Autor Wątek: Dowódca Przemytników  (Przeczytany 1899 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Amras

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Dowódca Przemytników
« dnia: 02 Maj 2008, 17:42:54 »
Mam problem z Przywódcą Przemytników a mianowicie:Na początku mówi on nam żebyśmy się do niego nie odzywali bo nas zabije,ja złamałem ten zakaz i go pobiłem.Poszedłem sobie z tamtąd dalej wypełniac questy.W tym czasie szukałem kamieni ogniskujących,zebrałem 4 i został mi piąty.Poszedłem więc do kanionu trolli i spotkałem tam Diego,gdy już zabiłem trolla mówi żebyśmy poszli po kamień na górę,ale go tam nie ma.Diego oznajmia nam że prawdopodobnie ma go szef przemytników Thangor.To idę z nim pogada i tylko jak mnie zobaczy zaczyna uciekac(bo go pobiłem)Czy da się zrobić coś żeby on przed nami ie uciekał?Próbowałem już wielu rzeczy np.Włączenie cheatów(kodów)zamienienie się w niego wciśniecie F8,zamienienie się w niego i zabicie lub pobicie bohatera gry,zabicie go beziem i ponowne odrodzenie go("o" i F8)
Nie wiem może jest jakis kod na to może jakiś skuteczny sposób?(Nie chcę od nowa przechodzic gry :()

Z góry dzięki za pomoc :(

EDIT:NIEKTUALNIE UDAÂŁO MI SIÊ Z NIM POROZMAWIAC nie wiem jak ale jakoś :)

Teraz mam poblem z gilbertem byłem na półce skalnej ale go tam nie było mógł by ktoś dac screena z jego lokalizacją?(albo zanaczenie na mapie albo screen z nim jak jest tam gdzie powinien)

Dzięki z góry za pomoc :)

AVE
« Ostatnia zmiana: 02 Maj 2008, 18:24:10 wysłana przez Amras »

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Dowódca Przemytników
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Maj 2008, 19:23:21 »
PO CH*** POD£EGO ZBÓJA GO POBI£E¦< CO?
Ale powiem Ci tak-wpisz w onsoli tak: Non 2000 i wtedy doskoczy Ci już samo-czyli Thangor, nie pamiętam dokładnie, czy to jest 2000 na Thangora, może 2001 czy 3000-popróbuj, jak Ci doskoczy Thangor-wciśnij enter.
ALE TO I TAK CI NIC NIE DA, chociaż, sam nie wiem, Thangor opowie Ci o tym, że Monk zabrał kamień i sekstans-idź do jaskinii pod wodospadem tak, gdzie jest obóz koło kopalnii i on tam jest-zabij sukę i wróć do Thangora
PS: Tego "tchórzliwego" Thangora najlepiej zabij prędko, zabierz mu wszystkie rzeczy itp-zawsze to jakiś zysk. Acha-jeśli nie robiłeś zadania z chromaninami dla tego eremity obok obozu fanatyków-nawet nie próbuj go robić-ostatni chromanin Thangor da Ci tylko wtedy, gdy zrobiłeś questa z przemytem rudy. Pozdrawiam-Dementor

KURdwa, nie zauważyłem EDIT, cholera tyle pisania na marne..
Jak chcesz Gilberta to wpisz Non 1500 [doskoczy wtedy Gilbert} wciśnij enter i już masz tego biedaczka
« Ostatnia zmiana: 03 Maj 2008, 19:25:00 wysłana przez Dementor »

Forum Tawerny Gothic

Dowódca Przemytników
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Maj 2008, 19:23:21 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything