Autor Wątek: lester i kamien ogniskujący.  (Przeczytany 2666 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline resu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
lester i kamien ogniskujący.
« dnia: 16 Maj 2008, 22:12:09 »
witam.
mój probelm polega na tym że w górskiej fortecy byłem dużo wcześniej niż przypadło zadanie z kamieniami ogniskującymi. od razu oddałem kamień z tejże fortecy Saturasowi < arcymagowi kręgu wody > , zaś lester teraz czeka na mnie przy fortecy i nie chce odejść ponieważ czeka aż zdobędę kamień ogniskujący,który już zdobyłem. lester nie chce się stamtąd ruszyć mimo iż dałem mu akt własności oraz przekazałem wiadomość od Diego by spotkał się z nim w ugadanym przez nich miejscu.. co mam zrobić?proszę o pomoc..

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

lester i kamien ogniskujący.
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Maj 2008, 22:17:44 »
A Lester jest ci w jakowyś sposób do szczęścia potrzebny? Kontynuuj jak na razie zadanie z kamieniami ogniskującymi. Z tego co pamiętam Lester tam siedzi i studiuje księgi. Coś takiego mówi gdy mówimy mu o zdobyciu kamienia. Później Milten czy Diego, w każdym bądź razie któryś z nich poprosi cię o przekazanie kumplom wieści o spotkaniu. Między innymi Lesterowi. Więc zawsze możesz iść mu to przekazać za trochę expa, a ten ruszy tyłek.

Forum Tawerny Gothic

lester i kamien ogniskujący.
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Maj 2008, 22:17:44 »

Offline Walar

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 472
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Live together, die alone.
lester i kamien ogniskujący.
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Maj 2008, 22:18:33 »
O ile dobrze pamiętam, Lester zostaje tam aż do zakończenia gry. Nie musisz więc przejmować się tym, że nie chce stamtąd odejść.

Offline resu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
lester i kamien ogniskujący.
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Maj 2008, 22:34:45 »
dziekuje bardzo za porady.. w takim razie już się się martwie i wracam do gry.. btw. przeszedlem druga czesc i gry gralem rowniez w gothic 3 a na koniec zabralem się za pierwsza odslone :)
peace

Forum Tawerny Gothic

lester i kamien ogniskujący.
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Maj 2008, 22:34:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top