burdel w plikach gry. Zmniejsz detale do minimum i zobacz co się stanie.

Offline romisio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Restarty po patchu
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Czerwiec 2008, 14:56:11 »
Napisałem, że instalowałem patche w różnej kolejności. W domyśle było, że instalowałem je również pojedynczo. Jeśli wyraziłem się niejasno to przepraszam.
Instalacja 1.6 na czystą instalkę gry również nie pomaga - więc b...ałagan w plikach odpada.
Restartuje się niezależnie od ustawiań jakości.

Offline romisio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Restarty po patchu
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Czerwiec 2008, 22:48:50 »
Tego instalowałem. Po nim jeszcze jest OK. Potem sie sypie. :(

Forum Tawerny Gothic

Odp: Restarty po patchu
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Czerwiec 2008, 22:48:50 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything