Autor Wątek: śniący vs smok ożywieniec  (Przeczytany 15778 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Girion2

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: śniący vs smok ożywieniec
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Lipiec 2008, 14:26:33 »
nie ... :) przed rozmową nie można ich dotknąć tylko po rozmowie można smoki dopiero zabić :) próbowałem w 2 rozdziale i potem w 3 bez oka :) nie da się bez rozmowy (sam xardas mówił że pozwala
wogule skrzywdzić smoki (jakieś szanse z nim mieć ) trzeba mieć Oko

Offline Gerid

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: -2
Odp: śniący vs smok ożywieniec
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Lipiec 2008, 21:54:57 »
ale jezeli porozmawial bys z okiem i je zdjal juz w czasie walki to jest smiertelny czyli poprostu to jest zabezpieczenie przed bmarvinocami ktorzy chca miec w 2 rozdzialem 100lv :P

Forum Tawerny Gothic

Odp: śniący vs smok ożywieniec
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Lipiec 2008, 21:54:57 »

Canis

  • Gość
Odp: śniący vs smok ożywieniec
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Lipiec 2008, 11:20:39 »
ÂŚniącego pokonujemy, po pokonaniu zostaje wybrany jego zastępca, smok ożywieniec. I tu zaczyna sie problem.

Czy na nowego szefa, na miejsce byłego, daje się gorszą osobę/istotę czy lepszą, chyba oczywiste, że lepszą. Będziecie założycielem, właścicielem swojego przedsiębiorstwa, firmy, i twój zastępca, który już długo jest tym twoim zastępca, odejdzie, stracisz go po prostu, to na posadę zastępcy znajdziesz kogoś mniej wykwalifikowanego? Szczerze w to wątpię, zapewne znalazł byś kogoś kto by był tej posady bardziej odpowiedni. I tak jest w tym wypadku, smok ożywieniec jest lepszy od śniącego, według mnie, również pod względem siły. A więc pokonał by go, takie jest moje zdanie :] .
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec 2008, 11:21:32 wysłana przez Canis »

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: śniący vs smok ożywieniec
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Sierpień 2008, 11:39:20 »
Według mnie wygrał by smok ożywieniec który ma armię orków i smoki.Zauważcie że każdy smok włada określonym żywiołem a do tego każdy ogniem.Co do pojedynku 1vs1 wygrał by smok poniewaz stoi w miejscu i realnie śniący by się spalił.
miał też moc strażnika dworu irdorath.
No  właśnie smok miał wystarczającą moc żeby ukryć wyspę przed paladynami.Pyrokar mówi że ostatnie 2 świątynie Beliara zniknęły więc dwór Irdorath ukrył zapewne smok.

Offline piankers

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: śniący vs smok ożywieniec
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Sierpień 2008, 22:36:42 »
smok ożywieniec moze i ma po swojej stronie orkow i smoki ale na samym poczatku G2 xardas mowi, ze przed odeslaniem sniacy powiedzial "przybywajcie" i przybyly smoki i orkowie na ktorych czele stal smok ozywieniec
dla mnie to tak jakby wezwal swoje wojsko wraz z generalem dowadzacym

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: śniący vs smok ożywieniec
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Sierpień 2008, 02:06:32 »
Według mnie spora część osób popiera Smoka Ożywieńca, gdyż nie miała możliwości zmierzenia sie ze ÂŚniącym, gdy ten byłby już całkowicie przywołany do tego świata i miał całą swoją moc. Dokładnie tak jak powiedział mój przedmówca, Smok Ożywieniec został przyzwany przez ÂŚniącego, więc Smok jest mu podległy. Uważam, że ÂŚniący z łatwością by go pokonał. :)

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: śniący vs smok ożywieniec
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Sierpień 2008, 02:37:40 »
Nic dodając ani ujmując zgadzam się z Rodney'em jestem tego samego zdania. Smok Ożywieniec słaby i wątpię, żeby miał jakiekolwiek szanse z prastarym i potężnym demonem.

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: śniący vs smok ożywieniec
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Sierpień 2008, 13:39:17 »


+ zauwazcie ze Xardsowi nieudalo sie wchlonic mocy sniacego a moc smoka wchlonal co takze pokazuje sniacego w leprzym swietle
[/quote]


Xardas nie mógł wchłonąć mocy śniącego bo jak??Przecież bezi wygnał śniącego i świątynia się zawaliła to jak Xardas mógł wchłonąć moc śniącego,miał się podkopać pod zawaloną świątynię!pomyśl człowieku!

Offline Sarkasmus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Cóż może zmienić naturę człowieka?
Odp: śniący vs smok ożywieniec
« Odpowiedź #28 dnia: 22 Sierpień 2008, 09:40:24 »
Skoro ÂŚniący przywołał smoka to chyba oczywistym jest, że ożywieniec jest gorszy. Z smokiem się walczyło, a żeby zabić ÂŚniącego trzeba było przebić serca. ÂŚniący był uznawany za Boga, a smok nie. Patrząc na to logicznie gdyby się walczyło na zewnątrz, na zielonej polance ÂŚniący by wygrał z wszystkimi, ponieważ jego serca byłyby nieruszone.
Cytuj
Według mnie wygrał by smok ożywieniec który ma armię orków i smoki.Zauważcie że każdy smok włada określonym żywiołem a do tego każdy ogniem.Co do pojedynku 1vs1 wygrał by smok poniewaz stoi w miejscu i realnie śniący by się spalił.
Orków na świat przywołał ÂŚniący, nie Smok Ożywieniec. Nie pamiętasz, że ÂŚniący strzela w ciebie ognistymi kulami?

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: śniący vs smok ożywieniec
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Sierpień 2008, 14:56:36 »
Skąd wiesz że śniący przywołał orków!Orków nie przyzwał śniący tylko beliar!A może to poprostu jakaś rasa która z niewiadomych przyczyn była w gothicu!

yankus97

  • Gość
Odp: śniący vs smok ożywieniec
« Odpowiedź #30 dnia: 27 Sierpień 2008, 19:36:29 »
ÂŚniący jest lepszy bo ma wieczny sen jest Starożytnym demonem.Przyzwał on smoka ożywieńca

Offline Freek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dark Temp
Odp: śniący vs smok ożywieniec
« Odpowiedź #31 dnia: 28 Sierpień 2008, 06:25:26 »
Co to w ogóle za pytanie ... Oczywiste jest że Śniący , a to że większość uważa że te kule ognia to jego cała moc to  jest w wielkim błędzie, gdy z nim walczymy nie jest jeszcze całkiem obudzony , a te kule ognia to tylko cząstka jego mocy .
« Ostatnia zmiana: 28 Sierpień 2008, 06:26:03 wysłana przez Freek »

Paweł I

  • Gość
Odp: śniący vs smok ożywieniec
« Odpowiedź #32 dnia: 28 Sierpień 2008, 10:33:27 »
Oczywiści że ÂŚniący by wygrał ponieważ jest silniejszy od Smoka-Ożywieńca dlatego że smoka możemy zabić a śniącego wygnać z naszego świata po przez przebicie mieczem serc szamanów które są schowanie w kapliczce.

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: śniący vs smok ożywieniec
« Odpowiedź #33 dnia: 28 Sierpień 2008, 17:53:26 »
Hmmm... trudno mi powiedzieć smok ożywieniec zarówno jak i śniący walą ogniem, śniący wygląda mi na pająka/pełzacza a smok to smok, lecz myślę że smok by wygrał, ponieważ mógł by się wznieść naturalnie w góre i z góry go zarąbać, ale nie jestem pewnien co do śniącego.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: śniący vs smok ożywieniec
« Odpowiedź #34 dnia: 24 Luty 2016, 20:47:07 »
Przywracanie wątku.

Forum Tawerny Gothic

Odp: śniący vs smok ożywieniec
« Odpowiedź #34 dnia: 24 Luty 2016, 20:47:07 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything