Autor Wątek: Konwersja - nowe forum  (Przeczytany 20556 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Konwersja - nowe forum
« Odpowiedź #40 dnia: 27 Maj 2008, 22:24:50 »
Kolejne pytanko;
Czy pieniądze uzbierane na koncie przepadły na zawsze?
Nie, są zapisane i bezpieczne.

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Konwersja - nowe forum
« Odpowiedź #41 dnia: 27 Maj 2008, 22:29:12 »
Strona Główna wspaniale teraz wygląda! Jedyne moje zastrzeżenie to logo... "trochę" małe, jednak ostatecznie może pozostać. Czarny, ciemny... taki mi się podoba, teoretycznie może pozostać. Można by też powiedzieć, że pasuje do wyglądu mojego FireFox'a.

Jednak to chyba jedyny plus nowego stylu - gdy otworzyłem ten temat mina mi trochę zrzedła. Wszystko jakoś dziwnie się czytało, trochę głupio to wygląda, a przynajmniej ja mam takie wrażenie, jakoś tak...

Profil... wygląd tego poprzedniego bardziej mi się podobał. Jakoś to wszystko ładniej wyglądało. Komentarze się pisało, można było porozmawiać nie tylko za pomocą PW, czy też jakieś komunikatora, :D Ogólnie - jak już wcześniej mówiłem - wcześniej bardziej mi się podobało.

Równie dobrze można by wrócić do poprzedniego stylu, jednak... specjalnie dla mnie czegoś takiego raczej się nie zrobi, a i pewnie nikomu by się nie chciało. Jeżeli rzeczywiści miesiąc by to trwało, jak to Respev powiedział.

Szybka Odpowiedź działa, ;)

Cytuj
Koniec końców jest jedna rzecz która mnie bardzo ucieszyła, brak emtonka z paladynem! Każdy n00bek go używał, a teraz go niema. Czuję się usatysfakcjonowany :P
No... kolejny plus, :D


Pozdrawiam, Medivth

Forum Tawerny Gothic

Odp: Konwersja - nowe forum
« Odpowiedź #41 dnia: 27 Maj 2008, 22:29:12 »

Respev

  • Gość
Odp: Konwersja - nowe forum
« Odpowiedź #42 dnia: 27 Maj 2008, 22:33:26 »
Cytuj
Profil... wygląd tego poprzedniego bardziej mi się podobał. Jakoś to wszystko ładniej wyglądało. Komentarze się pisało, można było porozmawiać nie tylko za pomocą PW, czy też jakieś komunikatora, Chichot Ogólnie - jak już wcześniej mówiłem - wcześniej bardziej mi się podobało.
To nie "wina" stylu, tylko SMF (silnika forum). Jeśli byśmy wdrożyli takie pierdoły, forum muliło by tak samo jak dawniej. Mniej pierdół - mniejsze przeciążenie.

Cytuj
Strona Główna wspaniale teraz wygląda! Jedyne moje zastrzeżenie to logo... "trochę" małe, jednak ostatecznie może pozostać
Headbannera nigdy nie robi się wysokiego...
« Ostatnia zmiana: 27 Maj 2008, 22:35:32 wysłana przez Respev »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Konwersja - nowe forum
« Odpowiedź #43 dnia: 27 Maj 2008, 22:47:47 »
Strona główna wygląda rzeczywiście świetnie, mimo to wszystko jakieś takie minimalistyczne. O tym, że przydałaby sie grubsza, bardziej widoczna linia oddzielająca posty to już ktoś wspomniał. O ile dobrze zauważyłem to czytając temat nie widzę jako pierwszego postu założyciela gdy przerzucam na inne strony tematu. To dosyć kłopotliwe. Czy może ustawia sie to w opcjach wyglądu forum?
Mam jeszcze pytanie, czy nie dało by sie usunąć tych informacji o gy-gy, tlenie czy o skypie, które są pod avatarem gdyż jak dla mnie wygląda to po prostu brzydko, żeby nie powiedzieć szpetnie. A gdy ktoś chce sobie zobaczyć kontakt do innego usera to wystarczy kliknąć na profil. Ewentualnie zamiast tych słoneczek i innych pierdółek napisac po prostu:
GG
Tlen
Skype
PW

Respev

  • Gość
Odp: Konwersja - nowe forum
« Odpowiedź #44 dnia: 27 Maj 2008, 23:42:07 »
Cytuj
O ile dobrze zauważyłem to czytając temat nie widzę jako pierwszego postu założyciela gdy przerzucam na inne strony tematu. To dosyć kłopotliwe. Czy może ustawia sie to w opcjach wyglądu forum?
Nie.

Cytuj
Mam jeszcze pytanie, czy nie dało by sie usunąć tych informacji o gy-gy, tlenie czy o skypie, które są pod avatarem gdyż jak dla mnie wygląda to po prostu brzydko, żeby nie powiedzieć szpetnie.
Co z tego? Praktyczne.

Cytuj
GG
Tlen
Skype
PW
Nie, za dużo zabawy, a i brak w tym sensu.

Offline Nafalem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Konwersja - nowe forum
« Odpowiedź #45 dnia: 28 Maj 2008, 12:57:52 »
Nowe forum jest latwiejsze w obsłudze. Nie mam żadnych zastrzeżeń do nowego wyglądu. Trochę ciężko jest się przyzwyczaić do korzystania z nowego forum, ale myślę że zmiany wyjdą na dobre

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Konwersja - nowe forum
« Odpowiedź #46 dnia: 28 Maj 2008, 14:16:33 »
Strona główna forum jest zajefajna. Naprawdę, kawał dobrej roboty. Jednak mój zachwyt skończył się gdy wszedłem w pierwszy lepszy temat. I tak: posty nie są jakoś tak ładnie porozdzielane; gdy userzy piszą linijkowe posty to nie wiadomo kiedy zaczyna się info o  jednym userze, a gdzie drugim; i ogólnie wygląd tego profilu (to po lewej obok odpowiedzi, wspomniałem przed chwilą) jest chałowe, brzydkie itp, itp...

Ale może jakaś zaleta ;]. Forum nie muli, to jest chyba najbardziej widoczne. Nawet ja zauważyłem różnice przy moim zamulonym modemie. ;]

Mam nadzieję ze wygląd się z czasem polepszy, znaczy w go ulepszycie. Powodzenia...
« Ostatnia zmiana: 28 Maj 2008, 14:18:27 wysłana przez Elrond »

Respev

  • Gość
Odp: Konwersja - nowe forum
« Odpowiedź #47 dnia: 28 Maj 2008, 14:45:37 »
Nie, nie ulepszymy. Jak ulepszymy, to znowu komuś innemu się nie będzie podobać. Mamy ważniejsze sprawy do roboty niż spełniać każdy kaprys.

Po pierwsze - nie rozumiem jak można nie odróżniać postów. Dla mnie jest przejrzyście, IsentoR też tak twierdzi.

Po drugie - brzydki wygląd profilu? A na thewitcher.com/forum jest ładniejszy? Chyba ktoś tu nie rozumie, że zmieniliśmy SKRYPT. Forum to nie wystawa. Ma działać, a nie być obwieszonym jak choinka.
« Ostatnia zmiana: 28 Maj 2008, 14:47:47 wysłana przez Respev »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Konwersja - nowe forum
« Odpowiedź #48 dnia: 28 Maj 2008, 18:34:29 »
Tak, forum to nie choinka czy wystawa, ale na wystawie jest przynajmniej  przejrzyście. A mi tu nie chodzi żeby posty były jakimiś duperelami poobwieszane, ale żeby jakoś ładnie wyglądały. Nawet schludnie, ale przejrzyście i żeby ktoś z wada oczów nie musiał się męczyć z odróżnianiem czegokolwiek z czymkolwiek. ;]

Aha, cieszę się że jest czarny. I żeby nie było, to i tak duże brawa zo to co zrobiliście :-*
« Ostatnia zmiana: 29 Maj 2008, 10:02:50 wysłana przez Elrond »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Konwersja - nowe forum
« Odpowiedź #49 dnia: 04 Czerwiec 2008, 18:56:21 »
Zainstalowałem system nagród. Obecnie spolonizowałem tylko kilka tekstów. Nagrody będę wykorzystywał np. w...
Ktoś wygrywa konkurs na najlepszy avatar więc dostanie takową nagrodę wraz z ikonką, która będzie widoczna w jego profilu. Tyczyć się to będzie wszystkich konkursów na tawernie. Zacne?

p.s.
Na próbę wrzuciłem sobie nagrodę byście obczaili jak to wygląda.

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Odp: Konwersja - nowe forum
« Odpowiedź #50 dnia: 04 Czerwiec 2008, 19:11:25 »
Iszęłtoła statuetka bynajmniej dość ładna jest jak na taki rozmiar, ale to fajna sprawa, zacna, a ja mogę dostać nagrodę najlepszego masturbatora? chociaż zamiast systemu nagród przydałby się system transakcji, oby skrypty były wreszcie:P (?). Miał być dostępny inny skin, jaśniejszy, doczekamy się? no i oczywiście czekam na skin moderatorów, ten do którego VwB i Respev dawali linki na Skype jak gadaliśmy ostatnio :D

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Konwersja - nowe forum
« Odpowiedź #51 dnia: 04 Czerwiec 2008, 19:18:28 »
Wydano 2 systemy aukcji do naszej wersji fora. Niestety są badziewne jeden z nich oferuje tylko system pozytywów jak na allegro drugi zaś aukcje zakładane w poście. Niestety bez kasy. Mod na kasę istnieje ale do starszej wersji forum i nijak, nie da rady go zainstalować na obecnej.

p.s.
Lepsze systemu aukcji również są na stare wersje pozostaje nam czekać jak w przypadku kilku innych modów. Ludzie powoli aktualizują swoje dzieła pod nową wersje forum.


Poza tym dodałem pole w profilu pt. "Czynność:".
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwiec 2008, 19:31:45 wysłana przez IsentoR »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Konwersja - nowe forum
« Odpowiedź #52 dnia: 04 Czerwiec 2008, 22:53:01 »
Co do nagrody to mogłeś dać np. mi, żeby ludzie oblukali a nie tylko sobie. Samolub!

Offline Gorion

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Konwersja - nowe forum
« Odpowiedź #53 dnia: 09 Czerwiec 2008, 21:26:34 »
Mam takie pytanko do zarządu;
Czy nie można by było zwiększyć ilości rang, bo jakoś ich teraz mało?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Konwersja - nowe forum
« Odpowiedź #54 dnia: 09 Czerwiec 2008, 21:28:32 »
Można zwiększyć...

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Konwersja - nowe forum
« Odpowiedź #55 dnia: 09 Czerwiec 2008, 21:29:27 »
To forum jest OK. Szybko się ładuję i już się do niego przyzwyczaiłem.

Offline Gorion

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Konwersja - nowe forum
« Odpowiedź #56 dnia: 09 Czerwiec 2008, 21:33:31 »
Cytuj
Można zwiększyć...
A czy macie w planach to zrobić?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Konwersja - nowe forum
« Odpowiedź #57 dnia: 09 Czerwiec 2008, 21:37:38 »
O ile będziemy mieć jakieś sensowne pomysły by rozwinąć rangi po magnacie to oczywiście, że tak.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Konwersja - nowe forum
« Odpowiedź #58 dnia: 09 Czerwiec 2008, 21:40:17 »
Mam pytanie. Czy będzie jakaś 'jaśniejsza' wersja strony. Bo mam problemy z niektórymi użytkownikami, bo chcą odejść gdyż za ciemna stronka jest.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Konwersja - nowe forum
« Odpowiedź #59 dnia: 09 Czerwiec 2008, 21:52:25 »
Testowałem już jaśniejszą wersje skórki i jak dotąd wszystko jest na dobrej drodze.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Konwersja - nowe forum
« Odpowiedź #59 dnia: 09 Czerwiec 2008, 21:52:25 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top