Forum dyskusyjne > O grach, programach i sprzęcie

Czy pójdzie mi...

<< < (2/33) > >>

Thorus15:

--- Cytat: Elitarny Wojownik ---Więc mam taki komp:
GeForce FX5200
Celeron 2.40GHz
768 MBRAM
I nie jestem pewien czy pogram sobie w Two Worlds, a zamierzam kupić. Z góry dziękuje.

--- Koniec cytatu ---
TW będzie szło na minimalno-średnich.

DODO:
Temat powstał byście zadawali pytanie czy dana gra pójdzie na waszym sprzęcie, jednakże muszę wprowadzić kilka zasad dzięki którym będzie się to odbywało.

1. Podajemy tytuł gry.
2. Konfigurację sprzętu.
3. Odpowiedzi udzielają jedynie osoby, które grały w daną grę na podobnym sprzęcie.
3. Nie chcę widzieć postów z odnośnikiem do oficjalnych wymagań gry.
4. ÂŻadnych wypowiedzi typu "Dziękuję za pomoc" od tego jest edycja postów.
5. ÂŻadnych postów typu "Pójdzie Ci na średnich". Musicie wytłumaczyć dlaczego pójdzie na średnich i co ewentualnie wymienić, by poszło na większych detalach.


--- Cytat: Kamil13 ---Zamierzem pograć sobie jeszcze w te gry, na mojim starym dobrym PC:

Konfiguracja:
Celeron 1100 MhZ
256 MB RAM
Radeon 9200 SE

Czy pójdą? I na jakich detalach?
- SpellForce
- PoP: Dusza Wojownika

--- Koniec cytatu ---

Pójść pójdą.

SpellForce będzie Ci chodzić na minimalnych z cięciem, ponieważ masz za mało ramu. Ta gra bardzo długo się wczytuje a podczas gry bez powodu zaciąć. Karta grafiki nie jest też już najnowsza, ale udźwignie tą grę.

PoP:WW - na pewno na minimalnych. Grałem na minimalnych to trochę pomocniejszym kompie (GeForce FX5200, Athlon 2000+, 512ram) i po włączeniu mocniejszych detali po prosu nie dało się grać. Tak więc aby pograć w tą grę na lepszych detalach dokup kartę grafiki.

Thorus15:
Nie wiem czy to dobry temat, ale chciałem zapytać: Intel Pentium i AMD Athlon do typowe dwa najlepsze procesory na rynku. Posiadają on woje słabsze odpowiedniki (Celeron i Semmpron). Moje pytanie tkwi w tym jeśeli ich odpowiedniki mają większą szybkość w MhZ to gra będzie w miare dobrze działać? Np: Gra wymaga bowiem P IV 1 GhZ a ja mam Celeron 1100 MhZ czy gra będzie się ciąć czy jak.

Pawelck91:
Kamil13 z tymi procesorami to jest tak jak z samochodami czyli np. kupując ten sam model auta możemy wybrać czy on ma mieć klimatyzację, elektroniczne bajery i takie tam fajerwerki , ale możemy także kupić to samo auto w niższej cenie bez tych udogodnień. Tak więc, niestety, jeżeli chcemymieć bajery musimy za to zapłacić...
Działanie gry zależy jeszcze od wielu inncyh czynnikow takich jak pamięć RAM, karta grafiki, wolna przestrzeń na dysku. Procesor to "tylko" jeden z elementów tej układanki ;-)
Pozdr.

LinkLess:
Zastanawiam się nad kupnem Two Worlds. Nie wiem jakie są jego minimalne wymagania. Oto moja konfiguracja sprzętowa.

- Radeon 9550 128mb 128bit
- Athlon XP 2000+ 1,77GHz
- 768mb ram

Dodatkowo mam pytanie jakiego łącza potrzeba, aby grać online bez lagów.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej