Autor Wątek: Magia  (Przeczytany 2198 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dorn

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Magia
« dnia: 25 Maj 2008, 01:08:22 »
Są 3 ścieżki boskie i do każdej dopasowany jest odpowiedni typ magii Innos - magia dominacji; Adanos - przemiany; Beliar - przywołania. Nawet przed obraniem ścieżki magicznej mogę już uczyc się zaklęc, ale co będzie potem. Chciałbym np. grac magiem wody, bo najbardzie mnie interesuje ta ścieżka, jednak magia adanosa jest do dupy - tzn nie całkiem ciekawa. Najfajniejsza jest magia Beliara tyle, że z kolei tu nie chce grac czarnym magiem, bo trzeba wtedy wszystkich rozpierdalac...
Przy tych kapliczkach chyba wszystkich zaklęc nie ma, więc czy będę mógł się nauczyc potem kazdego zaklecia czy będę w pewien sposób ograniczony.
Prosiłbym o takie wyjaśnienie, na jakiej zasadzie to działa.

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Magia
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Maj 2008, 11:57:48 »
Przed wybraniem ścieżki możesz się uczyć zaklęć innosa, adanosa i beliara ale te zaklęcia nie są zbyt silne. Jak już wybierzesz ścieżkę np. innosa to możesz się nauczyć wszystkich zaklęć innosa, znacznie potężniejszych niż wcześniej, ale tracisz możliwość modlitwy do beliara i adanosa. Jeśli wybierzesz adanosa to nie będziesz mógł się modlić do innosa i beliara, ale będziesz mógł się uczyć potężniejszych zaklęć adanosa, jak wybierzesz beliara będziesz mógł się uczyć potężniejszych zaklęć beliara, ale stracisz możliwość modlitwy do innosa i adanosa.

Forum Tawerny Gothic

Magia
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Maj 2008, 11:57:48 »

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Magia
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Maj 2008, 12:01:01 »
Na początku możesz używać każdego rodzaju magii, ale nie możesz używać zaklęć bardziej zaawansowanych. Sytuacja zmienia się gdy oddasz któremuś z bóstw artefakty Adanosa. Możesz wtedy używać ich magii, ale nie możesz używać magii innych bogów. Nie wiem jak się sprawa ma z Adanosem po zniszczeniu  artefaktów, ale prawdopodobnie nie możesz używać magii Innosa i Beliara.

Offline Dorn

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Magia
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Maj 2008, 13:14:39 »
To teraz już nie wiem kim grac, chciałbym czarnym magiem, ale pewnie wtedy wszyscy ludzie będą do mnie nastawieni wrogo a ja będę miał za zadanie każdego napotkanego zabic -.-
A może wy coś doradźcie, a i jak np naucze się magii innosa i oddam się adanosiwi to tych wyuczonych zaklęc też nie będę mógł używac ?

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Magia
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Maj 2008, 15:51:31 »
Wyuczone zaklęcia będziesz mógł używać, ale nie będziesz mógł się uczyć nowych. Jak wybierzesz drogę beliara to jedynie rhobar, xardas i zuben będą do ciebie źle nastawieni  (zaatakują cię jak zechcesz z nimi porozmawiać), jak drogę adanosa to źle nastawiony będą tylko rhobar i zuben a drogę innosa to tylko xardas i zuben (xardas cię nie zaatakuje, tylko nie będzie chciał z tobą gadać)

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Magia
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Maj 2008, 00:31:56 »
Po wybraniu drogi Adanosa nie możesz również używać tych czarów, nawet ze zwoi. Jeśli spróbujesz bezimienny po prostu powie nie i koniec.

Offline Dorn

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Magia
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Maj 2008, 09:27:26 »
To znaczy że będę tylko ograniczony do tych 13 zaklęc z konkretnej ścieżki a reszte innych zaklec na które wydalem pkt nauki i kase pójdzie się j****... trochę tego mało i w tej chwili waham się między 3 ścieżkami a nie dwiema...
Weźcie coś doradźcie, dajcie plusy i minusy.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Magia
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Maj 2008, 13:48:04 »
To zależy od ciebie jaka magia cię interesuje ale tak, po wybraniu konkretnej scieżki będziesz mógł uczyć się tylko tych 13 zaklęć,  a wszystkie plusy i minusy masz wypisane, więc nie rozmumiem pytania. Temat do zamknięcia, jeżeli uważasz że nie wszystko zostało powiedziane w tym wątku, to pisać na gg lub priv.

Forum Tawerny Gothic

Magia
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Maj 2008, 13:48:04 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything