Autor Wątek: Jak się wam podobały smoki?  (Przeczytany 24169 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tytan302

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gdzie jest groszek?
Odp: Jak się wam podobały smoki?
« Odpowiedź #20 dnia: 04 Czerwiec 2008, 21:57:03 »
Mi się tak praktycznie, żaden ze smoków nie podoba. Jakoś żaden nie wzbudził we mnie podziwu, ani strachu. Ew. Fajny jest Zimowy xD

Offline Kapii

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 199
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everybody Lies - House M.D.
Odp: Jak się wam podobały smoki?
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Czerwiec 2008, 23:20:24 »
Mi najbardziej spodobał się Feomathar. Po prostu najbardziej pasował na smoka. Nie przepadam za lodowym. Nienaturalny jakiś. Oto lista pokazująca, w jakiej kolejności podobają mi się smoki:
-Ognisty (Khorinis)
-Smok Ożywieniec
-Ognisty (Irdorath)
-Kamienny
-Bagienny
-Lodowy
« Ostatnia zmiana: 25 Lipiec 2008, 20:12:08 wysłana przez Kapii »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jak się wam podobały smoki?
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Czerwiec 2008, 23:20:24 »

Offline kamil210

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak się wam podobały smoki?
« Odpowiedź #22 dnia: 05 Czerwiec 2008, 18:53:07 »
Witam jestem tu nowy i mam nadzieję że będzie mi się miło spędzać tu czas ale do rzeczy najbardziej mi się podobał kamienny smok ponieważ odżyły wspomnienia z jedynki kiedy zdobywałem z lesterem kamien ogniskujacy

Offline Pan Mroku

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 119
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak się wam podobały smoki?
« Odpowiedź #23 dnia: 06 Czerwiec 2008, 12:54:48 »
JAK WAM MOGA SIE PODOBAC SMOKI?!
Napewno zdziwi niektorych co tu powiem:
Smoki mialy ten ,,ogien,, z runy!Specjalnie wcielilem sie w smoka i zeby troche poziac musialem przywolac rune ,,kula ognista,, czy jakos tak!
Naprawde marny efekt ziania ogniem kazdy tak samo albo podpala nas albo idziemy w tyl.Tez smoki ze nawet nie lataja!Wiercily sie we wszystkie strony jakby musialy siedziec na lozku hindusa!
KAZDY Z WAS TU PATRZAL TYLKO NA ICH WYGLAD CZYLI TEMAT POWIN SIE NAZYWAC ,,KTORY SMOK MIAL NAJFAJNIEJSZY WYGLAD,, PO POWIEDZMY SOBIE SZCZERZE!Czy smoki mialy oprucz wygladu cos fajnego?Jak mowilem posluguja sie runami Magow ognia,nie lataja i sie wierca!

Offline Lord Diego

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pod mym berłem drży magia ciemności...
Odp: Jak się wam podobały smoki?
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Czerwiec 2008, 16:41:22 »
No cóż,o gustach się nie dyskutuje,ale moim ulubionym smokiem był Smok z Bagien. Miał fajną lokalizację i małą ochronę.

Offline Pan Mroku

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 119
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak się wam podobały smoki?
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Czerwiec 2008, 17:07:42 »
Tak bo byl pierwszy
Moje zdanie nie zmieni nic np. to ze smoki korzystaja z run chodz i tak marny efekt ziania ogniem,nie lataja tylko sie kreca jakby dosiadaly jaja i wogole sa do kitu

Offline Myszor23

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak się wam podobały smoki?
« Odpowiedź #26 dnia: 22 Czerwiec 2008, 22:06:19 »
Mnie najbardziej podoba się Smok-Ognisty (Feomathar) i Smok-Lodowy

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Jak się wam podobały smoki?
« Odpowiedź #27 dnia: 22 Czerwiec 2008, 22:33:42 »
Raczej słabe były te smoki. Małe takie i nędzne. Szybko je pokonałem i ani się nie spociłem ani podekscytowałem. Skarby były raczej żałosne. Stwory były niskie. Wyobrażałem je sobie jako potężne, silne bestie. A co wyszło? Pokraki. Namiastki smoków.
Powinny wyglądać raczej leżąco. One stały, a nie powinny. Lepiej, gdyby chodziły na czterech łapach.
Krótko mówiąc, smoki były beznadziejne.

Offline nukkur

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Odp: Jak się wam podobały smoki?
« Odpowiedź #28 dnia: 22 Czerwiec 2008, 23:43:29 »
Tu , panie mroku , muszę ci przyznać rację , smoki sztuczne , skarby gówniane , kupka mieszków  jednym słowem , smoki używają run ( kolejne skrócenie czasu wydania) , nie latają , miałem pandrorororororora na 2 hity , jako paladyn z konsekrowanym gniewem innosa . heh , pamiętam czasy Sacreda , tam dopiero były smoki , nie jakaś kula ognia tylko ogień na całą okolicę ! Aha , skoro ognisty miał kulę ognia to ciekawe , jaką runę miał Pandrororororor " oddech beziego"?

Offline Pan Mroku

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 119
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak się wam podobały smoki?
« Odpowiedź #29 dnia: 23 Czerwiec 2008, 11:27:32 »
Raczej słabe były te smoki. Małe takie i nędzne. Szybko je pokonałem i ani się nie spociłem ani podekscytowałem. Skarby były raczej żałosne. Stwory były niskie. Wyobrażałem je sobie jako potężne, silne bestie. A co wyszło? Pokraki. Namiastki smoków.
Powinny wyglądać raczej leżąco. One stały, a nie powinny. Lepiej, gdyby chodziły na czterech łapach.
Krótko mówiąc, smoki były beznadziejne.


Do tego marny efet ziania ogniem do tego miala ekwipunek a w nim rune ognia.Naprawde ogien byl zalosny,byly niskie jak mowiles i nie lataly
Po prostu duze jaszczurki co nauczyly sie wykozystywac runy i stac na 2 lapach

Offline bolek3007

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Odp: Jak się wam podobały smoki?
« Odpowiedź #30 dnia: 26 Czerwiec 2008, 11:55:56 »
mi najbardziej lodowy smok bo cię zamrażał i ciężko go było zabić

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak się wam podobały smoki?
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Czerwiec 2008, 12:27:42 »
mi najbardziej lodowy smok bo cię zamrażał i ciężko go było zabić
Zamrażał? Pierwsze słyszę. Przecież on ział ogniem, tak jak inne smoki. 

Offline Dingers

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Odp: Jak się wam podobały smoki?
« Odpowiedź #32 dnia: 29 Czerwiec 2008, 19:41:32 »
Moim Zdaniem Smoki To Strata Czasu Ale Najlepszym Smokiem Byl Smok Z Wulkanu Taki Czerwony :P I Najtrudniej U Niego Trzeba Bylo Zdobyc Skarb :D

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak się wam podobały smoki?
« Odpowiedź #33 dnia: 17 Lipiec 2008, 20:56:56 »
najbardziej podobał mi sie ognisty smok w sam raz jak na smoka

Offline bezi76767

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Jak się wam podobały smoki?
« Odpowiedź #34 dnia: 23 Lipiec 2008, 16:14:29 »
najfajniejszy był 2 smok ognisty w dworze irdorath
podobał mi sie dlatego że chciał pomścic brata

Offline Bałtyk079

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Odp: Jak się wam podobały smoki?
« Odpowiedź #35 dnia: 23 Lipiec 2008, 16:17:05 »
Mi najbardziej podobał się Finkregh  :-[

Offline Mc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczy się równowaga, reszta jest nieważna.
Odp: Jak się wam podobały smoki?
« Odpowiedź #36 dnia: 23 Lipiec 2008, 16:19:25 »
Mi się najbardzie podoba pedrakhan ten kamienny taki śmieszny on mały i gruby mi się wydaje

Offline user no. 11627

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Formula one fan
Odp: Jak się wam podobały smoki?
« Odpowiedź #37 dnia: 23 Lipiec 2008, 16:36:18 »
Najbardziej podobał mi się Smok Ożywieniec, fajnie wyglądał (świeciły mu się oczy), fajny był też smok lodowy chociaż zdziwiło mnie że zionął ogniem (jakoś ogień i lód niewiele mają wspólnego).

Offline Getar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak się wam podobały smoki?
« Odpowiedź #38 dnia: 25 Lipiec 2008, 19:38:21 »
Według mnie bez smoków ta gra nie byłaby fajna.Smoki właśnie nadają to coś grze a w ogóle to są bardzo fajne.Oto powody dla każdego z nich:

Pendrakhan(kamienny) - fajna nazwa,siedziba,podoba mi się jego wygląd,zwłaszcza te łuski.

Pandrodor(bagienny) - w zasadzie byłem u niego tylko raz,ale już po tym stwierdziłem,że jest jednym z najfajniejszych smoków.Ten zielony kolor najbardziej kojarzy  się ze smokiem i to głównie jest w nim fajne.Poza tym fajnie wygląda podoba mi się ten grzebień na jego głowie.

Finkregh(lodowy) - według mnie to najlepszy ze smoków.To ciekawe połączenie lodu i ognia(chodzi o to,że on zieje ogniem).Podoba mi sie jego kryjówka,mianowicie lodowa jaskinia.U niego najbardziej podobają mi się skrzydła,natomiast jego głowa........przypomina głowę psa i to w nim jest irytujące.Ale ogólnie bardzo lubię tego smoka.Fajnie jest również to,że wśród jego skarbów znajduje się smocze jajo.

Feomathar(ognisty) - W tym smoku podoba mi się jego żywioł,mianowicie ogień,a to pasuje najbardziej do smoka.Podoba mi się jego głowa,oraz jego kryjówka,wulkan.

Feodaron(drugi ognisty,brat Feomathara) - w zasadzie do tego smoka jeszcze nie doszedłem,ale po zdjęciu mogę z dużą stanowczością ocenić,że to najgorszy ze smoków.Ma nieproporcjonalną głowę w stosunku do ciała.Jedyne co mi się w nim podoba to nazwa.Być może jeśli go zobaczę w grze,zmienię zdanie na jego temat.

Smok ożywieniec - podobnie jak Feodarona,nie widziałem go,jednak w przeciwieństwie do Feodarona wydaje mi się znacznie lepszy od niego.To,że jest praktycznie szkieletem,otoczonym magiczną mocą,daje mu tej tajemniczości.W ogóle fajnie wygląda.najbardziej podoba mi się jego głowa.

Teraz lista smoków w kolejności od najlepszego do najgorszego:
1.Finkregh
2.Pendrakhan
3.Pandrodor.
4.Feomathar.
5.Smok ożywieniec.
6.Feodaron.

A teraz kilka informacji do userów:
1.Niektórzy pisali,że jako smok da się zionąć ogniem tylko jeśli się używa runy.Otóż żeby zionąć nie trzeba używać runy.Jeśli się stoi w miejscu,to naciśnijcie LPM(Lewy Przycisk Myszki) i przytrzymajcie,a później naciśnijcie klawisz W lub strzałkę do przodu.ISTNIEJE JEDEN WARUNEK:ÂŻEBY ZROBIÆ TO,CO OPISAÂŁEM, MUSICIE NAJPIERW ZAATAKOWAÆ SMOKA, I DOPIERO JEÂŻELI ON ZIONIE oGNIEM ZMIEÑCIE SIÊ W NIEGO(JEÂŚLI WCZEÂŚNIEJ ZGINÊLIÂŚCIE TO NACIÂŚNIJCIE F8),A SMOK BÊDZIE ZIAÂŁ OGNIEM.

2.ÂŻeby latać jako smok wystarczy przytrzymać W lub strzałkę do przodu i nacisnąć,oraz przytrzymać F8.Kiedy smok się wzniesie możecie puścić W lub strzałkę do przodu i kierować myszką.

3.Kiedy piszecie ,,ognisty smok" to piszcie który,bo są przecież dwa:Feodaron i Feomathar.

4.Sekstans jest wśród skarbów Pendrakhana.
« Ostatnia zmiana: 30 Lipiec 2008, 15:58:33 wysłana przez Getar »

Offline Laki13

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak się wam podobały smoki?
« Odpowiedź #39 dnia: 01 Sierpień 2008, 15:17:49 »
Najbardziej podoba mi się ognisty smok, ponieważ fajnie wygląda, ma fajną kryjówkę (wulkan) i taka fajna para z tego wulkanu leci. Reasumując, lubię walczyć z tym smokiem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jak się wam podobały smoki?
« Odpowiedź #39 dnia: 01 Sierpień 2008, 15:17:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top