Ankieta

Jak s

Sekt
45 (80.4%)
Ko
6 (10.7%)
Nie mam zdania
5 (8.9%)

Głosów w sumie: 54

Autor Wątek: Scjentolodzy  (Przeczytany 11495 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Defender

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Scjentolodzy
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Grudzień 2007, 13:32:12 »
Ach tak, słynni Scjentolodzy. Nic innego jak instytucja nastawiona na trzepanie kasy i robienie z ludzi idiotów. Fakt, że należy do nich np. Tom Cruise, potwierdza tylko tezę, że sławny nie równa się (nie wiem czy można dodać symbol matematyczny;)) mądry. Scjentologia to wynalazek typowo amerykański, tylko oni są w stanie wymyślić coś tak kiczowatego i wierzyć w to bezgranicznie.
P.S. Jestem ateistą, ale nie mam zamiaru wypowiadać się na temat KK, to nie miejsce na takie dyskusje, aczkolwiek jeśli ktoś założy taki temat i ja go znajdę to chętnie się przyłączę  
AVE

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
Scjentolodzy
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Styczeń 2008, 05:06:33 »
Osobiście scjentologów uważam za sektę. Ale można to też uznać po części za modę. Dlaczego? Ludzie widzący gwiazdy które są bogate, piękne i młode starają się naśladować swoich idoli. Gdy wielka gwiazda przystępuje do tak "egzotycznej" sekty to ma to wpływ także na ludzi którzy ją podziwiają.  

Forum Tawerny Gothic

Scjentolodzy
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Styczeń 2008, 05:06:33 »

Moc Innosa

  • Gość
Scjentolodzy
« Odpowiedź #22 dnia: 08 Luty 2008, 17:56:19 »
na wstepie mowie:
nie jestem chrzescijanem wiec wy polacy się na mnie nie rzuccie  jestem protestantem
trudno uwierzyc w takie rzeczy jak UFO ale nauka wiele mowi
Teraz dzieki nauki duzo osob wiezy ze istanieja ,,inni,, ale nauka jest trochę bledem
Raz mowia ze cos jest zdrowe albo dobre a za tydzien na odwrot i nie wiadomo ktorym wiezyc
Oni wybrali wiezacych i jezeli w to wieza to ich sprawa kazdy wiezy w co chce!

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Scjentolodzy
« Odpowiedź #23 dnia: 07 Maj 2008, 14:22:09 »
Czytałem większość tego tematu. Zauważyłem, że temat często schodził na porównanie Katolików do Scjentologów. A więc co ja tez się wypowiem. Uważam, że Scjentolodzy są sektą. Widze tez, że Assasyn podobnie jak i ja jest wierzy i to chyba dość mocno  w Chrystusa. Sporo czytałem na tematy związane z religią. Ja osobiście jakiś czas temu nie byłem aż tak zagorzałym Katolikiem. Niedawno to się zmieniło i moja religia wydaje mi się bardziej prawdopodobna. Oczywiście nie zabraniam innym wierzyć w co chcą lecz ten Scjentologizm (czy jakoś tak) jest jakiś dziwny. Według mnie wiekszosc religii wierzy w to samo, lecz pod różnymi nazwami no i mają jakies tam swoje "dodatki". My wierzymy w Boga, Jezusa, Maryję itd. Inni wyznają swoich. Lecz wszystko opiera się  PRAWIE na tym samym.

Jeżeli zbytnio z offtopicowałem to sorka
« Ostatnia zmiana: 07 Maj 2008, 14:24:19 wysłana przez Hyperion »

Forum Tawerny Gothic

Scjentolodzy
« Odpowiedź #23 dnia: 07 Maj 2008, 14:22:09 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything