Autor Wątek: Płochliwe Jelenie  (Przeczytany 7490 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AsKeL

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Płochliwe Jelenie
« dnia: 16 Listopad 2006, 18:11:06 »
Witam, to znowu ja :)
Postanowiłem trochę podćwiczyć i porobić questy by zdobyć lepszy poziom, lecz mam mały problem z "Płochliwymi Jeleniami"
Otóż zanim zdążę podbiec/zakraść, albo strzelić 2 razy(bo za pierwszym razem zostaje im trochę HP). W większości przypadków zanim dojdę już one uciekają, a raczej nie mam ochoty bawić się w ciągłe zapisywanie i   wczytywanie gry, gdyż jest to mówiąc krótko strata czasu.
Wpadłem na pomysł użycia oszołamiacza/ognistych strzał, lecz wciąż jest to uzależnione od podejścia żeby trafić, a strzał mam niewiele. Jakieś porady?

Offline Terranik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 3
Płochliwe Jelenie
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Listopad 2006, 18:17:29 »
Jak już strzelisz z luku to po prostu poczekaj, aż znów tam przyjdą, albo pobiegnij do nich w odpowiedniej odległości i znów strzel.
« Ostatnia zmiana: 16 Listopad 2006, 19:11:45 wysłana przez Thoro »

Forum Tawerny Gothic

Płochliwe Jelenie
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Listopad 2006, 18:17:29 »

Offline AsKeL

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Płochliwe Jelenie
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Listopad 2006, 18:48:08 »
Widzę że nie zrozumiałeś sedna problemu. Nie mogę się do nich zbliżyć, gdyż zanim uda mi się wejść na potrzebną do strzału odległość, one już uciekają.
Jednak spróbowałem twojego sposobu- teraz Jelenie walają mi się po całym wybrzerzu, wielkie dzięki.

Offline Atharen

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Płochliwe Jelenie
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Listopad 2006, 19:12:16 »
Szczerze wątpię aby za ten quest był jakis satysfakcjonujący exp wiec poelcam olać go do czasu gdy bedziesz w stanie powalic jelenia jednym strzalem z luku (celuj w głowe). Mozesz takze sprobowac zabić je za pomocą czarów. Tak czy siak problem (przynajmniej u mnie) pojawia sie po ich zabiciu. Otoz zabilem od groma tych jeleni i z zadnego jak dotad nie wypadlo mi jakies szczegolne mieso, ktore pasowałoby zleceniodawcy. Można wiec ślepo liczyc na szczescie i robić ten quest do usranej śmierci. Jak dla mnie szkoda czasu...

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Płochliwe Jelenie
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Listopad 2006, 20:23:56 »
Są tylko jedne płochliwe jelenie w tej okolicy więc o je zabicie musi chodzić. Proponuje ci zrobić umiejętność polowania na zwierzyne łowną jakoś tak się to nazywa. Nauczyciela znajdziesz w połowie drogi z Raddock do Cape Taun mieszka on w pojedynczej chacie wtedy jelenie będą padać za pierwszym szczałem.
Ja prawdę mówiąc nie zrobiłem tej misji a został mi tylko 1 płochliwy jeleń do zabicia.

Winfrid

  • Gość
Płochliwe Jelenie
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Listopad 2006, 22:06:26 »
Ja z kolei zabiłem wszystkie jelenie, obdarłem je ze skóry, wyciąłem poroże, a zleceniodawca jest niewzruszony. On nie stwierdził, żebym zabił jakiegoś jelenia... Nawet wyciąłem wszystkich orków pilnujących bariery i u nich również nie znalazłem tego mięsa. Questa chciałem wykonać bo daje +1 do łowiectwa (czy jak tam to przetłumaczyli z angielskiego).

Forum Tawerny Gothic

Płochliwe Jelenie
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Listopad 2006, 22:06:26 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything