Autor Wątek: Znikające Przedmioty i Potwory  (Przeczytany 2595 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Denek1337

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Znikające Przedmioty i Potwory
« dnia: 08 Maj 2008, 09:43:21 »
Witam, mam pewnie problem.Dziś zacząłem grać w Gothic 3 i gdy doszedłem do Reddock przyjąłem zadanie z Dzikami.Przespałem się więc do Następnego Poranka by zregenerować poziom ÂŻycia i ruszyłem, lecz dzików nie było =.= Wkurzyłem się i zacząłem grać jeszcze raz od nowa i było wszystko dobrze dopóki nie wziąłem questa z Oczyszczeniem jaskini w Reddock.Gobliny, Jaszczury i Pełzacz zniknęły =.=' Zacząłem grę jeszcze raz (rotfl). Tym razem zapisałem obok domku Lestera by spróbować zabić grupkę wilków, po zapisaniu zebrałem pare boostujących roślinek i zaatakowałem wilki niestety zabiły mnie i musiałem wczytać. Po wczytaniu chciałem ponownie zebrać roślinki i iść dalej tyle że ich już nie było =.=' Ruszyłem sprawdzić do Reddock 2 zadania z którymi miałem problem wcześniej czyli Dziki i Jaskinie i mobów nie było =.='

Przed błędem posiadałem zwykłą grę z pudełka.Teraz mam wersje z patchem 1.6 i błąd nadal występuje :(

Jeśli ktoś wie jak mogę to naprawić to proszę o pomoc, bo powoli to staje się Denerwujące -.-
« Ostatnia zmiana: 08 Maj 2008, 09:44:26 wysłana przez Denek1337 »

Offline ..::Chester::..

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Znikające Przedmioty i Potwory
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Maj 2008, 12:48:28 »
U mnie raz było podobnie... Usunąłem wszystkie zapisane gry i zacząłem grać od nowa i już było dobrze. Też spróbuj może i Tobie pomoże.

Forum Tawerny Gothic

Znikające Przedmioty i Potwory
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Maj 2008, 12:48:28 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything