Autor Wątek: Bitwy  (Przeczytany 7125 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pan Mroku

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 119
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Bitwy
« dnia: 26 Maj 2008, 21:49:25 »
dużo osob marudzi z enie ma w Gothic 2 wielkich bitew.Na poczatku tez mnie to draznilo az zacozlem sam je robic
Pierwsza:
Zrobilem 500 orkow na farmie Lobarta
Zrobilem z kodow do bramy bo nie da się zamknac:
skrzynie,pudla...i zablokowalem tym niby
Wlecialem na mur i postawilem tam kusznikow i lucznikow
Wziolem tez tam roznych zolniezy na mur,pod i za niego.
Przebralem kazdego w miescie w lekki pancerz strazy.Magowie dostali szate mrocznej magii i wszystkie runy 6 kregu
Druga:
To byl ,,Wladca Khorinis,,
Stroj najemnika sredni byl strojem kazdego obywatela miasta.Baby dostaly ,,,kobiecy pancerz lowcy smokow,,
Paladyni mieli ciezki pancerz lowcy a straz lekki lowcy
W porcie postawilem mnostwo zolniezy w rzedzie.Kazdemu zrobilem po 70 kazdego sila,zrecznosc,mana a ci co mieli więcej to zostalo im
I tak dalej bym opowiadal ale kolej na was

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bitwy
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Czerwiec 2008, 20:01:45 »
1. Na otwartej przestrzeni zrobiłem walkę paladyni vs orkowie, paladyni - 3 Orików, 3 Practivalów (czy jakoś tak) i jakieś 60 rycerzy z GD (oczywiście śmiertelnych), orkowie - 1 herszt orków, jakieś 20 elit, 2 szamanów i jakieś 30 wojowników. Walka była zacięta, ale wygrali paladyni, zostało im jakieś 5 rycerzy :D
2. W słonecznym kręgu zrobiłem walkę paladyni vs orkowie, paladyni - 4 Orików, 4 Practivalów i jakieś 100 rycerzy z GD, orkowie - ok. 70 elit, 1 herszt i 6 szamanów. Tym razem paladyni mieli przewagę liczebną, ale wygrali orkowie z dość małymi stratami
3. Na otwartej przestrzeni paladyni vs... demony xD, paladyni - ok. 50 rycerzy z GD, demony - chyba 10. Demony wygrały z małymi stratami
4. Paladyni vs smoki, paladyni - ok. 100, smoki - lodowy, kamienny, bagienny i ognisty. Paladyni wygrali z małymi stratami!!! taki wielki problem - SMOKI!!! a 100 paladynów radzi sobie z 4 naraz!!!, gdyby 30 paladynów walczyło ze smokami pojedynczo na pewno by wygrali!!!

ciekawe jest to że wszystkie stwory przywołane kodami, jak się ich nie zabije to pojawiają się w mieście portowym xD

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 02 Czerwiec 2008, 20:03:42 wysłana przez Lord Kamil »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Bitwy
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Czerwiec 2008, 20:01:45 »

Offline Bloodwayne

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • REMEMBER ME !!!
Odp: Bitwy
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Czerwiec 2008, 20:19:16 »
Ludzie ludzie!!!
To nie strategia typu spellforce żeby robić niesamowite armie i walczyć.
Nawet jakbyście to zrobili to który komp się nie zetnie przy 200 orkach i 200 palkach??
Co wy wymyślacie..i tak nic by to nie dało a zepsuło by klimat gothica.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Bitwy
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Czerwiec 2008, 20:30:52 »
cheatowanie psuje już klimat gry, a robienie wielkich bitew w Gothicu to jest profanacja. Może i nie ma żadnych wielkich bitew, lecz z kodów napewno nie będę korzystał, a po  drugie jak zauważył poprzednik, to komputer przy tych bitwach będzie się mulił niemiłosiernie.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Bitwy
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Czerwiec 2008, 21:03:09 »
To, że komputer przy takich bitwach się muli, to nie prawda. Sam takie robiłem, kiedy wykonałem wszystkie zadania na każdy możliwy sposób. Tworzyłem wielkie armie, głównie ludzie i orkowie. Ani razu się nie zamulił. Walczyli w najlepsze, wyrzynali się. Potem zostawali głównie orkowie i nic złego nie działo się.

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bitwy
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Czerwiec 2008, 07:23:48 »
Jak zrobiłem jakieś 150 palków to się trochę cięło, dlatego rozumiem dlaczego PB nie zrobiła wielkich bitew - znacznie zwiększyłoby to wymagania, ale nudzi mnie trochę przechodzenie gothica po raz 30, dlatego robię sobie bitwy np. zawsze mnie ciekawiło kto by wygrał w walce 5 elit na 5 palków, 10 palków czy demon itp.

Ps. kody typu chg, jak masz zamiar przejść gothica bardzo psują klimat gry, ale ja nie zamierzam przechodzić gry więc nic nie psują

Offline Bloodwayne

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • REMEMBER ME !!!
Odp: Bitwy
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Czerwiec 2008, 14:36:28 »
Ja zrobiłem jedynie w Khorinis pełno demonów..palki głównie z nimi wygrywają przez runy święta strzała,ale z bliska są rzadcy!

Offline Pan Mroku

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 119
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bitwy
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Czerwiec 2008, 19:27:16 »
LUDZIE!
Nie gadajcie o swoich kompach bo na moim nawet 500 orkow robi swoje.I to tworcy zrobili kody do gry i nie zrobili po to by ktos gadal ze psuja klimat gry.Gothic sie po jakims czasie nudzi a z odrobina kodow i wyobrazni mozna zrobic wiele!

Offline Tytan302

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gdzie jest groszek?
Odp: Bitwy
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Czerwiec 2008, 21:26:09 »
A jak robić te bitwy? Bo to ciekawie brzmi... =]

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Bitwy
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Czerwiec 2008, 21:32:06 »
Nie jestem zwolennikiem używania kodów, ale bliźniemu pomogę. Wpiszujesz "marvin" w oknie z umiejętnoścaimi, wtedy otwierasz konsolę "F2", następnie kodami przyzywasz, np. orków i paladynów, wtedy zaczyna się bitwa.

Offline Bloodwayne

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • REMEMBER ME !!!
Odp: Bitwy
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Czerwiec 2008, 06:31:12 »
Kazdy tak pisze-nie jestem zwolennikiem kodow-a sami wala na nich pol gry
A co do bitew-wymysliliscie temat-tworcow chyba by musiano niezle opic zeby namoic ich do zrobienia tego
to gra w ktorej rozmowa-to 90 % gry-a wy tu chcecie sie bic w ogromnych bitwach?

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Bitwy
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Czerwiec 2008, 12:59:07 »
90 % gry to rozmowa? Człowieku w jakiego Gothica ty grasz? Po drugie możesz mi wierzyć lub nie, ale nie używam kodów, bo to psuje grywalność. Aczkolwiek do reszty posta się zgadzam, wielkie bitwy w Gothicu? Nie, dziękuję, wolę mniejsze potyczki z orkami.

Offline kamil210

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bitwy
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Czerwiec 2008, 18:59:09 »
Ja jeszcze nigdy w gothicu nie użyłem kodów i raczej tego nie zrobię wole otworzyć brame na zamku i popatrzeć przez chwile ja wyżynają się paladyni i orkowie a nie 200 orków i 200 ludzi to po prostu zwykła nawalanka a nie "wielka bitwa"

Offline Tytan302

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gdzie jest groszek?
Odp: Bitwy
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Czerwiec 2008, 20:03:14 »
Mógłby ktoś podać kod na orków i na paladyna?

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bitwy
« Odpowiedź #14 dnia: 06 Czerwiec 2008, 13:58:53 »
Na orków : Insert orcelite_antipaladin to będzie herszt orków, a na innych to chyba insert orcwarrior_rest lub _roam-zależy jakiego chcecie. PAladyni to insert pal_237 ritter(ten z górniczej) i tak podtsawiacie analogicznie za 237 inną liczbę w przedziale do 300 bodajże

Ja lubię takie bitwy, ale bardziej wolę zrobić rozpierduchę w Gothic 2 NK, gdyż wtedy walczą ze sobą super wyszkoleni łowcy smoków i paladyni z bandytami. Ale jest jatka-spróbujcie.

Offline Dowódca Paladynów

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bitwy
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Czerwiec 2008, 13:04:56 »
Ja zrobiłem bitwę Czarne trolle vs Sentenzowie.
Zrobiłem ze 100 Czarnych trolli i 150 Sentenzów.
Zaczęli walczyć
Sentenzowie wygrali

Offline Bloodwayne

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • REMEMBER ME !!!
Odp: Bitwy
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Czerwiec 2008, 13:12:33 »
Hej serail-przecież w gothicu jest bardzo mało walki
Większość to stworki na drodze do jakiegoś celu.
Same questy także sprowadzają się do biegania za jakimś przedmiotem,do kogoś lub po coś.Mało misji z zabijaniem i walką!
Chyba że sam pójdziesz w las i zaczniesz expić na potworkach
Jeżeli nie zaś będziesz grał w a cholernie linową gre to i tak zabijesz możę 300 stworków..może..
No bo w jakiej misji urządzasz rajdy na orków lub inne stwory?
A jeżeli chcesz sie pobić z człowiekiem to na arenie-w 1 2 przeciwnikow..co za arena!..a w g2 tylko arlik na tej swojej 'arenie'
Jeżeli chcesz sie pobić to chyba z obywatelami bo normalne postacie albo za silne-albo na 1 strzal lub niesmiertelne!
W tej grze non stoper gadasz i gadasz
Nawet naprawianie oka inoosa to tlyko gadanie jakiś nudnawy rytuał w slonecznym kregu i tyle-

Ok poprawka 5%walki
45%rozmów i 50% biegania!!
W tej grze tylko biegasz-a w g3-bieganie to prawdziwa zmora!!
Przebiegnij z Varantu-Mora Sul do Vengardu!
Przecież to tak cholernie daleko ze bezi powinien sie zesrac a on z usmiechem na twarzy biegnie raznie do przodu!


Offline Tytan302

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gdzie jest groszek?
Odp: Bitwy
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Czerwiec 2008, 15:46:35 »
Mam problem z tymi bitwami. Kiedy przyzywam paladyna on oddala się w nieznanym kierunku, a kiedy przyzywam orka, atakuję mnie. Pomoże ktoś?

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Odp: Bitwy
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Czerwiec 2008, 16:09:02 »
No cóż, ork zawsze Cię atakuje a paladyn idzie na "swoje miejsce" tzn punkt który wyznaczyli mu twórcy gry, każdy paladyn jest innym NPC-tem więc każdy ma swoje i tylko swoje zachowania np. punkt w którym stoi.
dawno już nie grałem i nie jestem pewien ale mogę ci poradzić pal+291 (chyba ćwiczy obok domu Hagena ) i pal_292 ( chyba pilnuje domu 1 po lewej wychodząc z domu Hagena i idąc prosta ( nie skręcając w uliczkę w lewo ) )
« Ostatnia zmiana: 10 Czerwiec 2008, 16:10:21 wysłana przez Tkoron »

Offline Pan Mroku

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 119
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bitwy
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Czerwiec 2008, 21:00:23 »
Ja pomoge i to nie rada:P
Przemien sie w orka to nie zaatakuja swojego
A wez wpisz np. insert pc_hero
Wtedy pojawisz sie ty,zaloz mu zbroje,zmien staty,daj bron i wyjdzie paladyn,angar,najemnik czy co tam chcesz

Forum Tawerny Gothic

Odp: Bitwy
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Czerwiec 2008, 21:00:23 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top