Autor Wątek: Dzieje Khorinis  (Przeczytany 64475 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Odp: Khorinis Początki
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Lipiec 2008, 09:55:24 »
Już niedługo na łamach (?) Tawerny Gothic zostanie opublikowana obszerna zapowiedź tej modyfikacji. Tam znajdziesz/cie wiele informacji.
A główny bohater ma na imię Lars. Więcej o nim (i nie tylko) będzie w zapowiedzi.
« Ostatnia zmiana: 05 Lipiec 2008, 09:56:07 wysłana przez Boba Fett »

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Khorinis Początki
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Lipiec 2008, 10:13:03 »
http://themodders.org/index.php?showtopic=2482
Tu macie zapowiedź nowego moda SoulFire, dzisiaj na Dzień Screena ujrzymy(wiadomo co) do tej modyfikacji.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Khorinis Początki
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Lipiec 2008, 10:13:03 »

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Odp: Dzieje Khorinis
« Odpowiedź #22 dnia: 08 Lipiec 2008, 18:11:57 »
Mod zapowiada si9e wspaniale.jest na co czekać

Chcesz czekać  cały rodział na pojawienie się potowrów ? one rozmnażają się szybciej

Offline TomekLP

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dzieje Khorinis
« Odpowiedź #23 dnia: 08 Lipiec 2008, 18:24:05 »
Jak dla mnie to nie jest dobry pomysl. Gralem w MT bez patcha i potworki sie odraczaly co okreslony czas. I jak tak sobie chodzilem to mialem 30 lvl w I akcie.

Offline Markus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Odp: Dzieje Khorinis
« Odpowiedź #24 dnia: 30 Lipiec 2008, 21:27:26 »
A czy będzie można kupić dom w Górnym Mieście? Bo w Przepowiedni pisało, że będzie można mieć dom a tutaj jak stoi ta sprawa? Bo nie wiem tego.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Odp: Dzieje Khorinis
« Odpowiedź #25 dnia: 01 Sierpień 2008, 16:13:24 »
W ,,Dziejach Khorinis" istnieje koncepcja kupienia domu - jeśli wszystko pójdzie gładko, to na wyspie Vaduz będzie istniała możliwość nabycia domostwa (oczywiście za odpowiednią cenę i po wykonaniu pewnego zadania). Nie mówię, że będzie to jakieś Górne Miasto (na razie jeszcze nie wiemy, czy na Khorinis również damy możliwość kupna domu) w Vaduz, ale pewien dom będzie stał na sprzedaż po pewnych okolicznościach.

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Odp: Dzieje Khorinis
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Wrzesień 2008, 17:08:31 »
Czy się mi tylko wydaje czy miecz chcieliście zrobić ze znakiem śniącego (odrobinę przypomina). Chodzi mi o 2 miecz.
przypadek :D

Właśnie kończymy pracę nad wyspą na której zaczynamy moda (Vaduz), oraz nad miastem na wielkim klifie która znajduje się na jego środku. Pokaże tylko mały screen magazynu na plaży, ale większe i porządne pokażemy wraz z zakończeniem prac (czyli niedługo)


pozdrawiam oczekujących na moda i nie tylko  ;)

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dzieje Khorinis
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Wrzesień 2008, 17:47:21 »
Jeśli bym mógł coś zasugerować to ta samotna skrzynka wygląda jakoś dziko tutaj wszystko poukładane elegancko koło "budynku" czyściutko a tu skrzynka trochę nie pasuje albo ją usunąć albo zrobić większy "burdel" tak radzę. Ale ogólnikowo mod dość fajny

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Odp: Dzieje Khorinis
« Odpowiedź #28 dnia: 18 Wrzesień 2008, 18:54:44 »
Czy się mi tylko wydaje czy miecz chcieliście zrobić ze znakiem śniącego (odrobinę przypomina). Chodzi mi o 2 miecz.
przypadek :D

Właśnie kończymy pracę nad wyspą na której zaczynamy moda (Vaduz), oraz nad miastem na wielkim klifie która znajduje się na jego środku. Pokaże tylko mały screen magazynu na plaży, ale większe i porządne pokażemy wraz z zakończeniem prac (czyli niedługo)


pozdrawiam oczekujących na moda i nie tylko  ;)

Jak dla mnie to ten magazyn wygląda dość sztucznie. Tak jakby był wykonany z odblaskowego plastiku. Być może to wina zdjęcia, albo faktycznie mam racje.

