Autor Wątek: Gomez  (Przeczytany 16175 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dowódca Paladynów

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gomez
« dnia: 22 Maj 2008, 11:17:58 »
Mam nadzieję,że tego tematu nie ma.A wię c pytam się co sądzicie o Gomezie?

Ja myślę,że Gomez to zwykły słabiak kryjący się za strażnikami i cieniami.

Piszcie swoje opinie.

Pozdrawiam,  
« Ostatnia zmiana: 22 Maj 2008, 11:20:40 wysłana przez Dowódca Asasynów »

Offline sier

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Gomez
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Maj 2008, 11:48:25 »
Gomez jest taki sam jak inni królowie,przywódcy.Wszytko chcą mieć.A poza tym są leniwi proszą innych żeby coś dla nic h zrobili.Oczywiście zgadzam się z wypowiedzią Dowódca Asasynów.
« Ostatnia zmiana: 22 Maj 2008, 11:50:47 wysłana przez sier »

Forum Tawerny Gothic

Gomez
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Maj 2008, 11:48:25 »

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gomez
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Maj 2008, 11:59:57 »
Gomez jest cieniasem obawiającym się zamachu ze strony innych magnatów lub srażników, dlatego pozwala im na swawolę w obozie, na bicie i zabijanie kopaczy, by odciągnąć od siebie uwagę-mysli też, że jeżeli dopusci Kruka na wysokie stanowisko, to że ten bedze mu wierny, co w rzeczywistośći nie jest prawdą, bo każdy pragnie coraz większej władzy.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Gomez
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Maj 2008, 12:15:04 »
Wydaje mi się, że Gomez nie jest najgorszy i wie jak rządzić w obozie, tylko robi się bosem, który niewiadomo co może. Był zbyt pewny siebie i przy zawalonej kopalni, ta pewność go zgubiła.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Gomez
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Maj 2008, 12:59:32 »
Gomez to potężny magnat, który jedną swoją decyzją może zabić wielu ludzi (vide magowie ognia), jest to również człowiek, który jest nieprzewidywalny i żądny coraz większej władzy, doskonale to widzimy, kiedy zawaliła się kopalnia, on aby nie stracić władzy postanowił wypowiedzieć wojnę Nowemu obozowi i zagarnąć wolną kopalnię.
« Ostatnia zmiana: 22 Maj 2008, 13:01:38 wysłana przez Serail »

Offline TomekLP

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Gomez
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Maj 2008, 13:00:57 »
Ja uwarzam ze gomezowi po przejeciu wladzy w obozie ze tak powiem "odbila palma". Gdy poczul smak wladzy zaczal się coraz bardziej rzadzic i rzadzic. A swoje slabe umiejetnosci przywodcze pokazal atakiem na wolna kopalnie - facet nie wytrzymal i nie myslac zaatakowal.

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gomez
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Maj 2008, 13:51:49 »
Gomez to zachłanny, nadpobudliwy i bezwzględny cienias. Pewnie cudem doszedł do władzy i wydaje mu się że jest najważniejszy. Najchętniej zagarnął by wszystko co jest coś warte, a jeżeli coś mu nie wychodzi to zrobi wszystko byle by dostać to czego potrzebuje. Kiedy przeciwstawili mu się Magowie Ognia to ich po prostu zabił.

Offline Airyx

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • D'hara!
Gomez
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Maj 2008, 14:12:26 »
Gomez to niezrównoważony psychicznie, popaprany, zachłanny i pyszny tchórz. Chowa się za ,,armią siepaczy" jak to ujął jeden ze strażników Lee. Nieobliczalny (zabił magów ognia), psychiczny (co widać podczas rozmowy z Bezimiennym), żądny władzy i bogactw (od razu po zawaleniu starej kopalni najechał nowy obóz). Tak więc sądzę, że Gomez to typowy zbir chcący rządzić wszystkimi-niby wydaje się potężny, ale boi się i wszędzie rozstawia swoich ochroniarzy. Zwykła szmata i dobrze, że później można go zabić.

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gomez
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Maj 2008, 21:05:16 »
Gomez to pozbawiony zdolności przywódczych psychiczny zbir, choć w rzeczywistości jest dosyć silny. Ja z przyjemnością zabijam go w 5 rozdziale (tak samo jak resztę SO). Najbardziej mnie wkurza że zabijam Thorusa, a on jest w N/K, w N/K też go zabijam, a ten jest w gothicu 3 !!!. Podsumowując Gomez to zwykły bandyta, który nie ma najmniejszego pojęcia o pełnieniu władzy i dba tylko o własny tyłek.

Offline Danielin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Gomez
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Maj 2008, 13:09:27 »
Gomez to opasła świnia.
Był zbyt pewny siebie.
Kto się mu sprzeciwiał ginął(patrz Magowie Ognia).
Był zbyt samolubny

Offline ~Sniacy~

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gomez
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Maj 2008, 14:53:21 »
Gomez jest to człowiek który liczy się tylko z zyskami...Gdy by to do walki poszli jego żołnierze on by siedział bez czynnie wieżąc że będą z tego korzyści...Wiecc gomez jest poprostu nikim :/:/

Offline Palladyn_12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Gomez
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Maj 2008, 17:15:35 »
To człowiek który siedzi na swoim kiblu i nic nierobi .

Offline Kinra

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gomez
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Maj 2008, 19:04:45 »
Gomez jest nieobliczalnym magnatem, jeżeli ma zyski a przytym inni zarabiają to go słuchają, gdy zawaliła mu się kopalnia niemiał wyboru gdyby nieodważył się na podbój nowej kopalni to by najprawdopodobniej utraciłby władzę i zostałby zabity za swoje występki na innych jak i rówież że byłby niepotrzebny. Dlatego Gomez jest silny bo niewiadomo co może zrobić.
 

Offline Drago12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gomez
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Lipiec 2008, 20:11:32 »
ja myśle że gomez po prostu się boi dlatego cały czas siedzi w zamku pilnowanym przez magmatów i tylko udaje że jest twardy . za bardzo nie lubie tej postaci.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Gomez
« Odpowiedź #14 dnia: 31 Lipiec 2008, 20:19:37 »
Gomez to potężny magnat i najlepszy przywódca ze wszystkich. Osobiście za nim nie przepadam, ale spójrzcie co on osiągnął. Największy, najbogatszy i najpotężniejszy obóz w kolonii. ÂŚwietnie wyszkoleni strażnicy, magnaci i doskonałe wyposażenie. Mimo tego, że jest niestabilny psychicznie i chce jeszcze więcej władzy, to zdecydowanie najpotężniejszy (pod względem siły i wpływów) człowiek w kolonii (prócz Bezimiennego, oczywiście). jakoś musiał dojść do tej władzy, co o czymś świadczy.
« Ostatnia zmiana: 31 Lipiec 2008, 20:20:01 wysłana przez Kimi to Yozora to Sakamichi to »

Offline Mc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczy się równowaga, reszta jest nieważna.
Odp: Gomez
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Lipiec 2008, 20:26:57 »
Gomez jest najpotężniejszym magnatem, wojownikiem w SO i tchórzem w GD, dla mnie on jest nikim warznym w grze i zchęcio pozbywam się go w ostatniej misji z SO

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Gomez
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Lipiec 2008, 20:34:59 »
Gomez musi być potężnym człowiekiem, że stworzył doskonale prosperujący obóz. Mnóstwo strażników, porządek. Zadbał o mury, straże u bram. Takowych jest 2, czego w innych obozach nie ma. ÂŁadna siedziba, wspaniały miecz, zbroja niczego sobie. Mieszka bardzo luksusowo, jak na mieszkańca kolonii. Handel z Rhobarem. Nagie panie tańczące przed nim (oczywiście, powinny takie być, ale cenzura zabrania).

Offline Hagen1995

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Honor Wojownika jest jego jedyną Tarczą a odwaga..
Odp: Gomez
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Sierpień 2008, 18:55:40 »
To prawda że jest najpotężniejszym.. Magnatem ale Moim zdaniem Lee jest lepszy i był niegdyś Królewskim genrerałem i sie zna na bitwie,wojnie ale gomez to jest pierwszy lepszy jak powstała bariera i obioł dowódco nad SO I dla mnie Gomez jest słaby

Offline Paladyn18

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gomez
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Sierpień 2008, 20:40:29 »
Gomez jest cieniasem ponieważ kryje się za swoimi strażnikami i cieniami

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Gomez
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Sierpień 2008, 10:28:02 »
Gomez nie jest słabiakiem zgadzam sie siedzi na tym swoim klopie i nic nie robi ale nawet  gdy mamy napakowaną postać w 5 rozdziale i idziemy z nim walczyć nie jest łatwo.bez uriziela i magicznego pancerza nie wygrali byśmy.każdy pewnie miał z nim problemy

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gomez
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Sierpień 2008, 10:28:02 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top