Forum dyskusyjne > O grach, programach i sprzęcie

Czy pójdzie mi...

(1/33) > >>

Dark Prince:
Przeszukując bezkresne może tematów nie natrafiłem na takowy temat, jeżeli jest to przepraszam, gdyż najwyraźniej zawiniła albo wyszukiwarka, albo ja, a temat nadaje się do kasacji.

W tym temacie podajemy swoja konfiguracje hardware (dla niekumatych - komputera), nazwę gry i pytanie czy takowa gra ruszy na tym sprzęcie. Również prosze moderatorów o przyklejenie tego tematu, gdyż zapobiegnie to powstaniu fali tematow w stylu:
'Gothic 3, ruszy czy stanie?'
'Czy moja maszyna udźwignie Gothica 3?'
Dzięki temu zapobiegnie się niepotrzebnemu bałaganowi.

// Zanim napiszesz wejdź na: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Tiw:
Więc mam taki komp:
GeForce FX5200
Celeron 2.40GHz
768 MBRAM
I nie jestem pewien czy pogram sobie w Two Worlds, a zamierzam kupić. Z góry dziękuje.

Thorus15:
Zamierzem pograć sobie jeszcze w te gry, na mojim starym dobrym PC:

Konfiguracja:
Celeron 1100 MhZ
256 MB RAM
Radeon 9200 SE

Czy pójdą ? I na jakich detalach?
- SpellForce
- PoP: Dusza Wojownika
- Neverwinter Nights
- Baldur`s Gate (saga)

albin:
Spellforce powinno ci pójść na najniższych ale będzie sie ciąć gdy będzie dużo jednostek wroga lub twoich.
PoP:Dusza wojownika będzie chodzić momętami sie ciąć wiem bo sam miałem takim sprzęt. A co do tych dwóch pozostałych to nie wiem bo nie miałem ich na kąpie.

A oto moja konfiguracja
Celeron 2,8
Radeon 9600pro (256mb)
1250ram-u

I czy pójdzie mi taka gra jak Stalker ?

Dark Prince:

--- Cytuj ---A oto moja konfiguracjaCeleron 2,8Radeon 9600pro (256mb)1250ram-uI czy pójdzie mi taka gra jak Stalker ?
--- Koniec cytatu ---
Stalker powinien ci ruszyć. Nie znam się na Radeonach, ale powinien ci ruszyć na niskich detalach, na średnch może ci się sporadycznie zacinać. Ja mam NVIDIA GeForce 7300 GT i działa mi na średnich detalach, na wysokich się trochę kopci.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej