Autor Wątek: W którym obozie są najgorsi przestępcy?  (Przeczytany 23121 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #60 dnia: 22 Styczeń 2014, 17:17:34 »
No po części masz rację z tym Gornem,trochę ma nie po kolei w głowie ,nawet chyba pamiętam jakiś dialog co mówił że ma ochotę obić paru typów czy coś takiego,ale np.Lee jako ich przywódca jest opanowany.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #61 dnia: 22 Styczeń 2014, 18:50:03 »
Stary Obóz. Przekonał mnie do tego jeden z tekstów (nie dokładnie jak z GI), gdzie ktoś nam mówi że oni Cię zabiją za trochu bryłek. Przykładem jest także Gomez, który za jedno złe słowo rzuci się na Cb. Spokooo...

NO ma jako dow. Lee - opanowanego człowieka. To że jego ludzie lubią obić parę łbów ludziom Gomeza jest zrozumiałe. W końcu to SO skazał ich na taki żywot ;d Pozdro.

Forum Tawerny Gothic

Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #61 dnia: 22 Styczeń 2014, 18:50:03 »

Offline dunio1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 40
Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #62 dnia: 22 Styczeń 2014, 23:19:48 »
Jak czytam takie brednie o gornie to nie wiem czy sie smiac czy plakac .  <facepalm> Nazywanie gorna bezwglednym typem, podaj dialog w ktorym tak mowi a nie pitol glupot. Gorn byl w porzadku z nielicznych ludzi w GD

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #63 dnia: 23 Styczeń 2014, 00:14:40 »
Tu nie chodzi tylko o Beziego ,że w stosunku do niego jest miły ,chodzi również o to że np do Górniczej Doliny trafił za pobicie ,albo podczas aresztowania w Gothic II , że był taki agresywny że w czterech go ogarnąć nie mogli.
Ja tam do niego nic nie mam ponieważ towarzyszy nam przez praktycznie wszystkie części gry ,i tu nie chodziło o to że ja się go czepiam ,tylko o to że jest też trochę agresywny ,a ty przestań zgrywać jakiegoś mądrego ,bo przed kompem to se możesz.

Offline Wolf_144

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Urżnąć mu łeb, a koniektura jest ?
Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #64 dnia: 23 Styczeń 2014, 01:29:41 »
Jak czytam takie brednie o gornie to nie wiem czy sie smiac czy plakac .  <facepalm> Nazywanie gorna bezwglednym typem, podaj dialog w ktorym tak mowi a nie pitol glupot. Gorn byl w porzadku z nielicznych ludzi w GD


Przeczytaj jeszcze raz temat. Tu nie chodzi o to kto dla kogo był milusi, tylko gdzie byli najgorsi przestępcy. I zgadzam się z DesertScream'em co do sytuacji Gorna, był miły ale to nie wybiela jego przewinieniom.

Offline dunio1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 40
Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #65 dnia: 23 Styczeń 2014, 18:56:18 »
Chodzi mi o moment kiedy Gorn ( Daawno nie grałem ale to było jakoś tak ... ) mówi o napadzie na konwój towarów idących do kopalni i rabunek ich, bodajże kopalni ludzie skarżą się na niedostatek żywności.

Pozatym myślisz że gdyby cie zrzucili w okolicy Nowego Obozu, to nie popędziliby cię do roznoszenia wody u Ryżowego Księcia.

Sposób bycia nie umniejsza ani nie zwiększa ich win, a temat odnosi się do nich własnie.


Nie dawno grałem w g1 i nie było żadnego dialogu że ludzie skarżą się na brak żywności





Przeczytaj jeszcze raz temat. Tu nie chodzi o to kto dla kogo był milusi, tylko gdzie byli najgorsi przestępcy. I zgadzam się z DesertScream'em co do sytuacji Gorna, był miły ale to nie wybiela jego przewinieniom.

No ale nie wiemy za co gorn trafił do koloni .Więc na jakiej podstawie twierdzisz że trafił do koloni za coś naprawdę grubszego ?



@Do tematu . Tak naprawdę nie da się stwierdzić gdzie są najgorsi przestępcy bo nikt praktycznie nie mówi za co trafił oprócz wyjątków.

Jedynie co pozostaje to domysły , np po zachowaniu bloodwyna można domyślać się że nie trafił do GD za kradzież
« Ostatnia zmiana: 23 Styczeń 2014, 18:59:13 wysłana przez dunio1 »

Forum Tawerny Gothic

Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #65 dnia: 23 Styczeń 2014, 18:56:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top