Autor Wątek: Sposób na palisadę orków  (Przeczytany 4473 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nukkur

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Sposób na palisadę orków
« dnia: 26 Maj 2008, 23:04:30 »
Dziś odkryłem sposób na ominięcie palisady w GD wystarczy iść na jej koniec od klasztoru (tego w którym w GI szukaliśmy kamienia ogniskującego są tam w niej dosyć duże dziury , na tyle duże że Bezio się tam zmięci (a w ogolę żeby przejść palisadę normalnie trzeba mieć tylko dwa czary przemiany) i teraz taki mały easter eggsik , po minięciu palisady udałem się w miejsce starego obozu sekty , po drodze jest tabliczka na której jest opis inwazji orków .......po angielsku.A wy macie jakieś tajne przejścia do niedostępnych miejsc?
« Ostatnia zmiana: 27 Maj 2008, 11:19:13 wysłana przez Boba Fett »

Offline Pan Mroku

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 119
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Hłe,hłe
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Maj 2008, 23:09:33 »
,,inwazji orkow,,
gdzies w temacie ,,palisada,, jest po polsku co tam pisze i na pewno nic o inwazji

KHORINIS:
gdy są straznicy bramy omijamy ich i idziemy wzdluz muru na prawo az będzie ziemia wyzej a mur nizej i wtedy skoczymy i na druga strone muru
Potem omijamy Lothara i biegniemy do Laresa ktory da nam 500xp za to ze niezle ominelismy ich
dlatego żeby wjesc nie musisz mieć stroju farmera ani kasy
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 23:09:59 wysłana przez Pan Mroku »

Forum Tawerny Gothic

Hłe,hłe
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Maj 2008, 23:09:33 »

Offline Rixin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Hłe,hłe
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Maj 2008, 23:11:32 »
To nie jest opis inwazji orków ;p tylko tekst napisany przez mistycznego krasnoluda(którego grób jest w krypcie za farmą onara) ale jeżeli ktoś tam jeszcze nie był to nie popsuje zabawy i nie powiem co tam pisze, a tak nawiasem to założę się że już był taki temat ;]
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 23:12:36 wysłana przez Rixin »

Offline addo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Odp: Sposób na palisadę orków
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Maj 2008, 09:40:38 »
Mój sposób,na przejście przez palisade orków jest taki:idziesz w prawo na koniec palisady,przepływasz przez rzekę znajdujesz jakieś miejsce gdzie masz grunt,zmieniasz się w cieniostwora,wskakujesz na skałe i przeskakujesz przez palisade.

Offline Reyden

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sposób na palisadę orków
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Sierpień 2008, 23:00:11 »
Kupić czar na przemiane w cieniostwora i przeskoczyć proste?

Offline Mistrz Yamana

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój miecz pragnie krwi!
Odp: Sposób na palisadę orków
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Sierpień 2008, 13:51:24 »
Dziś odkryłem sposób na ominięcie palisady w GD wystarczy iść na jej koniec od klasztoru (tego w którym w GI szukaliśmy kamienia ogniskującego są tam w niej dosyć duże dziury , na tyle duże że Bezio się tam zmięci (a w ogolę żeby przejść palisadę normalnie trzeba mieć tylko dwa czary przemiany) i teraz taki mały easter eggsik , po minięciu palisady udałem się w miejsce starego obozu sekty , po drodze jest tabliczka na której jest opis inwazji orków .......po angielsku.A wy macie jakieś tajne przejścia do niedostępnych miejsc?
No naprzykład taki sposób, ale najprostrzym jest "K". Nie znam innego, ale chyba od strony dawnej jakini goblinów, jak się pójdzie dalej to jest rzeka przez palisadę tam chyba jest dziura, ale nie pamiętam czy tak czy nie.

Offline Diego4001

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Znowu jedna z tych głupich bestii !
Odp: Sposób na palisadę orków
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Grudzień 2013, 10:57:24 »
@UP Owszem, od tamtej strony jest dziura. :D To jedyne znane mi przejście. :)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Sposób na palisadę orków
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Grudzień 2013, 10:57:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top