Autor Wątek: Uriziel  (Przeczytany 2106 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline =bAlEk=

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Uriziel
« dnia: 03 Maj 2008, 11:37:03 »
Elo .. mam taki problem :
pobilem Baleriatha tego z pradawnych i mial teleport nazywa się Nieznany teleprot i jak się teleportuje to zateleportowalo mnie na gore klasztoru tam gdzie się zdobyma kamien ogniskujacy z Gornem iii jak tam jestem jest taki teleprot teleporuje mnie podzimie i zaczepia mnie czarny mag i mnie ije pokonalem go i dalej już nic nie ma jest ten telport ale na gore z powrotem są 4zombi wojowniki i dalej jest upaldy czarnoksieznik i sbroja taka jak ma Xardas. .. prosze o szubka odp mopze coś zle zrobilem ,.. ;p

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Uriziel
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Maj 2008, 18:21:30 »
Cytat: =bAlEk=
Elo .. mam taki problem :
pobilem Baleriatha tego z pradawnych i mial teleport nazywa się Nieznany teleprot i jak się teleportuje to zateleportowalo mnie na gore klasztoru tam gdzie się zdobyma kamien ogniskujacy z Gornem iii jak tam jestem jest taki teleprot teleporuje mnie podzimie i zaczepia mnie czarny mag i mnie ije pokonalem go i dalej już nic nie ma jest ten telport ale na gore z powrotem są 4zombi wojowniki i dalej jest upaldy czarnoksieznik i sbroja taka jak ma Xardas. .. prosze o szubka odp mopze coś zle zrobilem ,.. ;p


JAk to dobrze, że wiele osób nie zna wszystkich odp. na tym forum na temat Gothica-nie miałbym co robić xD
Do rzeczy-wiem, o co Ci chodzi. Słuchaj uważnie
1) Jak się teleportujesz tam nad klasztor to tam są 4 zombiaki(zbroi nie widziałem)-otaczają taki kamień z czarną plamą w środku-to jest teleport. Jeśli to to to wchodzisz tam i gadasz z magiem
2) Jeśli chodzi Ci o to, że jest tylko mag na tej wyspie i same groby-nie martw się, też tak miałem. Najważniejsze to znaleźć wyjście-mag stoi do Ciebie przodem-rozwal gnide i idź cały czas prosto-zobaczysz w pewnym momencie wejście na góre-z daleka jest to niewidoczne, taki żart twórców. Wchodzisz na góre i już masz całą wyspę-tylko uważaj, szczególnie na niewidzialnych strażników. Pozdrawiam

Forum Tawerny Gothic

Uriziel
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Maj 2008, 18:21:30 »

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Uriziel
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Maj 2008, 13:43:19 »
Cytat: =bAlEk=
EEe przepraszam ze pisze 2posty naraz aleee nie będę już zakladal nowego tematu więc...jak doszedlem do uriziela to wybralem sciezke innosa pokonalem go i idę do algierona i mam tylko koniec może czegos się nie dowiedzialem może coś zle zrtobilem prosze pomuzcie mni :PP


Jasne, że Ci pomożemy. Wiesz, jaki zrobiłeś błąd-śpieszyło Ci się, a to nie dobrze. Po zabiciu Uriziela DOKÂŁADNIE przeszukaj jego ciało, a znajdziesz" runę świetlistej mocy"-teleport do....no cóż, nie będę ograniczał Ci zabawy-wróć na wyspę z powrotem(albo z powrotem, nie wiem) i telepnij się tam-pogadaj z kimś i z drugim kimś i zobaczysz hehe. Radzę też odwiedzić na drugim krańcu wyspy obóz najemnika Drowa-spox obóz, teraz ja tam mieszkam xD

Forum Tawerny Gothic

Uriziel
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Maj 2008, 13:43:19 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything