Autor Wątek: Paladyni czy Wodny Krąg  (Przeczytany 32509 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kronos1194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Paladyni czy Wodny Krąg
« Odpowiedź #60 dnia: 18 Czerwiec 2009, 18:24:22 »
Zdecydowanie Wodny Krąg robią coś działają nie siedzą jak Magowie Ognia i Paladyni i czekają na cud pomagają i nie oczekują nic w zamian (chodzi o sławę) nie jak paladyni którzy chcą być bohaterami oni wolą pozostać w ukryciu i to jest fajne

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Paladyni czy Wodny Krąg
« Odpowiedź #61 dnia: 01 Sierpień 2010, 19:45:28 »
 :-\Stanowczo wodny krąg, są o wiele lepsi niż paladyni, bo mają lepszych magów. Magów Wody we wszystkich częściach Gothic jest razem 7 (Saturas,Vatras,Cronos,Nefarius,Riordiam,Myxir,Merdarion.) a magów ognia jest ( we wszystkich częściach Gothic) dziesiątki. Można powiedzieć, że Magowie Wody są niepowtarzalni. 
Ale nie powinniśmy porównywać Wodnego Kręgu i Paladynów jedni to tajna organizacja działająca tylko w Khorinis a drudzy to elitarne wojska króla, czyli cała armia. Te 2 gildie to zupełnie co innego.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Paladyni czy Wodny Krąg
« Odpowiedź #61 dnia: 01 Sierpień 2010, 19:45:28 »

Offline Ramirez

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Paladyni czy Wodny Krąg
« Odpowiedź #62 dnia: 09 Grudzień 2011, 22:26:45 »
Moim skromnym zdaniem wodny krąg jest lepszy od paladynów, gdyż przeciętny członek jest warty dziesięciu palatynów a także każdy czegoś uczy, coś robią, są skryci a po drugie POMAGAJÂĄ z przeciwieństwie do paladynów

Offline weermen

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 9
Odp: Paladyni czy Wodny Krąg
« Odpowiedź #63 dnia: 04 Maj 2012, 14:08:48 »
A  moim zdaniem obie te organizacje wzajemnie się uzupełniają. Wodny krąg pomaga na mniejszą skalę, robi to co dla na co paladyni nie mają czasu lub ochoty. Z kolei oni robią to czego wodny krąg zrobić nie może, walczą z orkami, bronią miasta, pomagają królowi wygrać wojnę w Myrtanie. Wodny krąg jest organizacją mniejsza ale nie mniej ważną niż paladyni.

Offline Ventos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Paladyni czy Wodny Krąg
« Odpowiedź #64 dnia: 12 Maj 2012, 16:05:54 »
Paladyni to zgraja nadętych bufonów. ÂŻaden z nich nie potrafi niczego zdziałać - przynajmniej nie w drugiej części Gothic'a. Wodny Krąg to dawni przyjaciele Bezimiennego, część z nich jest nam znana (Cord, Lares i Cavalorn). Wspierają się nawzajem, każdy załatwi coś drugiemu/nauczy czegoś drugiego.

None

  • Gość
Odp: Paladyni czy Wodny Krąg
« Odpowiedź #65 dnia: 12 Maj 2012, 21:00:15 »
Oczywiście, że Wodny Krąg. Od początku gry fascynowała mnie ta organizacja. W dodatku znajduje się w niej większość dawnych przyjaciół bohatera. No i magowie wody prowadzą ciekawe badania, a także wykopaliska, nie to co magowie ognia.

Offline Araxsos

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 30
Odp: Paladyni czy Wodny Krąg
« Odpowiedź #66 dnia: 15 Sierpień 2012, 20:21:33 »
Ja stawiam na Wodny Krąg ponieważ :

1. Wodny krąg pomaga po cichu i skutecznie
2. Ja wiem czy paladyni pomagają ?? Co to za pomoc zabierać bidnym farmerom żarełko  <rycerz>

Offline Danthe

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Paladyni czy Wodny Krąg
« Odpowiedź #67 dnia: 28 Grudzień 2012, 20:27:23 »
Wodny krąg gdyż: nikt nie wie o ich istnieniu, mają fajowe zbroje, mogą nosić takie bronie jakie lubią, nie mają własnej siedziby, kiedy jest się w wodnym kręgu można dołączyć do innej gildii.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Paladyni czy Wodny Krąg
« Odpowiedź #68 dnia: 29 Grudzień 2012, 22:55:22 »
Wodny krąg. Dlaczego? A dlatego że wodny krąg pomaga bardziej. Działa w mroku, i po cichu.
Paladyni też są spoko. Są gotowi oddać życie za obywateli (także króla), lecz jak ktoś tu napisał: "Co to za pomoc zabierać biednym farmerom żarełko  <rycerz>" Niby tacy mądrzy, waleczni, sprawiedliwi a zabierają biednym jedzenie. Zdecydowanie wodny krąg, który jest może i słabszy od paladynów, lecz mają ten swój urok  <papież>

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Paladyni czy Wodny Krąg
« Odpowiedź #69 dnia: 30 Grudzień 2012, 08:54:21 »
Paladyni też są spoko. Są gotowi oddać życie za obywateli (także króla), lecz jak ktoś tu napisał: "Co to za pomoc zabierać biednym farmerom żarełko  <rycerz>


Hmmm... A więc paladyni mają zajmować się rolnictwem?
1. Wsie zawsze zapewniały wyżywienie miastom (również współcześnie).
2. W grze usłyszałem ciekawe zdanie typu: "Wojna zawsze spoczywa na barkach wieśniaków" - łączy się z punktem 1.
3. Taka hierarchia, rolnicy zapewniają żywność, rzemieślnicy tworzą narzędzia (i nie tylko), wojownicy walczą, itd.
4. Paladyni może i są aroganccy, ale zasługują na jakiś szacunek. Swojej rangi nie dostali tak po prostu, za nic.

Offline Pan Cienia Innubis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 5
Odp: Paladyni czy Wodny Krąg
« Odpowiedź #70 dnia: 27 Styczeń 2013, 19:14:27 »
Ja nie widzę w ogóle sensu żeby te 2 grupy porównywać. Królestwo Myrtany jest władane przez Króla Rhobara - wybrańca Innosa - a skoro prowadzi zaciekłą wojnę z orkami to musiało powołać swoich wojowników (paladynów) aby mogli odpierać ataki innowierców (orków - czcicieli Beliara). Dlatego paladyni muszą być silnymi wojownikami, skoro mają brać udział w wielkich bitwach. Wodny Krąg to całkiem inna bajka, to coś jak "niewidzialna ręka" pomagająca ludziom na codzień. Zresztą czciciele Adanosa, z magami wody na czele,  zazwyczaj wolą działać w ukryciu, dlatego także Wodny Krąg dba o równowagę w cieniu...

Offline bossofmachinima

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Paladyni czy Wodny Krąg
« Odpowiedź #71 dnia: 29 Styczeń 2014, 22:15:52 »
Wodny krąg bo tam są spoko goście

Offline XBadManX

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolę gothica II niż Gta sa !
Odp: Paladyni czy Wodny Krąg
« Odpowiedź #72 dnia: 26 Luty 2014, 09:53:16 »
Trudny wybór Paladyni czy Wodny Krąg, po dłuższym zastanowieniu się i pograniu w Gothic 2 noc kruka 12 razy stwierdzam iż Paladyni znają się na magi i mają dobre Pancerze z drugiej strony magom wody pomagali kiedyś najemnicy więc to w jakiś sposób daje na remis ale Wodny Krąg to nie tylko magowie wody ale także strażnicy miejscy, Najemnicy i inni Obywatele Khorinis. Ale krąg działa w ukryciu to daje sporą przewagę nad Paladynami. Wybrał bym jednak Wodny Krąg ponieważ oni coś robią. :-\

Offline Skarpeta

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 23
Odp: Paladyni czy Wodny Krąg
« Odpowiedź #73 dnia: 13 Lipiec 2014, 19:59:30 »
Ja tam wolę Paladynów, zawsze nim jestem  ;)

Milten2000

  • Gość
Odp: Paladyni czy Wodny Krąg
« Odpowiedź #74 dnia: 29 Sierpień 2014, 23:35:39 »
Według mnie to Wodny krąg jest pożyteczniejszy. Rozwiązują problemy ludzi (tych znikających też), a paladyni stoją sobie spokojnie w lśniących zbrojach i czekają na cud aż ci ludzie sami wrócą.

Milten2000

  • Gość
Odp: Paladyni czy Wodny Krąg
« Odpowiedź #75 dnia: 29 Sierpień 2014, 23:36:59 »
Według mnie to Wodny krąg jest pożyteczniejszy. Rozwiązują problemy ludzi (tych znikających też), a paladyni stoją sobie spokojnie w lśniących zbrojach i czekają na cud aż ci ludzie sami wrócą. Chociaż skoro paladyni są czcicielami Innosa to teotetycznie nie powinno dać się być i paladynem i w kręgu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Paladyni czy Wodny Krąg
« Odpowiedź #75 dnia: 29 Sierpień 2014, 23:36:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything