Autor Wątek: Problem z MT  (Przeczytany 1986 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kolek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Problem z MT
« dnia: 22 Maj 2008, 14:50:32 »
Witam, mam problem z mrocznymi tajemnicami. ÂŚciągnąłem mt z poziomkarza , z mirrora "tawerna gothic". Następnie zainstalowałem i zacząłem grać. Już na początku zaatakował mnie nowy NPC - kopacz, więc teoretycznie wszystko ok , ale jak już chciałem dołączyć do strażników kopalni (z relacji kolegi ich obóz jest centralnie przed kopalnią SO) jest tylko to co można było zobaczyć w zwykłym gothicu . Proszę o jakieś porady.

Offline TomekLP

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Problem z MT
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Maj 2008, 18:16:14 »
Nie zainstalowales player kita (napisalm raczej zle   ) Jak zainstalujesz moda (w folderze gry) z pliku np tego co poziomkaze maja na stronce to w folderze gry jest wlasnie instalka player kit   Wlacz go zainstaluj i milej gry   (a no i jak podaczas zalaczani nowej gry ci się wylaczy to jest ro raczej normalne i wlaczaj az do skutku)

Forum Tawerny Gothic

Problem z MT
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Maj 2008, 18:16:14 »

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Problem z MT
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Maj 2008, 18:38:28 »
Dokładnie, jak mówi Tomekpl nie masz playerkita, zainstaluj go w folderze z grą(powinien się sam instalator uruchomić). Acha-jak już będziesz miał to tak: klikasz na ikonkę Gothica i pojawiają się...3 ikonki Gothica:
-Ta pierwsza, to niby zwykły gothic, ale są nowi npc i stwory-to nie są MT, nie odpalać!
-Ta druga ikonka to..., chyba sam The poziomkaz team nie wie  
-Ta trzecia ikonka, to MT-to KONIECZNIE odpal!

Forum Tawerny Gothic

Problem z MT
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Maj 2008, 18:38:28 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top