Autor Wątek: Fani Gothica, którzy nie lubią Gothica 3 [M]  (Przeczytany 12356 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MORA_PL

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Fani Gothica, którzy nie lubią Gothica 3 [M]
« dnia: 17 Maj 2008, 12:55:32 »
Witam  

Co sądzicie o Fanach Gothica, którzy nie lubią Gothic 3?
Ja wiem ze każdy ma inny gust, ale większość takich ludzi, których znam, nie lubią Gothic 3.
Bo: mają słabe komputery i Gothic 3 im się tnie. Dlatego mówią, że jest nędzny  
A w ankiecie jest ponad 200 głosów na "Po co komu dodatek jeżeli podstawka była nędzna"

Oczywiście to jest moje zdanie czekam na wasze.

Pozdrawiam,!  

Starajmy się pisać poprawnie i zrozumiale, to nie boli - Owca
« Ostatnia zmiana: 17 Maj 2008, 23:07:28 wysłana przez Owca »

Offline flake

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Fani Gothica, którzy nie lubią Gothica 3 [M]
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Maj 2008, 13:25:52 »
Chyba "fani" a nie "fanowie".
Każdy ma swoje zdanie na temat każdej części Gothic. Nawet tutaj na forum widziałem osoby, którym się Gothic 2 nie podobał argumentując swoje zdanie słabą i naciąganą fabułą.

Trzeba pamiętać, że Gothic 3 to "inna" gra pod wieloma względami. Silnik graficzny, fizyczny, system walki, bohater gry jest od początku gry napakowany. Te wszystkie czynniki mogą wpłynąć, że komuś Gothic 3 w porównaniu ze starszymi częściami może się nie spodobać.

Jednak masz racje co do osób, które mówią, że Gothic 3 jest słaby tylko dlatego, że ich komputer tej gry nie ciągnie...to jest normalnie żenua.pl
Mój PC ciągnie Gothica 2 na minimalnych/średnich czasami dostając zadyszki. Gothic 3 dostaje ogromnej zadyszki a wręcz zawału można powiedzieć. A mimo to pograłem sobie aż do Montery ;P Potem gra niestety była sadomasochizmem.

Forum Tawerny Gothic

Fani Gothica, którzy nie lubią Gothica 3 [M]
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Maj 2008, 13:25:52 »

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Fani Gothica, którzy nie lubią Gothica 3 [M]
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Maj 2008, 16:12:13 »
Masz racje co do tych, co gadają, że gra jest nędzna bo ma.....duże wymagania, ale teżÂ nie każdemu musi się podobać kolejny sequel tylko dlatego, że nazywa się tak jak poprzednik.

Dla mnie Gothic 3 jest ok, ale bez większej rewelacji.
-------------
G.3 razem nie można pisać? Ahh ta cenzura.
« Ostatnia zmiana: 17 Maj 2008, 16:15:40 wysłana przez Don Corleone »

kliff

  • Gość
Fani Gothica, którzy nie lubią Gothica 3 [M]
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Maj 2008, 22:58:51 »
Mi Gothic 3 się podoba. Jest tam ciekawa fabuła, na pewno gorsza niż w Gothic 1, ale drugiej części sagi na pewno nie ustępuje. Gothic 3 ma też wiele zadań rozlokowanych po wielu miastach, które mają na celu urozmaicić graczowi grę. Według mnie Gothic 3 jest bardzo dobrą grą, ale rozległe tereny i standardowe zadania po pewnym czasie mogą zacząć irytować. Jednak uważam (podobnie jak flake, że nie można oceniać gry po tym, jak płynnie chodzi na kompie. Chociaż gdy gra się przycina, można się wkurzyć i niesprawiedliwie ją ocenić, ponieważ nie koncentrujemy się na grze. Ja jednak swojego zdania nie zmienię: Gothic 3 to gra wielka! Jednak szanuję zdanie tych, którym gra się nie podoba.

Offline Damsem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • HWDP
Odp: Fani Gothica, którzy nie lubią Gothica 3 [M]
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Lipiec 2008, 13:25:53 »
ja mam new kompa i nawet przeszłem Gothica 3 drogą rebeliantów i Innosa

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fani Gothica, którzy nie lubią Gothica 3 [M]
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Lipiec 2008, 13:48:09 »
Kurde.. ja mam taki sprzęt geforce 8600 gtx core 2 duo 3 gb ramu i mi sie tnie bo jest źle zrobiony SILNIK!!! Gram na najwyższych  ale mi się przycina czasem... tak samo na najsłabszych a ja nie lubię g3 bo jest tam masa bug-ów i błędów.. system walki polega na bezmyślnym wciskaniu ppm .. i nic więcej. Walka z potworami też wkurza jak zaczną atakować to już nie przestają np. wilki a ich jedyna obrona to cofanie się. Po (któreś z kolei) fabuła jest szczątkowa połowa qwestów to idź i zabij ta gra przypomina mi fpp i za to nie lubie gothic 3. Według mnie Pihrania bytes zrobiła ją tylko dla kasy nie dla fanów nie żeby była fajna tylko dla kasy dlatego podoba mi się że g4 robi spellbund.


Pozdrawiam Pienik

Offline Gerid

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: -2
Odp: Fani Gothica, którzy nie lubią Gothica 3 [M]
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Lipiec 2008, 10:50:17 »
hmm
jestem fanem
kupilem se nowego kompa min. po to zeby pograc sobie w gothica 3 (g3 dzialal mi plynnie)
ale nie spodobal mi sie bo G3 stracil wszystko co G1-2 moglo zaoferowac tak naprawde to przeniesli tylko postacie (ktore i tak niewygladaja jak te z 1-2 w wiekszoscie)
system walki- zmieniony na gorszy jak to juz CookiesMonster powiedzial no i niepodoba mi sie pomysl z tarcza, 2 mieczami w 1-2 bylo dobrze bez tarcz i 2 mieczy to po co je robili
swiat- rowniez powiekszony z czego sie ciesze ale niema jako tako granic gdzie mozesz pojsc bo poeszedlem odrazu do Verantu zeby se pochodzic na pustyni, nauczyc sie walki 2 mieczami ale co poszedlem i byle pelzacz mnie rozwalal wiec po co zwiekszyli swobode ruchu jezeli i tak naprawde byla ona ograniczon

Audio

  • Gość
Odp: Fani Gothica, którzy nie lubią Gothica 3 [M]
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Lipiec 2008, 01:35:17 »
widze ze powaznie do tematu wszyscw sie odnosza... jedna osoba nawet miala okazje sie rozpisac :) przeszedlem g1 i g2nk
pierwszego czego sie balem to 3d ale to chyba nie najstraszniejsze ;p
najlepsza czesc wedlug mnie to g2nk a g1 i g3 mniej wiecej na rowni...
ale g3 tak mocno mnie nie wciagnelo jak g1 czy g2nk ale jednak rowniez ciagnelo...
mysle ze tworcy gothic zrobili g3 jako nowosc wsrod sagi... no w koncu 3d i grafika  tego typu gier to teraz podstawa ale raczej to "+" niz minus...
silnik powiem ze dosc cienki bo tnie sie i dosc.. (wlasciwie za...) ..dlugo sie czytuje. alle w sumie zdziwilem ze sie plynnie mi chodzila na x1600pro 512mb na full detalach... specjalnie pod g3 kupilem ram... niestety przycina sie a system walki faktycznie jest BARDZO cienki... nie powiem... pomysl z 2mieczami czy tarcza jak dla mnie to dobry pomysl ale malo kombosow i bicie sie tylko z jednym gdy wiekszosc patrzy...
bugow jest sporo.. no i czasami przez nie.. niemozna ukonczyc gry ;/
ale powiem szczerze ze mimo to gothic 3 mi sie podoba nawet bardzo...mimo ze jeszcze nie przeszedem do konca... do pelni szczescia brakuje mi kombosow lepszego silnika oraz mniej bugow....

to nie to samo co g1 ani g2.. moze dlatego bo tworcy nie chcieli robic znowu czegos niemal identycznego... jednym to sie podoba druugim nie ale dabula jest ta sama co jest najazniwejsze... zszokowala mnie jednak mozliwosc dolaczenia sie do orkow czyli podstawowym wrogiem w g1 i g2 !!!!!!!;/

faktycznie lepsza zbroja znacznie wiecej nie daje obrony...
lecz dalej ciekawi mnie fabula i chec rozijania postaci motyuje do gry...
licze na znaczne poprawki bo faktycznie sporo mam minusosw g3 ale dla mnie to nadal ta sama gra z przyjacielami poprzednich czesci...

co do fanow...
fan gothic=fan calej sagi g1 g2nk i g3
a fan g1 cz g2 to fan tylko danych czesci nie calej sagi czyli nie calej i niekompletnej fabuly... kazdy ma swoje zdanie :D

ps: brakuje mi bardzo tych rozdzialow :(( mimo swobody ruchu moglo by sie od czasu do czas pokazac :D
w sumie jestem fanem gothica :D calego i kompletnego

czekam na dodatek poprawke silnika bugow i nowego systemu walki :D
no i nowych przedmiotow

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fani Gothica, którzy nie lubią Gothica 3 [M]
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Grudzień 2008, 23:01:56 »
Mi sie podoba gothic 3.Fabula nie liniowa i wkońcu mozesz byc zlymi.

Offline Tensho

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Getsuga...Tensho!
Odp: Fani Gothica, którzy nie lubią Gothica 3 [M]
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Czerwiec 2009, 11:02:30 »
To już nie są fani ale co najwyżej gracze którzy grali w poprzednie części. Dla mnie takie coś jak bycie fanem serii Gothic i nie lubić Gothica 3 to jak być fanem Lecha i kibicować Legii :P Jeśli ktoś nie lubi G3 to niech w go nie gra a nie zarzuca go obelgami.
Tak jak już napisałem to już nie są fani!!!!!

Oktawian August

  • Gość
Odp: Fani Gothica, którzy nie lubią Gothica 3 [M]
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Czerwiec 2009, 13:45:59 »
Jestem fanem serii Gothic i najbardziej lubię cześć Gothic II Noc Kruka bo według mnie jest najlepsza.A jeżeli chodzi o Gothic'a 3 to lubię go.
« Ostatnia zmiana: 25 Lipiec 2009, 18:55:27 wysłana przez Pabloo »

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Fani Gothica, którzy nie lubią Gothica 3 [M]
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Czerwiec 2009, 16:14:05 »
A mi się G3 też nie podoba, i nie mów, że nie jestem fanem(do multi). Nie lubię G3 i ZB ale fanem pozostałych części jestem.
Cytuj
bardzo lubię Gothic 3 bo to super gierka jak poprzednie części tylko że lepsza od nich.
Może byś tak napisał że według ciebie to super gra? Według mnie G3 przy G2NC nie ma żadnych szans a G1 do pięt nie dorasta. Mi G3 nie podoba się ponieważ większość questów jest z metru cięta. Na fabułę nie narzekam ani jej nie pochwalam. Bardzo mi się za to podoba, że jest kilka nowych umiejętności. Plusem dla mnie jest duży świat gry.
« Ostatnia zmiana: 23 Czerwiec 2009, 16:18:10 wysłana przez Azariel »

Offline kronos1194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fani Gothica, którzy nie lubią Gothica 3 [M]
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Lipiec 2009, 18:54:48 »
Wiesz każdy ma prawo mówić co mu się podoba a co nie i wiadomo że G3 nie jest tak dobry jak pozostałe części nie każdemu musi się podobać mi najbardziej podoba się G1, G2 tak trochę ale z NK bardzo a G3 tak średnio nie no fajnie jest ale trochę jednak dla mnie przesadzili ze zmianami po pierwsze z wyglądem mimo że w pierwszej części gry postacie nie mieli palców bardziej podoba mi się wygląd po drugie to chore jeśli od początku gry możemy pokonać armię orków a jeden dzik może nas położyć a co najważniejsze jest za duży świat przez co tak tnie powinni zrobić po pierwsze rozdziały a po drugie wczytywania między Myrtaną a Nordmarem itd tak jak było w G2NK ale ja bardzo lubię tą sagę mimo wszystko Gothic jest moją ulubioną grą i czy to G1 czy G2NK czy G3 czy też G3ZB lubię w to grać nawet jeśli jest sporo nie dopracowań ale co innego Arcania to dla mnie nie jest już Gothic i nawet tego nie zainstaluje nie mówiąc już o kupnie na prawdę zrobili jedno wielkie gówno :/

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Fani Gothica, którzy nie lubią Gothica 3 [M]
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Sierpień 2010, 21:19:18 »
Myślę, że fani którym nie podoba się Gothic3  to nie fani jeśli jesteś fanem to lubisz CAÂŁÂĄ serie, czyli Gothic1, Gothic2, Gothic2 NK i Gothic3 te części tylko te części uważam za serie bo Arcania (gothic 4) to już nie gothic robienie kolejnych części skoro historia już się skończyła jest po to żeby zarobić więcej kasy na sprzedaży, po za tym raczej spiep..ą sprawę. Większość niby fanów, którzy nie lubią Gothic3 nie lubią go z powodu słabego kompa, wkurzają się, że Gothic3 im nie chodzi więc od razu dają te grę do najgorszych. A niektórzy zwalają winę na bugi, których tyle samo było w poprzednich częściach, a co do zmian trzeba umieć się przystosować  ;) .

PS: Pozdrowienia dla tych prawdziwych fanów  ;)

got2

  • Gość
Odp: Fani Gothica, którzy nie lubią Gothica 3 [M]
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Lipiec 2011, 08:23:14 »
Dla mnie g3 jest fajne pod wieloma względami jak grafika,fabuła,sterowanie,umiejętności,bohater na początku,brak gildi.Wkurz mnie czasami że trzeba iść do jakiegoś miasta tak daleko.Ale gracze którzy nie mają g3 to niech nie piszą bo zaśmiecają gadkami typu:debilne sterowanie,brak gildi itp.Gothic 3 lepsza wersja g1 i g2.
Każdy powinien to wiedzieć. :D
 

POZDRAWIAM FANÓW GOTHIC 3 !!!!!!! <fajka>

Offline Gall900

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 5
Odp: Fani Gothica, którzy nie lubią Gothica 3 [M]
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Lipiec 2012, 01:52:52 »
Och, tak, coś mogę o tym powiedzieć... nie powiem żebym nie lubił Gothic 3, ale wady to ta gra ma niestety bardzo poważne.

Dialogów jest za mało i są bardzo kiepsko napisane (już wiele dialogów z Quest Packa zostało lepiej zrobionych niż te sztywne teksty z oryginału). Fabuła i świat gry jest niespójny z poprzednimi częściami - czy naprawdę jak graliśmy w Gothic 2 i tłukliśmy orków w Khorinis i w Irdorath, to tak wyobrażaliśmy sobie jak będzie wyglądał świat podbity przez orków, jak wygląda to w Gothic 3? No bez jaj. W Gothic 2 czuło się ze strony orków i ich ataku zagrożenie, że "ciemność zawładnie światem" czy coś w ten deseń. Gothic 3 jest zupełnie pozbawiony tej mroczności, grając w to nie raz zastanawiałem się dlaczego właściwie miałbym chcieć walczyć z tymi orkami, oni w gruncie rzeczy są całkiem sympatyczni jak ich lepiej poznać... Fabuła jest wyraźnie niedopracowana, bohaterów z poprzednich części wrzucono do gry zupełnie na odwal się, ot tak żeby byli i robili sztuczny tłum.

System walki jest upośledzony pozbawiony dynamiki, postacie poruszają się jak muchy w smole. Walka z przeciwnikiem przeważnie wygląda tak że ja macham mieczem, a przeciwnik robi kilka powolnych kroków do tyłu. Wystarczy porównać z poprzednimi częściami, gdzie walki były dynamiczne, szybkie, wymagające, a tutaj, no "machanie jak cepem" i liczenie na to że się cudem trafi w przeciwnika. No i ci nieszczęśni NPC którzy już w ogóle nie umieją walczyć. W G1 i G2 jak się miało towarzysza, to walczyli oni lepiej lub gorzej, ale walczyli, stanowili realne wsparcie. W towarzystwie takiego Gorna to się czuło że możemy razem podbić pół Khorinis. A w Gothic 3 możemy mówić o szczęściu kiedy w walce z grupką przeciwników nasz kompan zdoła ubić choćby jednego. Przeważnie po prostu stoją jak idioci z wyciągniętym mieczem, przeciwnik ich atakuje, oni się przewracają, wstają i dalej stoją, po to żeby w końcu spróbować tym mieczem machnąć i w większości przypadków nie trafić. To naprawdę wkurzające jak widzę Diego czy Gorna nie mogących dać sobie rady z głupim wilkiem. A już do granic możliwości zawsze wkurzali mnie ci durni Nordmarczycy, którzy mocni w gębie zawsze gadali jak to oni lubią lać orków po gębach, ale kiedy w końcu z którymś szedłem "polować na orków" to największym zmartwieniem było to żeby przeżył to właśnie mój towarzysz, samozwańczy "zabójca orków" który ma problem z ubiciem choćby jednego.

Tak jak napisałem nie powiem, że nie lubię Gothic 3. Wprost przeciwnie, paradoksalnie, to to co w tej grze zostało zrobione dobrze poniekąd mnie wkurza najbardziej. Dlaczego? Bo Gothic 3 ma potencjał na bycie czymś naprawdę "epickim". ÂŚwiat, z tymi trzema krainami jest naprawdę świetnie zrobiony i ciekawy. Główny wątek fabularny (szukanie boskich artefaktów, wędrowanie po wykopaliskach w Varrancie itd.) jest moim zdaniem naprawdę dobry, tylko że to co dostaliśmy wygląda raczej jak jego wczesny, niedokończony szkic. ÂŻe już nie wspomnę o genialnym soundtracku...

Także Gothic 3 lubię i nie lubię jednocześnie...


Offline Gelford

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 10
Odp: Fani Gothica, którzy nie lubią Gothica 3 [M]
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Grudzień 2012, 15:20:53 »
Jak dla mnie trójeczka nie odstaje świetnością od poprzedników, ale oczywiście jest z deka gorsz ale nadrabia soundtrackiem:))

Offline irask2

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Reputacja: 107
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Fani Gothica, którzy nie lubią Gothica 3 [M]
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Sierpień 2013, 13:22:50 »
G3 jest gorszy od poprzedników i to chyba prawie, że pod każdym względem (oczywiście względem moich wyznaczników, składających się na jakość gry). Gorsze dialogi, za duży świat a za mało klimatycznych lokacji. Brak szerszej współpracy ze starymi znajomymi (Diego, Gorn, Lester, itd.). 
Pomimo tego iż w trójkę gra się bardzo dobrze, nie pozwala zapomnieć o tym, że to tylko gra. Momenty immersji zdarzają się względem poprzedników zbyt rzadko, a szkoda.

Offline GaroK

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 354
  • Reputacja: 124
    • Karta postaci

Odp: Fani Gothica, którzy nie lubią Gothica 3 [M]
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Sierpień 2013, 17:01:56 »
G3 jest nawet dobre.
Oczywiście popieram powyższe osoby krytykujące system walki, co prawda walka dwoma mieczami, tarcze, mocny atak,pchnięcie ale to wciąż tylko głupie klikanie,styl walki beziego przez całą grę jest taki sam.Trudno kogoś trafić, towarzysze mogą najwyżej nam służyć do odciągnięcia uwagi wrogów, ponieważ z Angarem czyściłem Varant, wybiłem grupkę szakali patrze a Angar z jedym nie da rady trafić.Jednak można na 1 lvlu pokonać KAÂŻDEGO przynajmniej w pojedynke.

Walka z potworami też wkurza jak zaczną atakować to już nie przestają np. wilki a ich jedyna obrona to cofanie się. Po (któreś z kolei)

Sposobem na to jest PPM, zadaje słabsze obrażenia, ale bije szybciej i przeciwnicy się nie cofają przed tymi atakami, lecz tracisz na tym kolejne kilka sekund życia.
 
Już takie rzeczy jak zbieranie artefaktów Addanosa, czy oswobodzenie wioski to już jest coś, ale aby pchać fabułę do przodu, musisz zdobywać często punkty reputacji w każdej wiosce i frakcji robiąc zadania, które często ograniczają się do poszukaj(kogoś, coś/zabij/dowiedz się czegoś- biegnij tu biegnij tam, to denerwujące.

Wprowadzili zdecydowanie za dużo pierdół, jak tarcza, broń dwuręczna itepe
Co to z beziego ciote  zrobili, brakuje jeszcze tutaj nauki umiejętności sprintu, czy umiejętności skakania.Kuzyn macha 2 patykami(ciężkie  jak na jego wiek) i zapierdziela po mistrzowsku.

Grafika... nawet ładna, mi się nie tnie, przynajmniej tego zauważam. Krajobrazy też niekiedy mogą jakoś wyglądać. Jednak brakuje mi szarego ZenGin z G1 (2 za kolorowe, roślinność(gałęzie, liście drzew szczególnie)  ma przenikalne tekstury, co ostro wpływa na lagi) to mi zawsze brakuje,lecz powiem że i tak 3 mi się podoba bardziej od 2.

Offline dunio1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 40
Odp: Fani Gothica, którzy nie lubią Gothica 3 [M]
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Sierpień 2013, 22:52:07 »
Witam, to moj 1 post. Przeszedlem praktycznie wszystkie czesci gothica i g3 to dla mnie DNO ! Mam dobrego kompa i mi sie g3 nie cial wiec dajcie sobie z hejtami takimi. I po prostu nie wiem czemu wy zachwalacie ta 3. W porownaniu do poprzednich czesci jest lata swietlne do tylu. Po pierwsze fabula, a raczej jej brak . Wedlug was znalezienie artefaktow adanosa, odzyskanie pucharow 12 to niby fabula ?  Usuniecie rozdzialow - debilny pomysl , przez co praktycznie g3 stal sie nieliniowy czego nie nawidze,  co spowodowalo brakiem fabuly , jak ja kochalem te nagle zwroty akcji w poprzednich czesciach. Kolejny punkt - brak gildi , tu juz w ogole nie czaje po co usuneli ten system, dla mnie to byl najwiekszy + gothica,  3 rozniace sie charakterystyczne gildie , kazda miala inne zadania poboczne i bedac np magiem npc traktowali cie inaczej niz najemnikiem , niestety, w g3 tego nie ma. Dochodza do tego zbyt jasne tekstury i za malo mroczne. Te rzeczy mozna przebolec. Ale zadania poboczne typu zabij 15 zebaczy, albo przynies 8 workow chleba -.- , nudne i krotkie zadania  naprawde was nie nudzily ? Kolejny najgorszy minus g3 , to system walki ktory zostal stworzony na wzor jakiegos  hack slasz . L.click , l click p click, zenada. Do tego dochodza mnostwo bugow, na szczescie patch fanow wyeliminowal je. Pozdro.

P.S Argument ze ktos nie jest fanem gothica bo g3 nie podobal mu sie <facepalm> , nawet tego nie skomentuje . To tyle ode mnie. Jest jeszcze duzo wad g3 ale nie chcialo mi sie wymieniac wszystkich.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Fani Gothica, którzy nie lubią Gothica 3 [M]
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Sierpień 2013, 22:52:07 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top