Autor Wątek: Czy słuszny wybór składu zarządu?  (Przeczytany 19176 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #40 dnia: 26 Maj 2008, 21:50:10 »
Cytat: Crisis
przepraszam, że to napiszę, ale dlatego nie powinieneś zostać modem przede wszystkim. Uczysz się jak nim być, ok. Zdarzają się każdemu takie rzeczy na początku.
Pozdrawiam, Crisis.
Ale tak każdy powie, każdy admin na każdym forum, dlatego dziękuje Iskowi, że dał mi szansę, z tego co się orientuje w tej chwili jest on zadowolony z mojej pracy jako moderator na forum, gdzieś trzeba zacząć, jeżeli jest się w technikum informatycznym wiedza o moderowaniu może się przydać, w przyszłości.

Cytuj
Nie musiało to tak wyglądać, można było ładnie porozmawiać, nie powiem kto, ale narzucono taki styl dyskusji, samo tak się zaczęło.
Faktycznie, nie musiało, jednak Bela uderzył z grubej rury oczerniając mnie i tworząc mi przydomek, za reakcje przeprosiłem, ochłonąłem.

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #41 dnia: 26 Maj 2008, 21:58:26 »
Cytuj
Ale tak każdy powie, każdy admin na każdym forum, dlatego dziękuje Iskowi, że dał mi szansę, z tego co się orientuje w tej chwili jest on zadowolony z mojej pracy jako moderator na forum
Może on jest zadowolony, jednak to dla dobra użytkowników działa mod i to przede wszystkim oni powinni być zadowoleni. Ja tak robiłem jako mod, a także paru innych. Admin ocenia pracę, to prawda, jednak jak IsentoR napisał, liczy się opinia każdego.

Cytuj
Faktycznie, nie musiało, jednak Bela uderzył z grubej rury oczerniając mnie i tworząc mi przydomek, za reakcje przeprosiłem, ochłonąłem.
Nie mówiłem to akurat o Beli, ale o ogóle. ;p


Pozdrawiam, Crisis.

Forum Tawerny Gothic

Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #41 dnia: 26 Maj 2008, 21:58:26 »

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #42 dnia: 26 Maj 2008, 22:01:07 »
Cytat: Crisis
Nie mówiłem to akurat o Beli, ale o ogóle. ;p
Co nie zmienia faktu, że Bela zaczął i to bojowo nastawiony, co mi przyszło zrobić... zamknąć się?, swoją drogą, jest cytat w mojej sygnie... teraz może pełnić jako aluzja dla tych, którzy wciąż mają ochotę mnie napastować, Ja wiem, co macie mi za złe, teraz ja powiem co ja mam zam do zarzucania.

Otóż, Bela napisał co napisał, każdy, nie pytając mnie o zdanie zaczął masowy beszt, nikt nie zapytał o co faktycznie poszło i dlaczego dzieję się tak a nie inaczej, wybaczcie, rzuciliście się jak stado przekupek na mnie nie pytając co ja mam do powiedzenia, ot tak, Bela napisał, że jestem zły więc tak będzie, to mnie boli, że nikt nie raczył zapytać mnie, pewne osoby wypowiedziały się, a mnie w ogóle nie znają... krótkie i treściwe pytanie, dlaczego każdy ( prawie....)  stwierdził, że ze mnie jest dyktator, a mnie nikt nie zapytał dlaczego w ten sposób zareagowałem?
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 22:07:06 wysłana przez Zhai »

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #43 dnia: 26 Maj 2008, 22:06:16 »
Cytuj
Co nie zmienia faktu, że Bela zaczął i to bojowo nastawiony, co mi przyszło zrobić... zamknąć się?

Nie zamknąć się, bo od tego jest forum, aby pisać co się myśli, z zachowaniem norm kulturowych. Po prostu powinieneś odpowiedzieć argumentem na argument i nie dać się ponieść nerwom. Bela cię oczernił, spoko nie rób tylko z siebie ofiary teraz, on ma coś przeciwko tobie, a ty powinieneś się zachować jak mod a nie od razu "straszyć".

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #44 dnia: 26 Maj 2008, 22:06:53 »
Nie no bronić się Zhai, ale powinieneś ważyć na słowa!
Kto wie, gdzie czai się szpieg i później opiszę twoje słowa.
Powinieneś to sprostować i przeprosić, za "obrażanie" katolicyzmu, bo MNIE tym obraziłes!!
Gdybym był adminem NIGDY bym cię nie wybrał na moda, bo z twoich słów wynikało że nadużywałyś władzy!
Mówię ci, długo na tym forum, miejsca nie zagrzejesz XD

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #45 dnia: 26 Maj 2008, 22:09:39 »
Cytuj
Bela cię oczernił, spoko nie rób tylko z siebie ofiary teraz, on ma coś przeciwko tobie, a ty powinieneś się zachować jak mod a nie od razu "straszyć".
Już to przerabialiśmy w tym temacie...
Cytuj
Nie no bronić się Zhai, ale powinieneś ważyć na słowa!
Kto wie, gdzie czai się szpieg i później opiszę twoje słowa.
Powinieneś to sprostować i przeprosić, za "obrażanie" katolicyzmu, bo MNIE tym obraziłes!!
Gdybym był adminem NIGDY bym cię nie wybrał na moda, bo z twoich słów wynikało że nadużywałyś władzy!
Mówię ci, długo na tym forum, miejsca nie zagrzejesz XD
Tu się mylisz, nigdzie się nie wybieram ani nikt mnie nie wyrzuci.

Cytuj
Po prostu powinieneś odpowiedzieć argumentem na argument i nie dać się ponieść nerwom
Ktoś tu chyba nie przeczytał całego tematu, bo ja w żadnym poście nie zwracałem uwagę katolikom, jeżeli nie miałem jak tego uzasadnić.

PS znowu zaczyna się licytacja... i po co to.
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 22:10:12 wysłana przez Zhai »

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #46 dnia: 26 Maj 2008, 22:12:18 »
Cytuj
Co nie zmienia faktu, że Bela zaczął i to bojowo nastawiony, co mi przyszło zrobić... zamknąć się?
Nie, nie zamknąć się! To by nic nie dało. Powinieneś odpowiedzieć tak, jak mod zazwyczaj robi w takich sytuacjach. Zachować spokój, opanować się, być cierpliwym, przede wszystkim nie dać się ponieść emocjom. Oczywiście tego się nauczyć trzeba samemu. ;)

Cytuj
Mówię ci, długo na tym forum, miejsca nie zagrzejesz XD
Być może i dostanie drugą szanse, jednak jeśli Zhai się zmieni.

Cytuj
Tu się mylisz, nigdzie się nie wybieram ani nikt mnie nie wyrzuci.
Zhai, to zależy od IsentoR'a. Może zostaniesz, może nie. Zależy co Is zadecyduje.


Pozdrawiam, Crisis.

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #47 dnia: 26 Maj 2008, 22:14:36 »
Cytuj
Nie, nie zamknąć się! To by nic nie dało. Powinieneś odpowiedzieć tak, jak mod zazwyczaj robi w takich sytuacjach. Zachować spokój, opanować się, być cierpliwym, przede wszystkim nie dać się ponieść emocjom. Oczywiście tego się nauczyć trzeba samemu. ;)
Powtarzam, Bela zwieńczył to co inni zaczęli, Ja przyjąłem bojową pozycję do obrony (:P?)
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 22:15:48 wysłana przez Zhai »

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #48 dnia: 26 Maj 2008, 22:18:21 »
Cytuj
Nie no bronić się Zhai, ale powinieneś ważyć na słowa!
Kto wie, gdzie czai się szpieg i później opiszę twoje słowa.
Powinieneś to sprostować i przeprosić, za "obrażanie" katolicyzmu, bo MNIE tym obraziłes!!
Gdybym był adminem NIGDY bym cię nie wybrał na moda, bo z twoich słów wynikało że nadużywałyś władzy!
Mówię ci, długo na tym forum, miejsca nie zagrzejesz XD


Piszesz wiersz?
[!--quoteo(post=0:date=:name=Zhai)--][div class=\'quotetop\']CYTAT(Zhai)[div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Tu się mylisz, nigdzie się nie wybieram ani nikt mnie nie wyrzuci.[/quote]

Czy nie jesteś cosik zbytnio pewny siebie?
Cytuj
Ktoś tu chyba nie przeczytał całego tematu, bo ja w żadnym poście nie zwracałem uwagę katolikom, jeżeli nie miałem jak tego uzasadnić.

I to mnie w tobie denerwuje, nie wiem czy masz jakiś uraz do katolików, ale proponuję to zmienić, możesz zwrócić uwagę userowi, a nie wszystkim katolikom. Jako moderator powinieneś uważać na słowa, bo to one doprowadziły do tego tematu.


Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #49 dnia: 26 Maj 2008, 22:20:54 »
Kurcze piszcie wolniej, bo nie wiem komu na co odpisać.
napisze więc swoje zdanie. Kilka razy miałem okazję gadać z Zhaim na Skype i powiem szczerze były to najgorsze rozmowy w życiu jakie przeprowadziłem ze wszystkimi osobami na liście. Oczywiście nie ma to zbytniego połączenia z forum, ale osoba o której tak głośnio - Zhai jest osobą wywyższająca się ponad przyjęte normy. Jego pogląd na świat jest równie dziwny jak to, że został wybrany na moda.

Cytuj
Nie, nie zamknąć się! To by nic nie dało. Powinieneś odpowiedzieć tak, jak mod zazwyczaj robi w takich sytuacjach. Zachować spokój, opanować się, być cierpliwym, przede wszystkim nie dać się ponieść emocjom. Oczywiście tego się nauczyć trzeba samemu. ;)
Właśnie! Dyskusja, nie odcinanie się od tematu. Pozostawanie sceptycznym. teraz reprezentujesz nasze forum, tak jak każdy z modów i musisz być przygotowany na krytykę skierowaną w twoja stronę. To normalne. Władza zawsze jest wystawiona na krytykę i trzeba to przyjąć...
Cytuj
Tu się mylisz, nigdzie się nie wybieram ani nikt mnie nie wyrzuci.
Nie zbadane są wyroki Isentora (nie obrażając nikogo)

PzDr

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #50 dnia: 26 Maj 2008, 22:25:35 »
Widzę, że za dużo spekulacji, otóż rozmawiałem dosłownie przed chwilą z Iskiem i ten jasno stwierdził, że jako mod zostaje. Mam nadzieję, że wyjaśniliśmy większość spraw... czekam, kto ma jeszcze coś do powiedzenia.

Co do Gunsesa... temat jeszcze raz do przeczytania, dokładnie, spokojnie, tak jak ja to zrobiłem 15 minut temu.
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 22:27:06 wysłana przez Zhai »

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #51 dnia: 26 Maj 2008, 22:29:13 »
Cytuj
Powtarzam, Bela zwieńczył to co inni zaczęli, Ja przyjąłem bojową pozycję do obrony (:P?)
Zhai, ty również nie pozostałeś świętym w tym temacie...

Cytuj
Jako moderator powinieneś uważać na słowa
Z tym kawałkiem zdania się zgodzę. ;]

Cytuj
Widzę, że za dużo spekulacji, otóż rozmawiałem dosłownie przed chwilą z Iskiem i ten jasno stwierdził, że jako mod zostaje.
Możesz i zostać, jednak wiedz jedno, nie zmienisz się, to takie kłótnie będą trwać i nasiać się. IsentoR, nawet jeśli by Cię bardzo popierał, to zabierze Ci moda żeby był spokój na forum. Dlatego sądzę, że powinieneś przemyśleć jaki powinien być mod. Powtarzam, z taką postawą prędzej czy później pożegnasz się z modem.


Pozdrawiam, Crisis.

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #52 dnia: 26 Maj 2008, 22:33:18 »
Cytuj
Widzę, że za dużo spekulacji, otóż rozmawiałem dosłownie przed chwilą z Iskiem i ten jasno stwierdził, że jako mod zostaje. Mam nadzieję, że wyjaśniliśmy większość spraw... czekam, kto ma jeszcze coś do powiedzenia.

Wiesz co wracamy do punkty wyjścia, napisałeś to tak jakbyś chciał nas sprowokować, więc proszę bardzo. Zabrzmiało to tak jakbyś odetchnął z ulgą, ponieważ zostajesz na stanowisku moda. ÂŻałosne przed chwilą robiłeś z siebie ofiarę przeprosiłeś nas, a teraz znowu odzyskujesz butę. Już Ci wyjaśniliśmy, o co chodzi. Mam nadzieję że zamiast dalej brnąc w swoje, wysilisz się żeby przeczytać nasze posty, ponieważ jeśli nie wracamy do punkty wyjścia.

Forneas

  • Gość
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #53 dnia: 26 Maj 2008, 22:34:37 »
Hm,

Szczerze dziwi mnie ta niechęć do Zhai'a, ja do niego osobiście nic nie mam, wręcz przeciwnie powiedział bym że normalny człowiek, no co prawda ta rozmowa podana przez Belę stawia go w świetle dla mnie kontrowersyjnym, że tak powiem.

Jako moderator ma wręcz obowiązek karać łamanie regulaminu, czy to warnem, czy też upomnieniem, każdego, czy to katolika czy też nie.

To jak się zachowuje... to jego problem wewnętrzny, osobisty, ważne dla was powinno być to jak wypełnia swoją funkcję moderatora, a nie jaki on jest...

A funkcję moderatora chyba pełni poprawnie... takie jest moje zdanie.

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #54 dnia: 26 Maj 2008, 22:36:32 »
Cytat: Rahtar
Wiesz co wracamy do punkty wyjścia, napisałeś to tak jakbyś chciał nas sprowokować, więc proszę bardzo. Zabrzmiało to tak jakbyś odetchnął z ulgą, ponieważ zostajesz na stanowisku moda. ÂŻałosne przed chwilą robiłeś z siebie ofiarę przeprosiłeś nas, a teraz znowu odzyskujesz butę. Już Ci wyjaśniliśmy, o co chodzi. Mam nadzieję że zamiast dalej brnąc w swoje, wysilisz się żeby przeczytać nasze posty, ponieważ jeśli nie wracamy do punkty wyjścia.
Nie, po prostu zaczyna się dyskusja jako to ja jestem pewny siebie, a jak mam nie być, skoro mam informacje od Iska na temat mojego losu w rękach Iska...
Cytuj
To jak się zachowuje... to jego problem wewnętrzny, osobisty, ważne dla was powinno być to jak wypełnia swoją funkcję moderatora, a nie jaki on jest...
Staram się to wam wyperswadować, widać, nie udaje mi się.
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 22:37:52 wysłana przez Zhai »

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #55 dnia: 26 Maj 2008, 22:38:03 »
Cytuj
Nie, po prostu zaczyna się dyskusja jako to ja jestem pewny siebie, a jak mam nie być, skoro mam informacje od Iska na temat mojego losu w rękach Iska...

Jasne, tylko chodzi o to żebyś wyniósł wnioski z tej dyskusji, a nie zamknąć temat tym że zostajesz jako admin.

Cytuj
Staram się to wam wyperswadować, widać, nie udaje mi się.

No wiesz, ta rozmowa mówi sama za siebie.
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 22:38:59 wysłana przez Rahtar »

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #56 dnia: 26 Maj 2008, 22:39:12 »
Tyle, że jego słowa pokazują jego wywyższanie się nad innymi :/
IsentoR, zrób coś i nie siedź na zasranym swoim tyłku tylko wkrocz do tematu i wyjaśnij wszystko !
Mam nadzieje, że sprawa się wyjaśni ale jestem przeciw temu by Zhai był dalej modem.
Nie dorósł jeszcze do tego !!

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #57 dnia: 26 Maj 2008, 22:39:20 »
Zhai, jakbyś przybrał postawę taką jaką masz teraz - spokojnie podchodzisz do dyskusji, to ręczę ci, nie było by problemu takiego jaki jest. Szczerze mówiąc i tak przeszedłeś moje oczekiwania, bo nie usunąłeś tematu, tylko zacząłeś drzeć ryja (myśl;ałem że usuniesz). POstąpiłeś w zamysł zasady najlepszą obroną jest atak, co raczej nie przystoi modowi. A ja cię koleżko nie oczerniłem - zacząłem od wachań, czy decyzja Iska była słuszna, poparłem to cytatem, wyraziłem swoje zdanie i dopisałem parę komentarzy do tejże rozmowy na gg. Gdzie zostałeś oczerniony?

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #58 dnia: 26 Maj 2008, 22:39:29 »
Jako mod a nie admin ;), wnioski?, skończy się moda na złego Zhai'a to nie będę musiał nawet myśleć o stosowaniu gróźb i straszaków, bo mi na tym nie zależy, aby wam gratisowo do każdego posta dołączać 20% w prezencie, wręcz przeciwnie, nie chcę tego robić. A straszenie warnami? - no cóż... nieudolna forma obrony, to już było.

Cytat: Bela
Zhai, jakbyś przybrał postawę taką jaką masz teraz - spokojnie podchodzisz do dyskusji, to ręczę ci, nie było by problemu takiego jaki jest. Szczerze mówiąc i tak przeszedłeś moje oczekiwania, bo nie usunąłeś tematu, tylko zacząłeś drzeć ryja (myśl;ałem że usuniesz). POstąpiłeś w zamysł zasady najlepszą obroną jest atak, co raczej nie przystoi modowi. A ja cię koleżko nie oczerniłem - zacząłem od wachań, czy decyzja Iska była słuszna, poparłem to cytatem, wyraziłem swoje zdanie i dopisałem parę komentarzy do tejże rozmowy na gg. Gdzie zostałeś oczerniony?
To teraz popiół na głowę na znak pokuty... poniżać się nie będę, przeprosiłem, i są to szczere przeprosiny, skończy się trend na złego Zhai'a to skończą się problemy, po prostu nie dam sobie wejść na głowę, przyznaję, że metoda zastraszania to nie najlepszy wybór... chyba przeciwnie, jeden z gorszych.

Cytat: Glorfindel
Tyle, że jego słowa pokazują jego wywyższanie się nad innymi :/
IsentoR, zrób coś i nie siedź na zasranym swoim tyłku tylko wkrocz do tematu i wyjaśnij wszystko !
Mam nadzieje, że sprawa się wyjaśni ale jestem przeciw temu by Zhai był dalej modem.
Nie dorósł jeszcze do tego !!
A ten mi wciąż wiersz pisze, jak to Mantos dobrze spostrzegł ;)
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 22:44:04 wysłana przez Zhai »

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #59 dnia: 26 Maj 2008, 22:43:57 »
Cytuj
Jako mod a nie admin ;), wnioski?, skończy się moda na złego Zhai'a to nie będę musiał nawet myśleć o stosowaniu gróźb i straszaków, bo mi na tym nie zależy, aby wam gratisowo do każdego posta dołączać 20% w prezencie.

Skończy się moda na złego Zhaia, jak zły zhai pokaże że nie jest zły. Rozumiesz?  

Forum Tawerny Gothic

Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #59 dnia: 26 Maj 2008, 22:43:57 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top