Autor Wątek: Problem z szamanem  (Przeczytany 1816 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lucas_AT

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Problem z szamanem
« dnia: 18 Maj 2008, 01:05:06 »
Witam

Dlaczego w momencie, w którym osiągam w mieście Geldern wysoką reputacje pozwalającą mi na dostanie się do szamana (nie pamiętam jego imienia) wszyscy orkowie mnie zaczynają atakować gdy wejde do świątyni w której przebywa szaman. Gdy zbliżam się do tego głównego szamana w świątyni po chwili mówi "wszystkie podejrzane mory muszą być zabite". Podczas pobytu w Geldern nie zabiłem żadnego orka. Mógł wpływ mieć na to fakt, iż ukradłem coś z jednej chaty? Po tym jakiś ork mnie zaczepił i spytał czy wiem coś o kradzieży, ale ja mu powiedziałem, ze nie. I czy jest jakis sposób  aby to odwrócic?

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Problem z szamanem
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Maj 2008, 08:20:21 »
Kiedy przejmiesz 3 miasta orków w każdym będą cię atakować po rozmowie z przywódcą

Forum Tawerny Gothic

Problem z szamanem
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Maj 2008, 08:20:21 »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Problem z szamanem
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Maj 2008, 12:26:45 »
Kiedy przejmiesz dwa orkowe miasta, to ich przywódca powie coś w stylu "kolejne miasto zostało odbite, jeżeli pójdzie tak dalej, to będziemy musieli zabijać wszystkie podejrzane mory", więc po odbiciu trzeciego miasta i pogadaniu z innym orkowym przywódcą zostaniesz zaatakowany, jak widzisz kradzież tego przedmiotu z chaty szamana nie miała na to wpływu.

Offline BeoWolf

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
Problem z szamanem
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Maj 2008, 19:40:07 »
Jedyne co Ci pozostało to grac od nowa lub od jakiegoś sejvu z przed przekęcia miasta...

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Problem z szamanem
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Maj 2008, 19:54:25 »
Nie zgodzę się z tobą Thief, aby przejść grę nie musisz rozmawaić z wszystkimi dowódcami orków, ja zawsze grając w Gothica odbijam trzy miasta, a kiedy orkowie mnie atakują, to ich zabijam i nie wyklucza to ukończenia wątku fabularnego.
« Ostatnia zmiana: 18 Maj 2008, 19:55:06 wysłana przez hagen4 »

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Problem z szamanem
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Maj 2008, 20:21:55 »
Cytat: hagen4
Nie zgodzę się z tobą Thief, aby przejść grę nie musisz rozmawaić z wszystkimi dowódcami orków, ja zawsze grając w Gothica odbijam trzy miasta, a kiedy orkowie mnie atakują, to ich zabijam i nie wyklucza to ukończenia wątku fabularnego.

Owszem, lecz jeżeli atakujesz więcej niż 2 miasta na początku automatycznie tracisz możliwość wykonywania questów z miast, gdyż jak wspomnieli poprzednicy zaczynają Cię atakować orkowie.Trochę uprzykrza grę i nie daje możliwości wykonania wszystkich ( większości ) zadań, tych, które są w miastach, ot takie granie w 3/4 gry jak dla mnie. Sugerowałbym mimo wszystko zacząć od save'a w którym mogłeś rozmawiać z orkami.

Offline Lucas_AT

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Problem z szamanem
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Maj 2008, 23:18:10 »
Mam save zanim przejąłem trzecie miasto jakim jest Trelis, ale nie chce mi się za bardzo od tamtego momentu grać. Mysle, ze będę grał dalej, wypełnie w kolejnych, przejętych przez orków miastach, wszystkie zadania jakie tylko mozliwe, a gdy dojdzie do momentu w którym rozmawiam z przywódca to zaczne walke.

I tak mam zamiar przejść gre potem drugi raz, ale po stronie orków więc wtedy będę mógł wykonac te zadania.

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Problem z szamanem
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Maj 2008, 23:28:28 »
Nie rozmawiaj z przywódcą, poprostu rozpoicznij powstanie

Offline Lucas_AT

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Problem z szamanem
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Maj 2008, 23:49:29 »
Jednak chyba rozpoczne to powstanie w tej świątyni od razu bo będą do mnie wszyscy orkowie po kolei przychodzić. od razu się rzuce na tego przywódce i go zabije bo szamani są groźnymi przeciwnikami. Dlatego wole tego buntu nie rozpoczynac na otwartej przestrzeni bo szamani z daleka rzucaja we mnie czary.

Forum Tawerny Gothic

Problem z szamanem
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Maj 2008, 23:49:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top