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dzieje Khorinis
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Wrzesień 2008, 20:14:03 »
Czy się mi tylko wydaje czy miecz chcieliście zrobić ze znakiem śniącego (odrobinę przypomina). Chodzi mi o 2 miecz.
przypadek :D

Właśnie kończymy pracę nad wyspą na której zaczynamy moda (Vaduz), oraz nad miastem na wielkim klifie która znajduje się na jego środku. Pokaże tylko mały screen magazynu na plaży, ale większe i porządne pokażemy wraz z zakończeniem prac (czyli niedługo)


pozdrawiam oczekujących na moda i nie tylko  ;)

Jak dla mnie to ten magazyn wygląda dość sztucznie. Tak jakby był wykonany z odblaskowego plastiku. Być może to wina zdjęcia, albo faktycznie mam racje.
W ogóle jakoś te tekstury się gryzą. To wygląda jakby ktoś wkleił do Piasku skały i domek. A i żeby nie było że tylko komentuje to ci podpowiem. Piasek powinien trochę nachodzić na skały i ten dziedziniec magazynu.

Offline user no. 11627

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Formula one fan
Odp: Dzieje Khorinis
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Wrzesień 2008, 21:08:42 »
Ludzie, przecież to tylko jeden mały screen a wy go oceniacie jakby to nie wiem co było :P Fakt, może i nie jest najpiękniejszy, do tego dochodzi piasek a za nim nagle czerwone skały wyrastają (swoją drogą ciekawe co tam robi sam magazyn na środku plaży). Ale tak na serio to mod zapowiada się ciekawie, chętnie w niego zagram.

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Odp: Dzieje Khorinis
« Odpowiedź #31 dnia: 19 Wrzesień 2008, 09:24:33 »
Dzięki za komentarze. Coś się wymyśli. Looknijcie na te nowe screeny nowych broni :P

Topór - http://i37.tinypic.com/e18c4x.jpg
Halabarda - http://i35.tinypic.com/551khx.jpg

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Dzieje Khorinis
« Odpowiedź #32 dnia: 19 Wrzesień 2008, 10:25:57 »
Interesujące są te bronie. Jak rozumiem dodając nowe rodzaje oręża dodaliście również nowe animacje, dzięki którym walka halabardą tudzież toporem będzie wyglądała bardziej realistycznie?

Respev

  • Gość
Odp: Dzieje Khorinis
« Odpowiedź #33 dnia: 19 Wrzesień 2008, 13:16:49 »
Błagam, kto buduje budynek z kamieni na plaży? To powinno być z drewna.

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dzieje Khorinis
« Odpowiedź #34 dnia: 19 Wrzesień 2008, 14:52:19 »
Ta halabarda to ile będzie miała metrów? Bo na screenie wygląda jakby miała 0,8 m. Mam nadzieje że będą halabardy od 2 do 3 m. Co do toporu to wygląda na tępy. Ale jak zawsze wspominam to jest tylko moja opinia. 

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dzieje Khorinis
« Odpowiedź #35 dnia: 19 Wrzesień 2008, 15:10:01 »
Więc tak halabarda wygląda bardzo fajnie tylko że długość kuleje (jeszcze drugie tyle).
Topór bardzo fajnie wygląda tylko ten jego czubek? (chodzi mi o sam szczyt ostrza) wygląda jakby się kowalowi przy kuciu pękło i nie chciał wywalać. Ogólnie bardzo fajnie.

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Odp: Dzieje Khorinis
« Odpowiedź #36 dnia: 19 Wrzesień 2008, 21:02:32 »
w najnowszym numerze biuletynu tg pojawila się obzerna zapowiedź moda i nowe screeny. Zapraszam do oglądania i czytania
http://gothic.gram.pl/biuletyn/numer_2/zapowiedz_dzieje_khorinis.html

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dzieje Khorinis
« Odpowiedź #37 dnia: 19 Wrzesień 2008, 23:53:32 »
Ten domek na plaży wygląda rzeczywiście chu*owo, ale to szczegół. A jeśli chodzi o żelastwa, to topór wygląda bardzo dobrze, ale halabarda jest trochę za krótka i przypomina mi też topór, więc proponuję ją poprawić. Natomiast z zapowiedzi można wyczytać kolejne ciekawe informacje na temat moda, które robią jeszcze większy apetyt na niego :D. Screeny prezentują nową wyspę, która wygląda ładnie, ale bardziej mnie ciekawi odmienione Khorinis. Mam nadzieję, że ten modzik będzie najlepszy ze wszystkich.

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Odp: Dzieje Khorinis
« Odpowiedź #38 dnia: 20 Wrzesień 2008, 10:15:39 »
przecież halabarda jest zmniejszona na potrzeby screena, w grze jest normalnej wielkości - dluga etc.

Offline Werewolf16

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dzieje Khorinis
« Odpowiedź #39 dnia: 20 Wrzesień 2008, 11:27:55 »
To dobrze.za ile premiera moda bo jestem ciekaw.I do jakiego gothica bedzie mod?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dzieje Khorinis
« Odpowiedź #39 dnia: 20 Wrzesień 2008, 11:27:55 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything