Autor Wątek: Rapid bez limitów  (Przeczytany 2416 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Rapid bez limitów
« dnia: 29 Kwiecień 2008, 09:57:24 »
Witam dawno mnie nie było na stronie, i opuściłem się trochę w newsach i innych rzeczach, czego muszę nadrobić. Ale wróćmy do mojego problemu, na rapirshade (dobrze napisałem xD?) jest dużo fajnych rzeczy chodzi mi filmy, gry, itp. Albo i też spolszczenie dubbingowe do Assassins Creed tyle że to jest w paru plików rar. Chcę wiedzieć jak można z tamtąd ściągać bez limitów otóż szukałem znalazłem dotychczas 3 sposoby.

1. Zmienne IP albo manualnie ale to już czarna magia (dla mnie) i ja się tego boje że później całego neta zwale xD.
2. Program rapget pobiera wszystko z rapida lub innych np. megaupload, ale ja mam tu problem gdy już dałem stronke dałem na jaką partycje ma pobierać (jest dużo miejsca) daje start download i tu piszę oczekiwanie czy jakoś tak z 30 sek i tak cały czas tyle że już 5 minut xD. I tak w kółko.
3. No i 3 ostatni sposób darmowe konto premium za ilość pobranych (twoich) plików są punkty jak się dojdzie do chyba 10000 pkt. o ile pamiętam to masz za darmo konto. Ale też tu jest problem nie wiem może kto by ściągał moje pliki aż tyle razy xD.

Proszę o coś co można pobierać bez limitów z rapida (żeby działało w 100%) lub też o poradę rapgeta dlaczego nie działa? PLZ

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Rapid bez limitów
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Kwiecień 2008, 15:41:03 »
naprawdę nie wiem bo w ogóle nie wiem jak się ściąga z Rapidshare'a :/
Również ja proszę o pomoc :)

Forum Tawerny Gothic

Rapid bez limitów
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Kwiecień 2008, 15:41:03 »

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Rapid bez limitów
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Kwiecień 2008, 16:32:14 »
Akurat masz happy hours na rapidzie więc korzystaj, potem się pomyśli jak się skończą :p

Offline Pr0c3n7

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Rapid bez limitów
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Kwiecień 2008, 17:25:04 »
Najlepszy (według) mnie sposób to zmiana IP. Wbrew pozorom nie jest to nawet odrobinę trudne lecz musisz mieć internet ze zmiennym IP (na przykład z TP czyli Neostradę)

Opis zmiany IP: Wyciągamy kabel "internetowy" (ten podobny do telefonicznego) odczekujemy ponad 30s podłączamy i proszę, jesteś właśnie właścicielem nowego IP.

Offline flake

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Rapid bez limitów
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Kwiecień 2008, 17:46:12 »
Ehhh...Rapidshare i inne megauploady... Spróbujcie połączyć się przez Proxy (ja tak robie), choć ma to swoje wady np: długie wczytywanie się strony. Kolejny sposób jaki mi przyszedł do głowy to przeglądarka "Torpark", ale nie daje głowy, że zadziała. Pozdrawiam.

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Rapid bez limitów
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Kwiecień 2008, 17:46:43 »
Cytat: Glorfindel
naprawdę nie wiem bo w ogóle nie wiem jak się ściąga z Rapidshare'a :/
Również ja proszę o pomoc :)

Co do ciebie to jak włączyłeś link download w rapidzie to masz na dole premium i free naciskasz na free i masz pobieranie tyle że ostatnio jest inczaczej bo jest więcej liter w kodzie niż 4 zkapowałem później że trzeba wpisywać tylko te co są z nimi takie koty.

Cytat: Pr0c3n7
Najlepszy (według) mnie sposób to zmiana IP. Wbrew pozorom nie jest to nawet odrobinę trudne lecz musisz mieć internet ze zmiennym IP (na przykład z TP czyli Neostradę)

Opis zmiany IP: Wyciągamy kabel "internetowy" (ten podobny do telefonicznego) odczekujemy ponad 30s podłączamy i proszę, jesteś właśnie właścicielem nowego IP.

A co do ciebie nie trzeba wcale wyciągać kabla wystarczy wyłączyć internet przez komputer i włączyć. Można wyłączyć w pasku (tam gdzie są pokazane włączone programy chodzi mi kaspersky itp.) ale natomiast włączyć w panelu sterowania w połaczeniach sieciowych. Ale ja nie mam neo lub innych tylko dialog.

Forum Tawerny Gothic

Rapid bez limitów
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Kwiecień 2008, 17:46:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top