Autor Wątek: Jakich ludzi nie lubicie i lubicie z Gothic 1?  (Przeczytany 1877 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Palladyn_12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Jakich ludzi nie lubicie i lubicie z Gothic 1?
« dnia: 23 Maj 2008, 19:28:40 »
Jakich ludzi nie lubicie z Gothic 1? Bo ja nielubie Gomeza,Pacho,Bloodwyna,Thorusa,Gomeza
A jakich lubicie? Bo ja Lubie wszystkich z Nowego Obozu oprócz Lewusa

Offline TomekLP

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Jakich ludzi nie lubicie i lubicie z Gothic 1?
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Maj 2008, 20:03:53 »
Ja lubie Thorusa jak dla mnie facet jest w porzadku. Nie lubie bloodwina ktory mnie denerwuje tym samym tekstem przez pol bry  

Forum Tawerny Gothic

Jakich ludzi nie lubicie i lubicie z Gothic 1?
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Maj 2008, 20:03:53 »

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Jakich ludzi nie lubicie i lubicie z Gothic 1?
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Maj 2008, 20:23:31 »
Ja lubię Diego, Gorna, Lee, Aidana, tych dwóch myśliwych koło SO, Xardasa, czasami wrzód :D czasem po prostu męczę się z jakimś gościem np. 30 minut i jestem wnerwiony że bym chętnie kod wpisał, a Wrzód mi zawsze humor poprawi swoimi głupimi pytaniami (choć zwykle mnie nimi wnerwia, zwłaszcza jak zaczyna się powtarzać xD), albo wypijam jakąś miksturę szybkości uciekam od wrzoda, biegnę już 2 minuty Wrzoda nigdzie nie widać, patrze a przede mną wrzód, albo czasem mam takie bugi że np. gadam z kimś ten ktoś mnie niby atakuje, ale atakuje Wrzoda <hahaha> a ja mam dużo czasu żeby uciec albo jakiś czar na gościa rzucić
Nie lubię wszystkich magów (może małym wyjątkiem jest Milten), wszystkich magnatów, lewusa, prawie wszystkich Baalów, Bulita, Kharima

Offline Airyx

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • D'hara!
Jakich ludzi nie lubicie i lubicie z Gothic 1?
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Maj 2008, 20:59:46 »
Lubię: Diego, Gorna, Miltena, Lestera, Lee, Laresa, Torlofa, Thorusa, Xardasa i Ur-Shaka  .
Nienawidzę zaś Wrzoda, Lewusa, Pacho, Bullita, Kharrima, Bloodwyna, Gomeza, Szakala, Cor Kaloma i wszystkich baalów. A tak przy okazji:  
Cytuj
Bo ja nielubie Gomeza,Pacho,Bloodwyna,Thorusa,Gomeza
W Gothicu jest dwóch Gomezów? A może aż tak go nienawidzisz, że wpisałeś dwa razy? Jeśli ta druga opcja, to w pełni ją popieram!

rafalos890

  • Gość
Jakich ludzi nie lubicie i lubicie z Gothic 1?
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Maj 2008, 21:02:55 »
Klik! - podobny temat. Najpierw sprawdź, czy nie było już podobnego tematu.

Forum Tawerny Gothic

Jakich ludzi nie lubicie i lubicie z Gothic 1?
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Maj 2008, 21:02:55 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top