Autor Wątek: Arcania: A Gothic Tale  (Przeczytany 3957 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline teken_f

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Arcania: A Gothic Tale
« dnia: 18 Maj 2008, 13:25:30 »
No właśnie, co sądzicie o newsie, który pojawil się na głównej stronie ? Ja osobiście trochę się zasmuciłem czytając to :/ A zwłaszcza fragment

Cytuj
Arcania stanowiąc kolejną część wielkiej sagi, za wszelką cenę stara się ... odciąć od poprzedników. ÂŚwiadczy o tym zarówno zmiana tytułu (brak "czwórki"), jak i głównego bohatera. Owszem, tak jak już wcześniej było wiadomo, w grze pojawia się Bezimienny znany z poprzednich części, tym razem jednak jest on królem, który w celu zjednoczenia królestwa najeżdża na jedną z wysp świata gry. Na wyspie tej, nota bene, pomieszkuje nowy bohater, również Bezimienny, w którego postać wcielimy się w A Gothic Tale.

Szczerze to już sam nie wqiem co o tym sądzić, w prawdzie do premiery jeszcze dużo czasu, ale po przeczytaniu tego art. stwierdziłem, że kolejna odsłona Gothic'a będzie naciągana jak kondon na fiu*a. niestety :/ A zwłaszcza to : "Na wyspie tej, nota bene, pomieszkuje nowy bohater, również Bezimienny, w którego postać wcielimy się w A Gothic Tale" Beznadzieja imo :/

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Arcania: A Gothic Tale
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Maj 2008, 14:07:21 »
Odciąć od poprzedników? Nie wiem co to znaczy ale mam nadziej, że coś dobrego. Natomiast jestem ciekaw, jakim królem będzie bezimienny, i czy będzie on naszym sprzymierzeńcem, czy też wrogiem?. Ale skoro jest mowa, że najechał jedną z wysp, to na pewno chodzi o wyspy południowe, bo nie sądzę, żeby ta wyspa znajdowała się zupęnie gdzie indziej. Nie wiem jednak, co sądzić o tym drugim bezimiennym, którym mamy kierować ale mam nadzieję, że będzie to charakterystyczna postać.
« Ostatnia zmiana: 18 Maj 2008, 23:12:54 wysłana przez Roben »

Forum Tawerny Gothic

Arcania: A Gothic Tale
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Maj 2008, 14:07:21 »

Offline Gorion

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Arcania: A Gothic Tale
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Maj 2008, 14:24:53 »
Czyli głównym wątkiem gry będzie pojedynek Bezimienny vs Bezimienny?
No to zapowiada się bardzo emocjonująca gra:]

Offline teken_f

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Arcania: A Gothic Tale
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Maj 2008, 15:54:53 »
Cytuj
poco najechał jedną z wysp

Cytuj
jest on królem, który w celu zjednoczenia królestwa najeżdża na jedną z wysp świata gry

Offline Quarior

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
Arcania: A Gothic Tale
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Maj 2008, 18:56:34 »
Cóż, ciekawe rozwiązanie, nie powiem :) . W zasadzie to dobrze, że twórcy chcą się odciąć od poprzednich części - mam nadzieję, że świadczy to o tym, że chcą, aby seria Gothic to była trylogia + jedna dodatkowa część. Podoba mi się też pomysł, że wersja europejska będzie mniej amerykańska, a bardziej mroczna :D . Bo w przypadku Gothic3 to była czysta amerykańska fantastyka   . Ogólnie jakaś tam nadzieja dla nowego Gothica się pojawiła, nawet pomijając fakt, że Bezimienny jest królem, a to zakończenie Gothica3 było najbardziej tandetne :P .

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Arcania: A Gothic Tale
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Maj 2008, 20:14:00 »
Dobrze że zostawią tego bohatera gry w spokoju, lecz nie pochwalam rozwiązania, żeby mianować go królem, przecież to były skazaniec, a po drugie w  jednym z trzech zakończeń opuścił Myrtanę. Ciekawi mnie również ta wyspa, którą zaatakuje, czyżby była to jedna z wysepek w archipelagu wysp połódniowych? Ciekawe, bardzo ciekawe.

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Arcania: A Gothic Tale
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Maj 2008, 18:30:53 »
Dobrze że został królem, ale dlaczego tyranem, tyle dobrego zrobił, musiał wierzyć w Innosa by być królem. Więc ma go powstrzymać Rybak, dziwne trochę jak na mój gust, ale zobaczymy.

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Odp: Arcania: A Gothic Tale
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Czerwiec 2008, 11:48:49 »
Czytałem w newsach (nie pamiętam gdzie), że nazwa gry "Arcania: a Gothic Tale" ma być używana TYLKO w USA, natomiast europejska wersja gry będzie nazwana "Gothic 4: Arcania". Jak znajdę, to dam cytat. Pamiętam, ze gdzieś w serwisach internetowych...
Dlatego myślę, że nazwa działu "Arcania: A Gothic tale" jest nieprawidlowa (jesteśmy polskim serwisem) dlatego proszę admina o zmianę nazwy xD

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Arcania: A Gothic Tale
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Grudzień 2008, 21:48:46 »
Odcina sie od poprzednikow zeby sie przypodobac gosciom z usa. Dla nich to bedzie pierwsza czesc. A kogo obchodzi zadowolenie wielkich fanow gothic.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Arcania: A Gothic Tale
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Grudzień 2008, 21:48:46 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top