Autor Wątek: hmm..W co by tu zagrac  (Przeczytany 9329 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Amras

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
hmm..W co by tu zagrac
« dnia: 28 Kwiecień 2008, 20:46:56 »
Witam mam taki problem a mianowicie...Nuudy na kompie,a więc tutaj nasuwa się pytanie w co by tu zagrac.

Podam wam parametry mojego PC-ta:

Procesor:Intel Celeron 2.4 GHZ
Karta Grafiki:Ati Radeon 9200 series 128 MB SM 1.4
Pamięc Ram:648 MB DDR
Płyta Głowna(pewnie to niepotrzebne):Jakiś Asrock

W co byście na moim miejscu zagrali lub co polecili.Nie będę tu pisał jakie gatunki lubię grac możecie mi tu zaproponowac nawet kubuśia puchatka,ale ważne żeby gra była warta polecenia lub po prostu się wam podobała(ja tam bym bardzo chciał Gothica 3 ale to marzenie nawet na minimalnych ;/)

Więc proszę o postowanie na temat :)

Pozdr. Amras
« Ostatnia zmiana: 01 Maj 2008, 11:29:09 wysłana przez Amras »

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
hmm..W co by tu zagrac
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Kwiecień 2008, 21:20:17 »
Hmmm... procesora nie masz wcale złego. Pamięci ram trochę mało, ale nie aż tak źle, ale karta grafiki no niestety za dobra nie jest. najnowszych gier ci nie będę polecał, bo niestety większość ma kosmiczne wymagania, ale możesz np. zagrać w GTA San Andreas lub Need For Speed Carbon ;-). Zapewne znasz te gry, ale raczej nic konkretniejszego ci nie wejdzie....Możesz też spróbować pograć w Call of Duty 3 - na minimalnych albo Medal of Honour Pacyfik Asault - ta gra powinna w miarę dobrze na średnich detalach ci chodzić. Gry są warte uwagi i chociaż są już dość stare to nie są gorsze od najnowszych tytułów. Jeśli ich nie znasz to są to chyba najbardziej znane strzelanki. Możesz pograć w Medieval Total War, która jest też nie najnowszą grą, ale naprawdę dobrą strategią. No i nie wiem co jeszcze. No i oczywiście proponuje ci Gothic, Gothic 2 i Gothic 2 Noc Kruka, ale to chyba masz ;-). Nic więcej nie przychodzi mi do głowy, a jeśli coś wymyśle to napisze.

Pozdrawiam

Forum Tawerny Gothic

hmm..W co by tu zagrac
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Kwiecień 2008, 21:20:17 »

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
hmm..W co by tu zagrac
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Kwiecień 2008, 21:30:28 »
Ja bym ci proponował np. Władcę Pierścieni Powrót Króla jeśli lubisz trochę powalczyć.
Natomiast jeśli wolisz spokojne gry to może Mount & Blade version .903.
Tylko że trzeba zapłacić za CD-Keya.
Mógłbyś także spróbować Neverwinter Nights lub Need for Speed Most Wanted (osobiście Carbona nie polecam).
No w GTA San Andreas także warto grać, ale polecam również Mafię choć ma małe wymagania.
Kubusia Puchatka sobie daruj :)
Proponowałbym także FIFA 2008, albo Fable: Zapomniene Opowieści.
No i oczywiście Gothic I, II i Noc Kruka :D

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
hmm..W co by tu zagrac
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Kwiecień 2008, 21:32:31 »
polecam F.E.A.R knights of honor lub far cry lub coś z gie kolekcja klasykiextra klasyka lub coś podobnego
 

Offline Gorion

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
hmm..W co by tu zagrac
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Kwiecień 2008, 21:32:39 »
Godne polecenia mówisz?
No to jedziemy:
TES IV Oblivion- mi na 256 ram i geforce 5200 z lekka przcina się na minimalnych więc tobie na luzach pójdzie. A warto wydać 50zł na tę kultową grę.
Dark Messiah of Might and Magic- może nie na high-detal ale pograsz. Mi osobiście ta gierka się bardzo podoba. Kosztuje jedyne 40 zł w Topsellerze.
To te ważniejsze.

A oprócz tego jeszcze kilka tytułów: settlers, morrowind, medieval total war, saga gothic, thief, fable, seria hom&m, diablo II, saga fallout, saga icewind dale, saga baldurs gate. (jest w czym wybierać ).
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień 2008, 14:46:49 wysłana przez Gorion »

Offline Amras

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
hmm..W co by tu zagrac
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Kwiecień 2008, 13:35:58 »
A właśnie skoro Gorion wspomniał tu o Fable.Pamiętam że kiedyś chciałem fable'a kupić bo wszyscy mówili że to super gierka że tam twoja twarz się zmienia po walkach,dorastasz itd.No to wczoraj(przed założeniem  tego tematu)pomyślałem że wejdę na neta i poszukam fable'a.No to szukam i znalazłem patrzę tam cena,opis i screeny-myślę wreszcie,no to patrze a tam...Jakieś krzywe kańciaste postacie(nie mam nic do kańciastych postaci bo gothic też taki był no ale tu przesadzili)
patrzę na następnego screena jakaś ziwnie beznadziejna magia(może mi się tylko zdaje)o i potwory jakieś takie dziwne ;/.Więc pytam się was:czy te screeny trochę mnie zwiodły i ta gra jest lepsza i czy jest warta do zagrania i czy można się w nią wciągnąc?I czy ją polecacie.

Ten post nie oznacza że nie możecie już dawac propozycji innych gier do pogrania na mego PC-ta.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

hmm..W co by tu zagrac
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Kwiecień 2008, 18:20:43 »
Na max detalach grafika nie wygląda źle. Gra ma pewien baśniowy motyw więc nie spodziewaj się grafiki rodem z crysisa. Fabula jest nawet ciekawa da się wczuć co prawda masz tylko możliwość zły lub dobry ale da radę do tego przywyknąć. Poza tym możesz tworzyć swoją postać od postaw, ustawiać wygląd, ćwiczyć ciało poprzez awans na kolejny poziom etc. Magia nie jest zła są w niej podstawowe zaklęcia kul ognia etc. jak to bywa w grach. Poza tym kilka ataków, wzmocnień - łącznie będzie tego trochę. Grę przeszedłem 5 razy więc jako tako potrafi wciągnąć.

Offline Amras

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
hmm..W co by tu zagrac
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Maj 2008, 23:49:41 »
Cytuj
polecam F.E.A.R knights of honor lub far cry lub coś z gie kolekcja klasykiextra klasyka lub coś podobnego

F.E.A.R'a kupiłem i doszedłem ledwo co do końca gry i mój stan psychiczny był na "wyczerpaniu"-gra jest naprawdę że tak powiem "przerażająca" lub po prostu "straszna".Więc od teraz raczej nie podawajcie podobnych tytułów bo ich "raczej nie kupię"

PS.Jeśli ktoś uważa że jestem miękki to niech sam zagra w FEAR'a ze słuchawkami na uszach...:]

Offline Dowódca Paladynów

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
hmm..W co by tu zagrac
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Maj 2008, 09:48:06 »
Myślę,że Gothic III by ci wszedł.Jeśli nie,to polecam władce pierścieni:Bitwa o śródziemie 1 i 2,Fable,      
Black&White.
Pozdrawiam,  

Offline Los_Emilos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
hmm..W co by tu zagrac
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Maj 2008, 07:47:27 »
Rome: Total War, Black&White 2.

Offline Vendetta

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
hmm..W co by tu zagrac
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Maj 2008, 08:51:54 »
@up
Elo Emilos ;P Zgadnij kto to ? Twój ulubiony moderator z Gildii Bohaterów ;PP xD

Do tematu.
GOrąco polecam Ci Fable. Jest to wciągający cRPG, o losach chłopca, który wyrośnie (na Twoich oczach( na bihatera, będzie mógł zwiększać swoje atrybuty w kategorii Siły życiowe (Siła, Budowa Ciała, ÂŻywotność), itp. Nie chcę spoilerować.
Oczywiście Gothica też polecam.
Zagraj w Morrowinda, GTA Vice City, NFS Underground, Warcraft III, Rainbow Six 3, Wolfenstein: Enemy Territory, RTCW (Return to Castle Wolfenstein), GII.
Pozdrawiam

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
hmm..W co by tu zagrac
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Maj 2008, 15:08:54 »
Stronghold II, ParaWorlds, NFS: Most Wanted, Lotr: Powrót Króla...

Offline Ingmar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
hmm..W co by tu zagrac
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Maj 2008, 15:19:53 »
Bardzo polecam Ci grę "Postal 2" i dodatek. Jest to genialna wprost zzdumiewająca gra, osobiście jestem małym fanem Postala(Uprzedzam, że trochę brutalna, ale fantastyczna...I te jego teksty :))

 PES 6-tez dobre jeśli lubisz piłkę nożną :P

Bitwa o śródziemie, jeśli lubisz strategie...

Mortyr 2- działa na słabych kompach, i też mi się spodobała(jeśli lubisz strzelanki)

a co do erpegów to na serio polecam Fable, nie wiem dlaczegio inni jej nie lubią. Wg mnie jest dobrą i godną uwagi gierką.

PzDr

Offline Palladyn_12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
hmm..W co by tu zagrac
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Maj 2008, 15:40:49 »
Jeżeli lubisz Strategie To zaproponowałbym ci Battle Mages mi się Podoba chociaż jest mało znana na świecie. Również Zaproponawałbym ci Need For Speed: Most Wanted oczywiście jezeli lubisz Wyścigowe gry.

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
hmm..W co by tu zagrac
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Maj 2008, 21:42:12 »
Mam dosyć podobny komp i polecam Ci Morrowinda, jesteś na forum Gothica, to chyba lubisz cRPG, Hitmany I, II i III, oczywiście Gothica I, II i Noc Kruka ;), Ojca Chrzestnego, Mafię i jeśli lubisz sportowe to chyba wszystkie nowsze Ci wejdą, GTA, Alien vs. Predator 2, NfS od Most Wanted w dół, w Carbon nie grałem to nie wiem, sieciówka WarRock,
 na razie tyle.

Zawsze zostaje saper ;)

Offline Pan Mroku

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 119
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
hmm..W co by tu zagrac
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Maj 2008, 22:03:59 »
Lionheart legacy of the crusade

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: hmm..W co by tu zagrac
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Sierpień 2008, 14:50:24 »
Euro 2008(lepsze jest na PlayStation.2 ale na pc w miarę dobre)Age of empires 3,gta vice city,company of heroes i unreal tournament jest SUPER ale masz za słabe wymagania.Roogue Troper powinienien chodzić, warchamer dark crusade i oczywiście gothicy bardzo polecam!

Forum Tawerny Gothic

Odp: hmm..W co by tu zagrac
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Sierpień 2008, 14:50:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything