Autor Wątek: Lee w pułapce?  (Przeczytany 4276 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Lee w pułapce?
« dnia: 22 Maj 2008, 23:08:04 »
Lee, jak wiadomo, chciał się zemścić na królu Rhobarze. na pewno kiedy spotkaliśmy go w Nordmarze, daliśmy mu kamień teleportacyjny do Vengardu. Jeśli nie graliśmy drogą Innosa, to musieliśmy zabić Króla i przy tym, wszystkich tamtejszych ludzi a Lee nam oczywiście w tym pomógł. Sęk tylko w tym, że Lee tak chyba pragną zemsty, że nawet nie pomyślał jak opuścić później barierę. Kamieni teleportacyjnych na zewnątrz nie ma, ludzi żadnych nie ma, a nikt niewie - poza naszym Bezimiennym - że za barierą jest ktoś żywy, a więc znów Lee został uwięziony za barierą. Oczywiście, Bezimienny mógłby go uwolnić ale co jeśli opuścił Myrtanę z Xardasem? Albo po tych wszystkich wydarzeniach zapomniał o nim? A nikt inny raczej nie będzie się przejmować barierą. Co sądzicie na ten temat?
« Ostatnia zmiana: 22 Maj 2008, 23:13:30 wysłana przez Roben »

Offline TomekLP

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Lee w pułapce?
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Maj 2008, 23:16:22 »
Rzeczywiście to bardzo słuszna uwaga. może u magow znalazla by się jeszcze jakas runa teleportacji.

Forum Tawerny Gothic

Lee w pułapce?
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Maj 2008, 23:16:22 »

Offline Dercon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Lee w pułapce?
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Maj 2008, 23:26:52 »
Możliwości jest wiele. Może się zdarzyć, że jakiś mag będzie przechodził obok i dostrzeże samotnego człowieka wewnątrz bariery. Może da mu kamień teleportacyjny, który przeniesie go poza barierę. Może Bezimienny przypomni sobie o starym przyjacielu i wróci po niego. Albo też bariera jakimś cudem opadnie. Ostatecznie Lee w akcie desperacji może spróbować sforsować barierę.

Offline Dowódca Paladynów

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Lee w pułapce?
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Maj 2008, 10:20:38 »
Może jakiś mag da mu runę teleportacji,albo bohater gry po niego wróci.  

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Lee w pułapce?
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Maj 2008, 10:40:16 »
Napweno nie pozostał by tam niewiadomo jak długo... na pewno ktoś chciałby odbudować Vengard, wezwał by magów i ci zdjęli by barierę, a przy okazji uwolnili by Lee. Podobnie było kiedy została uwolniona Gotha - znalazł się ktoś kto chciał ją odnowić. Według mnie Lee siedział by za barierą najwyżej 3 miesiące.

Offline metez

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Lee w pułapce?
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Maj 2008, 10:52:51 »
Ja pamiętam ja z kimś rozmawiałem (w gothic 3) to dowiedziałem się, że bariera jest ale działa odwrotnie nie wpuszcza nikogo ale wypuszcza na zewnątrz.

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Lee w pułapce?
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Maj 2008, 12:58:16 »
metez:
Cytuj
Ja pamiętam ja z kimś rozmawiałem (w gothic 3)  to dowiedziałem się, że bariera jest ale działa odwrotnie nie wpuszcza  nikogo ale wypuszcza na zewnątrz.
To źle ci powiedziano, bo bariera nikogo nie wpuszcza i nie wypuszcza. Bariera to zwykła ściana tak jak podłoże, skały itp. tyle, że gdy do niej dochodzisz trafiają w ciebie promienie no i jeszcze możesz przez nią patrzeć... Zresztą, gdyby dało się z niej wyjść to ludzie w niej uwięzieni dawno by ją opuścili, a tak to wszyscy magowie, palladyni, mieszkańcy i Rhobar siedzą w niej i czekają na pomoc.

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Lee w pułapce?
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Maj 2008, 13:31:07 »
Takiej bariery na pewno nie było w gothic 1 bo dało się do niej wejść ale wyjść się nie dało, a po za tym rhobar i spółka nie mogli by wyjść za barierę bo orkowie są w środku i na zewnątrz (przynajmniej ma tak być bo ja mam taki bug że we wewnątrz bariery nie ma żadnego orka), a co do Lee to po wykończeniu orków magowie z pewnością zdjęli by barierę (coś takiego mówi ten mag w Vengardzie, ten niby najpotężniejszy z magów ognia)

Offline Krokos3

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Lee w pułapce?
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Maj 2008, 13:46:04 »
Ja sądze że magowie poprostu zniszczyli jakoś barjere i Lee mógł sobie wyjść.

Forum Tawerny Gothic

Lee w pułapce?
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Maj 2008, 13:46:04 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything