Autor Wątek: "Jestem Legendą"  (Przeczytany 2276 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
"Jestem Legendą"
« dnia: 27 Maj 2008, 19:28:19 »
Jestem ciekawy co myślicie o filmie pt. "Jestem Legendą". Jest to mój ulubiony film. Dlaczego? Ma świetne efekty specjalne i dźwiękowe, rolę głównego bohatera gra bardzo dobry aktor, zarażeni ludzie też są dobrze zrobieni, a najważniejsze, że ma on wspaniałą fabułę, która mnie urzekła. W filmie mamy trochę strasznych scen, kilka śmiesznych, a nawet parę wzruszających. Gdy włączyłem ten film myślałem, że to kolejne badziewie o małym budżecie, ale bardzo się myliłem. (Podobno wywalono wszystkich mieszkańców jednej z dzielnic Nowego Jorku, aby nakręcić kilka scen, a to musiało trochę kosztować). Na początku kompletnie nie wiemy o co chodzi i tak pozostaje przez około 20 minut, ale dlatego film robi się bardzo wciągający. Wszystkiego dowiadujemy się dopiero pod koniec filmu, a wcześniej możemy się tylko domyślać.

Tak więc teraz wy możecie tu pisać czy filmik się wam podoba i opisywać wasze wrażenia z oglądania ;)

PS. Nie widziałem takiego tematu i mam nadzieję, że nic nie przeoczyłem.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: "Jestem Legendą"
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Maj 2008, 23:23:51 »
Zacny film opowiada ciekawą historię w sumie jest na podstawie znanej książki więc nie ma się co dziwić. Will grał bardzo dobrze z resztą jak zwykle. Film mnie zaciekawił i przykuł moją uwagę na te 2 godziny. Rzadko się to któremu udaje więc duży plus. Motyw być może oklepany bo ostatnio wytwórnie zasypywały nas podobnymi filmami o plagach etc. ale jakoś przebił się ponad te inne. Poza tym film ma dwa zakończenia, druga wersja jest już wrzucona na youtube wystarczy poszukać. Według mnie jest o wiele gorsza obecna dość smutna jest lepsza.

Ocena filmu by mua 8 gwiazdek.
http://jestem.legenda.filmweb.pl/
« Ostatnia zmiana: 27 Maj 2008, 23:25:40 wysłana przez IsentoR »

Forum Tawerny Gothic

Odp: "Jestem Legendą"
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Maj 2008, 23:23:51 »

Offline Gorion

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: "Jestem Legendą"
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Czerwiec 2008, 17:06:30 »
Podzielam zdanie Kirga i Issa, ,,I am Legend" jest według mnie najlepszym filmem ostatnich miesięcy. Podobnie jak mój poprzednik "połknąłem" ten film w całości. Nie ma co więcej pisać, trzeba samemu to obejrzeć.

P.S
Mało nie popłakał się gdy piesek (Samanta?) odchodził na drugi świat  :P

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: "Jestem Legendą"
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Lipiec 2008, 11:55:11 »
Film jest dosyć fajnie zrealizowany - lubię takie odniesienia do przeszłości (wspomnienia głównej postaci). I to tak nadchodzi kulminacyjnie - przeplatając się przeszłość z teraźniejszością aż dochodzimy do historii, która ma się zdrarzyć teraz. To było fajnie zrobione.

Ale... Film muszę rzec miał pomysł bardzo bardzo dobry. Tylko moim zdaniem - niedostatecznie wykorzystany. Tak jakoś wszystko się wlecze - moim zdaniem powinni dać coś więcej. No ale jak to na podstawie książki, to raczej do książki powinienem mieć pretensje, więc film oceniam na bardzo dobry :)
   


Forum Tawerny Gothic

Odp: "Jestem Legendą"
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Lipiec 2008, 11:55:11 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top