Autor Wątek: Smieszne  (Przeczytany 3237 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline stachu king

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: -2
Smieszne
« dnia: 09 Maj 2008, 23:09:03 »
O tym jak Gomez wykiwał Lee:

Według pamiętników wrzoda:

Na początku był Zdzisław , różnił się od innych tym że lubił kiełbasę staropolską,tutaj się pewnie zdziwicie,ale on lubił nawet przeterminowaną!!!!Ten zdzisek oglądnął telenowelę kolumbijską i żeby była większa heca zmienił sobie imie na Gomez, potem wybudowali w Khorinis,małym miasteczku gdzie wójt bierze łapówki,stadion 10-lecia ,oczywiście potem zaczeli na nim sprzedawać konserwy made in nordmar bo KS khorinis brał łapówy na korzyśc PZPN.Pewnego dnia Gomez pojechał do khorinis i kupił taką jedną konserwę (powidło malinowe) chwilę po tym zatrzymało go UB i odkryło że powidło było przemycane,i Gomeza zapuszkowali , Bo król Rabarbar II potrzebował metalu na pralki Whirpool ,a kopalnie rudy żelaza było na terenie zakładu karnego Alcatraz..... i ten Gomez musiał z innymi wydobywać tą rudę ale była heca bo takie magi robiły takie coś żeby nie dało się uciec(chcieli zaoszczędzić na murze) i zrobili takie niebieskie coś co zobaczyli w najnowszej"pani domu" i oczywiście najedli się przterminowanej kiełbasy staropolskiej i im się powiększyło to coś tak że byli w tym uwięzieni
koniec cz.I

Offline Angarix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Smieszne
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Maj 2008, 09:01:19 »
Malo smieszne    w skali od 1 do 10 daje 3 bo to pamietnik Wrzoda  

Forum Tawerny Gothic

Smieszne
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Maj 2008, 09:01:19 »

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Smieszne
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Maj 2008, 09:07:20 »
Ani razu się przy tym nie uśmiechnałem... Bardzo kiepskie, krótkie,w skali: 1/10 daję 1

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Smieszne
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Maj 2008, 10:35:10 »
Denne poczucie humoru, po drugie nawet na wpis do pamiętnika jest to praca za krótka, myślę że, to opowiadanie nie zachęciło by mnie do zagrania w Gothica, jakby tego było mało znalazłem kilka błędów, m.in. w słowie Zdzisiek, oglądał, zaczęli, itp. znalazłem również kilka błędów interpunkcyjnych. Podsumowując, za brak sensownej fabuły i wszystkie błędy, które wymieniłem wyżej, oceniam tę pracę na 1/10
« Ostatnia zmiana: 10 Maj 2008, 10:35:34 wysłana przez hagen4 »

Offline Jachu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Smieszne
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Maj 2008, 11:38:38 »
Krótkie, nudne i nie śmieszne :( Ogólnie 1/10

Offline BeoWolf

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
Smieszne
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Maj 2008, 20:30:55 »
Baardzo śmieszne(to sarkazm XD) Głupie i nudne 2/10

Offline Gorion

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Smieszne
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Maj 2008, 20:48:26 »
Ludzie, nie dołujcie chłopaka. To chyba jego pierwsza opublikowana praca i jak u większości debiutantów nie jest za różowa. Stachu, próbowałeś być śmieszny, ale nie oszukujmy się nie wyszło ci. Na przyszłość jak robisz jakieś "śmieszne" historie to rób w mniejszej ilości ale porządniejsze żarciki. Myślę, że kolejne części będą lepsze. Daje na zachętę 3/6.




@DOWN
Tym postem przebiłeś samego siebie.
-Zero uzasadnienia
-Wnioskują po twoich postach masz najwyżej 2 z polaka i z całym szacunkiem ale taką recenzję możesz sobie w d**e wsadzić.
Reasumując, sam Tomasz Raczek nie powstydził by się twoich krytyk(żart...)
« Ostatnia zmiana: 16 Maj 2008, 20:34:22 wysłana przez Gorion »

Offline L@res

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • L@res
Smieszne
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Maj 2008, 21:43:02 »
A niech ci będzie na zachętę w skali 1 do 10 dam 6
« Ostatnia zmiana: 14 Maj 2008, 21:44:19 wysłana przez L@res »

Offline stachu king

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: -2
Smieszne
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Maj 2008, 23:33:02 »
Cytat: Maximus
Hmm. Nie będę aż tak surowy, bo zrobiłęś coś na wzór Gothic Prawdziwa Historia, czyli historię alternatywną. Pomijając totalny brak stopów, to ocena będzie nawet dobra, za pomysł. Znaj mą litość, 5/10. Bez litości byłoby 4/10.
Dziękuję za litość( jakbym z dalajlamą pisał),fakt chciałem zrobić historię alternatywaną,ale ja się przy tym tarzam ze śmiechu,no,mam trochę specyficzne poczucie humoru np.śmieszy mnie żart:
-czym różni się parking od tramwaju?
-Ilością miejsc.
(na zasadzie tak głupie,że aż śmieszne).
A np.Basket i Wigo w ogóle mnie nie śmieszą bo gagi tam działają na zasadzie typu:
-Jesteś gejem?
-Tak
-to masz w ryj.
Aha,zapraszam do czytania moich dni krwi rozdział I trochę kiepski ale II i wstęp całkiem niezłe...

Forum Tawerny Gothic

Smieszne
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Maj 2008, 23:33:02 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top