Autor Wątek: Problem z dzwiękiem i pytanie co do zwoju  (Przeczytany 1288 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dorn

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Problem z dzwiękiem i pytanie co do zwoju
« dnia: 28 Maj 2008, 14:45:09 »
W miejscach gdzie pozornie powinien wiac wiatr (np. w Nordmarze - coś jak odgłos śnieżnej zamieci) zamiast tego dzwięku słyszę taki przerywany dzwięk (takie pyrkanie). Czy to jest niedopracowanie gry, jeśli tak to czy mozna to jakos naprawic (np. patchem)?
Drugi problem dotyczy ognistego deszczu - otóż chciałbym sprawdzic czy będzie mi zcinała gra podczas używania tego zaklęcia, niestety troche mi brakuje punktów by zdobyc tyle prastarej wiedzy ile wymaga ten czar. Chciałbym użuc zwoju, jednakowoż nie wiem gdzie owego zwoju szukac. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mógł wskazac miejsce w którym mógłbym taki zwój otrzymac.

Respev

  • Gość
Odp: Problem z dzwiękiem i pytanie co do zwoju
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Maj 2008, 14:49:03 »
Cytuj
Czy to jest niedopracowanie gry, jeśli tak to czy mozna to jakos naprawic (np. patchem)?
Nie lepiej samemu ściągnąć łatkę a dopiero zadawać pytania na forum?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z dzwiękiem i pytanie co do zwoju
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Maj 2008, 14:49:03 »

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Problem z dzwiękiem i pytanie co do zwoju
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Maj 2008, 14:54:41 »
Cytuj
Drugi problem dotyczy ognistego deszczu - otóż chciałbym sprawdzic czy będzie mi zcinała gra podczas używania tego zaklęcia, niestety troche mi brakuje punktów by zdobyc tyle prastarej wiedzy ile wymaga ten czar. Chciałbym użuc zwoju, jednakowoż nie wiem gdzie owego zwoju szukac. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mógł wskazac miejsce w którym mógłbym taki zwój otrzymac.

Po prostu włączasz konsole, wklepujesz teach all i teach mp 99999, oglądasz sobie zaklęcie i wczytujesz.

Offline Dorn

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Odp: Problem z dzwiękiem i pytanie co do zwoju
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Maj 2008, 16:14:12 »
Cytuj
Nie lepiej samemu ściągnąć łatkę a dopiero zadawać pytania na forum?
Nie, bo nie wiem czy ten patch nie spier***li mi gry ( w tym zapisów)...

Cytuj
Po prostu włączasz konsole, wklepujesz teach all i teach mp 99999, oglądasz sobie zaklęcie i wczytujesz.
Nie znałem żadnych komend jakie mozna wklepac, teraz już wiem jak wygląda te zaklęcie. Dzięki !

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z dzwiękiem i pytanie co do zwoju
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Maj 2008, 16:14:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything