Ankieta

Czego w Gothicu 4 powinno by

Oboz
5 (21.7%)
Zamk
6 (26.1%)
Gospodarstw
0 (0%)
Miast
5 (21.7%)
Wiosek
1 (4.3%)
Wszystkiego po r
6 (26.1%)

Głosów w sumie: 23

Autor Wątek: Lokacje w Gothicu 4  (Przeczytany 3098 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Lokacje w Gothicu 4
« dnia: 26 Maj 2008, 19:34:49 »
Jakie lokacje powinny pojawić się w nainowszej części Gothica?. Według mnie, najlepiej by było, gdyby pojawiło się najwięcej miast.
Ale najlepiej, gdyby były one znacznie większe niż w poprzedniej cześci i były bardziej zróżnicowane, (tak jak miasto Khorinis) bo te z Gothica 3 nie specjalnie mi się podobały (bardziej mi się już wioski spodobały). Po miastach, chciałbym, żeby było trochę wiosek i gospodarstw, by urozmaicały świat. Nie obraziłbym się też, na jakieś obozy (coś na stylu Gothic 1) i zamki, w których mieszkali by, najpotęrzniejsi władcy. Zapraszam do głosowania  .

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Lokacje w Gothicu 4
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Maj 2008, 19:40:34 »
Miasta większe mogłyby być, w zamkach mogli by mieszkać władcy ziemscy, wiosek mogłoby być dużo, ale powinni powiększyć lasy i więcej zwierzyny łownej dać.

Forum Tawerny Gothic

Lokacje w Gothicu 4
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Maj 2008, 19:40:34 »

Offline Rixin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Odp: Lokacje w Gothicu 4
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Maj 2008, 17:26:45 »
Powinny być zamki, wokół nich miasta(coś jak stary obóz) a dalej wsie z bydłem i drobiem oraz wielkie pola pełne polnych bestii, między takimi kompleksami powinny być lasy pełne wilków i zwierzyny łownej a gdzieniegdzie mniejsze miasta, wioski i obozy w lassach, górach czy kotlinach

Offline bemol05

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Lokacje w Gothicu 4
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Czerwiec 2008, 12:09:11 »
Moja wizja świata jest taka:
Każda z Wysp Południowych ma inny klimat więc:
1. Największa, klimatem przypomina Myrtanę i Khorinis. Jest tam dużo miast, w tym największe na wyspach, wiele wsi, parę zamków( w tym zamek-więzienie, a większość więżniów to Orkowie), znajduje się tam też obóz bandytów. Zamieszkują ją  żołnierze królewscy, mieszczanie, szlachta, chłopi, orkowie, magowie ognia, nekromanci, druidzi z gońcami leśnymi i najemnicy.
2. Wyspa o klimacie tropikalnym, znajdą się tam bagna i dżungla oraz gorące plaże. Miasta są raczej małe, oprócz jednego nad wodą, większość domów z drewna, brak wsi. Zamieszkana przez murzynów, piratów, indian tropikalnych.
3. Wyspa pustynna, mało miast, większość z nich jest duża, sporo oaz. Są tam piramidy. Oprócz pustyń przy brzegach są też sawanny. Zamieszkują ją murzyni, ludy pustyni, bandyci, magowie wody.
4. Wyspa lodowa, wiele wysokich gór, miasta małe, jest ich niewiele, zbudowane na górach lub w środku gór( czyli w jaskiniach wydrążonych  w ich wnętrzu ), czasem między przełęczami. Zamieszkana przez górali i orków.
5. Inne, mniejsze wyspy o różnych klimatach.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Lokacje w Gothicu 4
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Czerwiec 2008, 12:09:11 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top