Autor Wątek: Magowie w i po barierze  (Przeczytany 2900 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zombik625

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
  • M&A fan
Magowie w i po barierze
« dnia: 04 Maj 2008, 00:22:44 »
Witam!
To mój pierwszy temat więc z góry przepraszam za błędy i niedopatrzenie jeżeli takowy temat już Istnieje( Jeśli tak się stanie proszę o usunięcie mojego tematu).

A teraz przejdźmy do sedna. Grając w Gothic`a 3 zagadałem do pewnego maga wody( był to chyba Cronos)
i zaczął mi opowiadać o tym jak przed powstaniem bariery, król Rhobar II poprosił ich, cytuje "Magów Wody"
aby pomogli magom Ognia stworzyć barierę nad GD. Niby wszystko dobrze, ale w pierwszej części dowiadujemy się, że podział na magów wody i ognia nastąpił po powstaniu bariery. Co o tym sądzicie.
Czyżby niedopatrzenie twórców?

Powiedzcie co o tym sądzicie.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Magowie w i po barierze
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Maj 2008, 10:45:09 »
Tak, to prawda podział nastąpił po powstaniu bariery, lecz gdzie jest powiedziane, że barierę tworzyli tylko magowie ognia? Przecież do pomocy w stworzeniu bariery mogli zostać zaproszeni magowie ognia, w tym ten mag z którym rozmawiałeś. Takie jest moje zdanie.

Forum Tawerny Gothic

Magowie w i po barierze
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Maj 2008, 10:45:09 »

Offline Dzid

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Magowie w i po barierze
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Maj 2008, 11:26:49 »
Cytat: Zombik625
Witam!
To mój pierwszy temat więc z góry przepraszam za błędy i niedopatrzenie jeżeli takowy temat już Istnieje( Jeśli tak się stanie proszę o usunięcie mojego tematu).

A teraz przejdźmy do sedna. Grając w Gothic`a 3 zagadałem do pewnego maga wody( był to chyba Cronos)
i zaczął mi opowiadać o tym jak przed powstaniem bariery, król Rhobar II poprosił ich, cytuje "Magów Wody"
aby pomogli magom Ognia stworzyć barierę nad GD. Niby wszystko dobrze, ale w pierwszej części dowiadujemy się, że podział na magów wody i ognia nastąpił po powstaniu bariery. Co o tym sądzicie.
Czyżby niedopatrzenie twórców?

Powiedzcie co o tym sądzicie.

Hmmmm... to trochę dziwne, gdyż Magowie ognia są kapłanami Innosa, a wody Adanosa. Magowie wody żyli i żyją z koczownikami (którzy również są za Adanosem) więc coś tu jest nie tak...
Ktoś z PB moim zdaniem coś schszanił

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Magowie w i po barierze
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Maj 2008, 13:19:52 »
Cytat: Zombik625
Witam!
To mój pierwszy temat więc z góry przepraszam za błędy i niedopatrzenie jeżeli takowy temat już Istnieje( Jeśli tak się stanie proszę o usunięcie mojego tematu).

A teraz przejdźmy do sedna. Grając w Gothic`a 3 zagadałem do pewnego maga wody( był to chyba Cronos)
i zaczął mi opowiadać o tym jak przed powstaniem bariery, król Rhobar II poprosił ich, cytuje "Magów Wody"
aby pomogli magom Ognia stworzyć barierę nad GD. Niby wszystko dobrze, ale w pierwszej części dowiadujemy się, że podział na magów wody i ognia nastąpił po powstaniu bariery. Co o tym sądzicie.
Czyżby niedopatrzenie twórców?

Powiedzcie co o tym sądzicie.


Cytat: Dzid
Hmmmm... to trochę dziwne, gdyż Magowie ognia są kapłanami Innosa, a wody Adanosa. Magowie wody żyli i żyją z koczownikami (którzy również są za Adanosem) więc coś tu jest nie tak...
Ktoś z PB moim zdaniem coś schszanił


Magowie Ognia - Paladyni
Magowie Wody - Koczownicy

My mówimy o podziale magów na Khorinis, " Król zebrał 12 najpotężniejszych magów z całego królestwa " się zgadza. Byli tam magowie wody i magowie ognia, którzy połączyli siły i stali się np. "Dwunstoma Magami". Jednak po zakłóceniu zaklęcia, pokłócili się z deczko i rozbili się na dwie frakcje. A może się nie pokłócili? Uznali, że jednemu osobowi przydadzą się magowie do obrony i drugiemu, więc się podzielili, ale utrzymywali kontakty.
« Ostatnia zmiana: 04 Maj 2008, 13:23:00 wysłana przez Arti »

Offline matys7

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Magowie w i po barierze
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Maj 2008, 13:49:55 »
po pierwsze:magów było 13 a nie 12

po drugie:Cronnos mówił o magach wody a więc może na początku byli tylko magowie wody.

a jeśli to nie na sęsu to:może ci co zrobili barerę byli zwykłymi magami,w barierze się podzielili a Cronnos się przyzwyczaił do tego,że jest magiem wody i tak powiedział.



 

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Magowie w i po barierze
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Maj 2008, 15:06:27 »
Nikt nie wspomniał, że nie było podziału :/
Magowie Wody i Ognia zjednoczyli się a po powstaniu bariery podzielili się.
Czyli - - - Magowie Wody poszli do NO a Ognia zostali w SO :)
Więc myślę, że to rozwiało wasze wątpliwości :P

Forum Tawerny Gothic

Magowie w i po barierze
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Maj 2008, 15:06:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything