Autor Wątek: Przemiana w potwory - poco w ogóle jest?  (Przeczytany 5641 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Przemiana w potwory - poco w ogóle jest?
« dnia: 16 Maj 2008, 22:48:20 »
Tak się zastanawiam. W każdym do tej pory z gothiców istnieje możliwość zamiany w bestie. Ja do tej pory tylko raz użyłem zamiany i było to w Gothic 1 - niezbędne do ukończenia gry. Resztę z przemiany w ogóle nie korzystałem. A co wy sądzicie na ten temat? Było to wam potrzebne kiedykolwiek (oprócz w Gothicu 1 gdzie było to raczej końeczne).

Offline albin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Przemiana w potwory - poco w ogóle jest?
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Maj 2008, 22:57:08 »
Te zwoje stworzono pewnie do ulepszenia zabawy oraz na bezpiecznym przedostaniu się do zamku w GD w gothicu 2. Np ja często bawię się zamieniając się w cieniostwora i masakrując wszystko co jest w pobliżu albo przemieniam się w krwiopijce i latam po górach a potem z nich spadam bez uszczerbku na zdrowiu . Niektórzy tych czarów nie używają  a inni często to zależy od gustu a bez nich seria gothic byłą by DLA MNIE uboższa.A tak poza tematem to istnieje zaklęcie zamiany w trolla ? Czy tylko jakieś kody?

Forum Tawerny Gothic

Przemiana w potwory - poco w ogóle jest?
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Maj 2008, 22:57:08 »

Offline Walar

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 472
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Live together, die alone.
Przemiana w potwory - poco w ogóle jest?
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Maj 2008, 22:57:22 »
Wg mnie jest do dość przydatne np. kiedy grasz po raz pierwszy i chcesz pozwiedzać i poznać tereny bez niebezpieczeństw. Poza tym może to służyć np. do oblukania terenu i sprawdzenia jakie bestie znajdują się w pobliżu i czy mamy tam po co iść. Wg mnie jest to dość przydatny czar...

Co do tego trolla to chyba nie ma takiego zwoju, ale za pomocą kodów możesz być trollem, wystarczy że jak masz wpisanego marvina i podświetloną postać trolla klikniesz "o".
« Ostatnia zmiana: 16 Maj 2008, 22:59:33 wysłana przez Walar »

kliff

  • Gość
Przemiana w potwory - poco w ogóle jest?
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Maj 2008, 23:20:05 »
Ja osobiście bardzo rzadko wykorzystuję zaklęcia przemiany w grze. Ogólnie rzadko urzywam run i magicznych zwojów. Myślę jednak, że twórcy chcieli urozmaicić rozgrywkę i pokazać graczom każde zwierzę - jego dobre i złe strony oraz to jak atakuje przeciwnika. Chcieli też pokazać, że tworząc np: cieniostwora musieli wymyślić jego kroki, sposób przemieszczania się, szybkość itp. Uważam, że jest to "dodatek do gry" i wykorzystamy go wtedy, kiedy mamy ochotę pozwiedzać lub odkryć możliwości Gothica. Jednak nieobecność mikstur i zwojów przemiany nie ujęłaby nic grze.

Offline Dowódca Paladynów

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Przemiana w potwory - poco w ogóle jest?
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Maj 2008, 10:33:11 »
przemiana w potwory jest np poto ze jak przemienisz się w wilka to inne bestie cię nie będą atakowały
(mnie się to przydawało)

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Przemiana w potwory - poco w ogóle jest?
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Maj 2008, 10:47:58 »
Wiesz, tak. Te zwoje czesto ratuja życie-np. w Gothic 2 w czasie "biegania" sobie wilkiem dookoła zamku. Ja osobiscie dopiero w 6 rozdziale w Gothic I uzywałem przemian do zabawy.

Offline magnat

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • lama Chemed Rigdzin Dorje Lopu
Przemiana w potwory - poco w ogóle jest?
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Maj 2008, 14:38:55 »
ja też lubie się przemieniać w różne potwory tylk jestem ciekawy czy jak się przemienie w chrząszcza i będę próbował wejść do zamku to mnie zaatakują czy nie bo jesZcze nie próbowałem   jak możecie
to odpiszcie

Offline BELER

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Przemiana w potwory - poco w ogóle jest?
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Maj 2008, 15:38:03 »
ja kiedys probowalem wejsc  chszaszczem ale niestety zabijali mnie i krzyczeli ,,alarm!!'' tez trzeba uwazac kogo się przemienia przy tym zwiedzaniu terenu    np. wilk atakuje scierwojada  

Forum Tawerny Gothic

Przemiana w potwory - poco w ogóle jest?
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Maj 2008, 15:38:03 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything