Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 52030 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Tolerancja
« dnia: 28 Kwiecień 2008, 18:01:23 »
Nie znalazłem takiego tematu... Ale chciałem się od was dowiedzieć, czy jesteście... ''Tolerancyjni"? Ja osobiście uważam, że tolerancja, jest podstawą człowieka kulturalnego, który chce coś w życiu osiągnąć.

Istnieje wiele rodzajów tolerancji [tolerancja wyznaniowa, tolerancja do osób "innych", pod pewnymi względami, itd.]
                        
Ja uważam, że jestem bardzo tolerancyjny. Nie śmieje się z innych religii, osób, którzy są pod pewnymi względami 'inni' itd.itp. Aczkolwiek wkurza mnie bardzo, jak ktoś ktoś się wyśmiewa z np. Ludzi, którzy mają zespół Downa, zespół Reta i te inne choroby. Uważam jednak, że wielu ludzi, ma pewne "problemy" z tą całą tolerancją i wyśmiewają się, nie mają poczucia, że mogli by być tacy sami.

PS.
Ten temat, służy, do szczerego pisania o tolerancji, więc jak ktoś chce tutaj palnąć, ze jest super toleerancyjny, a tak naprawdę - wyśmiewa się ze wszystkego, co go tylko otacza, to niech najlepiej NIC tutaj nie piszę ;]. Nie udowodimy tego, ja napisałem, jaki naprawdę jestem wg. mnie. Wszystko w rękach waszego honoru :]

Pozdrawiam, Lord Arthas.
« Ostatnia zmiana: 06 Październik 2008, 20:54:42 wysłana przez Eregrin »

Carl Johnson

  • Gość
Tolerancja
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Kwiecień 2008, 19:43:49 »
Jestem tolerancyjny, chociaż ludzie w stosunku do mnie nie za często...
Nie widzę sensu w wyśmiewaniu się z osób, które są innego wyznania niż ja (akurat ja jestem "żadnego" wyznania, czyli ateista), mają inny kolor skóry czy orientację seksualną. Przecież to od nich nie zależy...(poza wyznaniem religijnym)

Nie śmieję się z chorych ludzi, jak to mają w zwyczaju ludzie zamieszczający na youtube filmy z treścią wyśmiewającą takiego np. Maćka z Klanu. (nie, nie oglądam tego typu idiotycznych filmów [nie mam na myśli Klanu, lecz te przeróbki], chociaż jakiś czas temu (dłuższy) jeszcze oglądałem, czego bardzo żałuję).

Co do drugiej części mojego zdania - ludzie, którzy na pozór wydali mi się tolerancyjni, niestety tacy nie są. Jeśli ktoś mnie wyśmiewa, to go olewam, szkoda tylko, że nie zawsze "wyznawałem" tę zasadę i wyszło jak wyszło (niektórzy wiedzą o co chodzi).

Tak więc podsumowując : jestem tolerancyjny, i uważam za idiotyzm wyśmiewanie się z chorych ludzi, albo na różne sposoby "innych" (ale to nie oznacza, że gorszych), niż osoba wyśmiewająca się.

Forum Tawerny Gothic

Tolerancja
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Kwiecień 2008, 19:43:49 »

Offline Amras

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Tolerancja
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Kwiecień 2008, 20:23:16 »
Ja jestem tolerancyjny.Nie naśmiewam się z innych religii(w czym się tu naśmiewa niech każdy wierzy w co chce,ja tak samo jak mój poprzednik również jestem ateistą :)).Ja uważam że tolerancja to kwestia wychowania,nigdy przenigdy nie naśmiewam się z osób chorych na różne choroby psychiczne np.DOWN(nie wiem czy to jest choroba psychiczna ale wiecie o co chodzi),ani z jakichś biednych ludzi co żebrzą pod dworcem itp.A tym bardziej z ludzi niepełnosprawnych,
zawsze sobie myślę co by było gdybym był na ich miejscu.

Pamiętam kiedyś zadawałem się z pewnym "grubasem"(nei mówcie że go nie toleruje ale on przesadzał,no jak go inaczej opisac-"otyłą osobą w moim wieku" może ale niech tak zostanie),kiedyś pamiętam szliśmy sobie przez dworzec i spotkaliśmy jaką starszą kobietę żebrzącą po ścianą.On do niej podszedł,zaczął śmiac się jej prosto w twarz i wyzywac.Powiedziałem mu człowieku uspokój się a gdybyś to był ty?(serio tak powiedziałem)a ten nic.A i jeszcze wyzywał grubą osobę z mej klasy a sam nie był od niej chudszy(dosłownie jakies 20 kilo różnicy).Ja nie wiem co z takimi ludź powinno się robic im chyba nic nie pomoże ;/

Podsumowując:jestem tolerancyjny "prawie całkowicie"(prawie-nie jestem do osób w moimim wieku z mojej klasy którzy są obrzydliwi niewychowani i sami innych próbują gnębi i chcą myślec że są "MAXI-KINGIEM")

To chyba Koniec

AVE dla was from AMRAS :)

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Tolerancja
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Kwiecień 2008, 21:16:03 »
Dla mnie tolerancja jest niczym innym jak ignorowaniem. Toleruję Cię ,ale niekoniecznie się z Tobą zgadzam. Nie jest ona akceptacją.

Nasz naród w gruncie rzeczy jest tolerancyjny, bo nie ma wyboru. Choć osoba innego koloru skóry wzbudza nadal sensację w niektórych kręgach. Osoby "inne" powinniśmy tolerować ,bo spotykamy ich codziennie. Czy to w kolejce w piekarni czy w szkole. Ale Polacy mają poważny problem z zaakceptowaniem odmienności niektórych ludzi. Uważamy ich za gorszych od siebie, mimo że ich tolerujemy ,ale niekoniecznie ich akceptujemy.

Teraz o mnie ;P
Jestem tolerancyjna ,ale do czasu gdy osobnik nie stara mi się narzucać swojej inności.
Bez problemu zaakceptuję nową osobę np. w klasie będącą muzułmaninem. Ogólnie jestem tolerancyjna ,ale niestety zauważyłam ,że jest to rzadkie wśród młodych ludzi.
Mimo wszystko jedynym gestem nietolerancjii z mojej strony może być pogląd na adopcję dzieci przez pary homoseksualne. Nie akceptuję tego.
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień 2008, 07:37:38 wysłana przez Nataliam »

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Tolerancja
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Maj 2008, 11:08:19 »
Pozwolę się wtrącić :)
Cytuj
Osobiście dziwie się Wam. Wszyscy jesteście aż tak przytuliście tolerancyjni? Tolerujecie więc pedofili, gwałcicieli, morderców, złodziei? Starannie dobierajcie słowa
Wydaje mi się ,że mylisz lekko pojęcia. Te przykłady które podałeś nie mieszczą się w normach społecznych, są to zboczenia seksualne ,patologie itp. Mówiąc o tolerancji raczej nikt nie miał na myśli nazisty czy pedofila. Tego nie można tolerować i trzeba z takimi zachowaniami walczyć.
Uważam ,że w takich przypadkach jak ta niby "inność" o dużej szkodliwości społecznej ,nie możemy mówić o tolerancji :)

Cytuj
Akceptuje to że ktoś jest ateistą lecz czemu on ma obrażać moją lub inną religie? Radze nad tym się zastanowić społeczeństwu "Młodych Ateistów".
Najczęściej to właśnie ateiści są tolerancyjni w przypadku osób wierzących. (przynajmniej wg mnie)
Osoby wierzące najczęściej nie tolerują innej religii.
Starają się nawet podburzać jej fundamenty. (mam tu na myśli mówienie o nieprawdopodobności i historycznych kłamstwach tejże religii) Ja osobiście taki przejaw nietolerancji spotkałam wśród katolików. (sama jestem katoliczką ,ale praktykującą od święta ;)
« Ostatnia zmiana: 01 Maj 2008, 11:16:03 wysłana przez Nataliam »

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Tolerancja
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Maj 2008, 23:53:07 »
Cytuj
Nasz naród w gruncie rzeczy jest tolerancyjny, bo nie ma wyboru. Choć osoba innego koloru skóry wzbudza nadal sensację w niektórych kręgach. Osoby "inne" powinniśmy tolerować ,bo spotykamy ich codziennie. Czy to w kolejce w piekarni czy w szkole. Ale Polacy mają poważny problem z zaakceptowaniem odmienności niektórych ludzi. Uważamy ich za gorszych od siebie, mimo że ich tolerujemy ,ale niekoniecznie ich akceptujemy.

A może większość Polaków rozgląda się za np. Afroamerykanami, ponieważ w Polsce jest duża większośÂ ludzi koloru skóry białego, czysta ciekawość, nie koniecznie "grzeczna" Co ty na to?

Cytuj
Oprócz wyżej wymienionych nie toleruje żydów i niektórych murzynów, cyganów, arabów, hindusów [(pospolitych "brudasów) i celowo napisałem tutaj "niektórych"].

Chodzi Ci o takich "brudasów", jakimi są teżÂ niektórzy ludzie biali, czy może białe "brudasy" mogą być?
 
Ja jestem osobą nietolerancyjną. Nietolerancyjną dla takich osób jakie wypisałÂ Riddle. tzn. pedofili itd. 
Nie lubie "Polaków", którzy wyjechali za granicę, pomieszkali tam kilka lat,  i już mówią "Bo wy Polacy...", "W tej waszej Polsce...." wk***ia mnie to bardzo i do nich jestem bardzo nietolerancyjny, nie żebym im wybijał okna, albo przebijał opony, ale po prostu nie cierpię takich ludzi.
Z mojego powodu ktoś może być Kazachem i wyznawać sokoła podam mu ręke, no chyba że jest "brudasem".
« Ostatnia zmiana: 18 Maj 2008, 22:43:21 wysłana przez Don Corleone »

Offline TomekLP

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Tolerancja
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Maj 2008, 00:19:05 »
Pamietajcie ze nietolerowanei czyjejs nietolerancju jest nietolerancja :D. Mowiecie tu o "brudasach" i moim zdaniem jeśli macie na mysli ze kazdy czlowiek o ciemniej karnacji czyli potacznie murzyni, bugary itp. jest brudasem to jestescie beznadziejni. Nie rozumiem oceniania ludzi po wygladzie. Oczywiscie gdy zapoznajemy się z jakas osoba na poczatku sugerujemy się wygladem bo nie można niczym innym, ale ocenianie osoby po wygladzie jest beznadziejne i zastanowcie się dobrze czy nie wytykacie komus wad jakie same posiadacie.

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Tolerancja
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Maj 2008, 00:12:10 »
Myśle, że nikt tutaj, kto napisałÂ "brudas" nie miałÂ na myśli bułgarów, czy afroamerykanów, źle arozumiałeś, przynajmn
iej mnie.

Cytuj
czyli potacznie murzyni

Pamiętaj, że słowo murzyn też jest obraźliwe.

Offline Vendetta

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Tolerancja
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Maj 2008, 14:36:39 »
Panie Corleone, Murzyn to człowiek o czarnej skórzse, a nie przezwisko. Przezwiskiem jest "czarnuch". Czarni ludzie to Murzyni. Btw. murzyn jest obraźliwe, ale Murzyn nie ;p Joke.

A co do tematu...
Jestem tolerancyjny. Murzyn, biały, różnica tylko koloru skóry.  A to, że jakiś czarnoskóry człowiek zabił kogoś, to nie znaczy że "czarnuchów trzeba tępić!". Oglądałem na HBO czy na + film, o Murzynie, który uważa się za Włocha, jego rodzice go... Eee... Zgubili. Para Włochów go znalazła. Jak miał 17 lat, poznał swoich rodziców (jego matkę grała Whoopie Goldberg). Miał też brata. Wybrał się z nim do restauracji, gdzie kelner powiedział, że ludzie nie chcą jeść ze zwierzętami. IMO to chore. Naprawdę tak ich boli, że zamieszkali w Ameryce? To przypomina nazizm. Rasa wyższa (biały człowiek) i reasa niższa (czarnuch). Kolejni Hitlerowie się robią?
Nie można żyć normalnie? Przecież to podział między ludzi i "czarnuchów" (przepraszam za wyraz). Murzyn jest normalnym człowiekiem, takim jak Wy, czy ja. {Po prostu ma inny kolor skóry.
Każdy powinien być tolerancyjny, a dla takich, co uważają sbiałych za ludzi a czarnych za zwierzęta, powinni suszyć włoski/łysinkę na krześle elektrycznym, lub więzienie. Chociaż są to poglądy, nie można traktować Murzynów jak zwierzęta... Chociaż nie raz traktuje się psa lepiej od Mmurzyna.
Osobiście współczuję dzieciom z Trzeciego ÂŚwiata, i Murzynom, wstydzę się za nietolerancyjnych ludzi...

ÂŻydom też dokuczają. Przykładem są kawały... Nie podam ich, bo nie jestem rasistą. Ale ludzie nie mają serca. Jak oni mogą mówić na ludzi np. złodziei "Ty ÂŻydzie!". Albo śmiać się z Murzynów, itp...
Zabiłbym takich ludzi.

A homoseksualizm też toleruję, każdy ma prawo do szczęścia.

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Tolerancja
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Maj 2008, 16:32:09 »
Cytuj
Panie Corleone, Murzyn to człowiek o czarnej skórzse, a nie przezwisko.

Chodzi mi raczej oto, skąd wywodzi się to słowo:

Cytuj
Polskie słowo Murzyn pochodzi od greckiego słowa mauros (czarny) poprzez formę maurzyn (syn czarnej kobiety)
Wikipedia

Czarnuch, tylko że po grecku.

Offline Vendetta

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Tolerancja
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Maj 2008, 16:56:06 »
Dobrze, ale Murzyn jest synem czarnej kobiety... Więc nie ma tu nic obraźliwego. Murzyn jest czarny i ma za mattkę czarną kobietę.
Pozdrawiam

Offline Airyx

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • D'hara!
Tolerancja
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Maj 2008, 21:05:21 »
No cóż, u mnie z tolerancją jest tak sobie. Nie mam nic do ÂŻydów. Do Murzynów i innych ras o odmiennym kolorze skóry też nie i w ogóle nie mam pojęcia czemu tyle ludzi jest rasistami. Doszło do tego, że w mojej klasie narobiłem sobie wrogów, gdyż ostatnimi czasy jestem wierny zasadzie: ,,Jestem rasistą, bo nienawidzę rasistów" i przy każdej sposobności wypowiadam się na temat, jacy według mnie są rasiści i co bym z nimi zrobił (a jako, że połowa chłopaków w klasie to rasiści, więc łatwego życia z nimi nie mam, ale odpowiada mi to; można się wyżyć na kimś i odstresować  ). Toleruję poglądy polityczne innych osób, choć nie stronię od ostrych dyskusji/kłótni na ten temat. Gorzej jest u mnie z tolerancją wyznaniową... Jestem katolikiem i co prawda nie mam nic do Judaizmu, Islamu czy Buddyzmu, ale świadkowie Jehowy, czy scjentolodzy... Nie chcę tu mówić co o nich sądzę. Nie śmieję się z ludzi chorych na zespół Downa, autyzm, czy upośledzonych umysłowo. Natomiast co do homoseksualizmu... może też nie będę się w tej sprawie wypowiadał, bo popsułbym kulturę panującą na tym forum.  

I to tyle jeśli chodzi o moją ,,tolerancję".

Offline Rysownik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 164
  • Reputacja: 0
  • Veni, vidi fugi
Tolerancja
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Maj 2008, 15:50:40 »
Hmmm... temat dość dojrzały...
Czy jestem tolerancyjny? No cóż, nie mam nic do ludzi o innej karnacji ale kiedy widzę Murzyna na ulicy, to się za nim oglądam, bo to dla mnie trochę dziwne... wśród tylu białych ludzi, jeden czarny... Jeśli chodzi o religie... Nie mam nic do zarzucenia ÂŻydom (tak naprawdę ÂŻydów powinno nazywać się Judaistów), Muzułmanów itp. Co do Scjentologii,sekty Moona mam wyraźne poglądy. Te "stowarzyszenia religijne" rujnują majątki, życie rodzinne i karierę, wyłudzają pieniądze, więc jakbym takiego Moona zobaczył tobym mu ... Co do homoseksualizmu... Geje i lesbijki mogą siebie kochać, zawierać śluby prawne ale nie adoptować dzieci. Kkażde dziecko powinno mieć prawo do ojca i matki. To znaczy, że jak jakieś dziecko chce mieć dwóch ojców czy matki, to proszę bardzo ale kiedy by oni brali dzieci kiedy jeszcze gaworzą, to myślę, że łamaliby prawo dziecka do ojca i matki. Co do pedofilów, mówię NIE! Według mnie pedofile dzielą się na dwie grupy. Pierwsza myśli tylko o seksie z dziećmi ("źli pedofile"), a druga udaje, że o tym myśli (tzw. "dobrzy pedofile").
Co do zoofilii... myślę, że zwierzętom nie jest tak komfortowo... Nekrofilia to wg brak poszanowania dla zmarłych.

Jedyna "filia", którą bym akceptował do dendrofilia. No bo co można zrobić drzewu? Inna sprawa gdy w dziupli jest wiewiórka...  

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Tolerancja
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Maj 2008, 16:11:53 »
kurde, kto usunał mojego posta <fucku>

A co do tolerancji-każdy ma prawo na "zbesztanie" drugiej osoby, to nazywamy obrazom. Ale gdy jest to czarna, żółta, czerwona czy zielona osoba-posądzają nas i rasizm. Ja jestem tolerancyjny, pomagam, gdy mogę, bezinteresownie, nie robię tego dla posłuchu ani dla pokazania się, poprostu z dobroci serca. To tak, jakby ktoś pomógł Ci, gdybyś spadał w przepaśc, a potem bez słowa odszedł..nie, no może zły przykład   Nie jestem rasistą, tępię tych, którzy nimi są, okazując brak tolerancji blixniemu-okazują brak szacunku Bogu, który nauczał, że KAÂŻDY jest równy. To wspomnienie o rasiźmi ma swoje przesłanie-nie znam wiele tolerancyjnych osób, które nie czerpałyby z np. udzielenia pomocy ÂŻADNYCH korzyści, oni chcą być cool, bo komuś pomogli-ja taki nie jestem i mam nadzieje, ze Wy też nie.

Offline Riddle.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
  • Mój dziadek był wielkim człowiekiem.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Maj 2008, 22:19:58 »
Cytuj
brak szacunku Bogu, który nauczał, że KAÂŻDY jest równy
Komuniści też mówili, że wszyscy są równi. Wiesz jak to wyglądało? Ty byś zapieprzał jako lekarz 10 godzin dziennie, ja w spożywczym 4 i razem dostawalibyśmy tyle samo. Ooo nie! Jak w Polsce widze obcokrajowców takich jak hindusi z którymi często miałem zatargi z kumplami to mam ochote wyjechac tak, że do końca swoich dni będzie klęczał przed każdym Polakiem i dziękował za to, że może w Polsce przebywać. To samo się tyczy murzynów którzy wszędzie gdzie postawią noge zakładają swoje getta, handlują dragami i rozprowadzają aids. Cyganie - złodzieje, cwaniaki i naciągacze. Każdy o tym wie, ale nikt nie przyzna i nie powie. ÂŻydzi... ach... gdyby ich nie było dzisiejsza Polska robiła by co do niej należy a nie zakładała u mnie linie lotniczą ÂŁódź - Izrael, lizała dupe U.S.A. Kwasniewski - żyd. Rydzyk - żyd. Kaczyńscy - pochodzenie żydowskie. Wszyscy najwięksi "szefowie" są, będą lub byli pochodzenia żydowskiego i powoli acz nieubłagalnie rozpieprzają ten piekny świat.
Wyrażam tutaj swoje zdanie. Nic nikomu do tego bo po to jest ten temat przecież. Jeśli kogoś obraziłem to wybaczcie, ale nie będę zmyślał jaki to ja tolerancyjny skoro myśle inaczej. Nie obraziłem żadnego z userów i nie zamierzałem. To tylko i wyłacznie moje zdanie które miałem ochote tu przedstawić.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Maj 2008, 22:39:45 »
Riddle, patrzysz na grupę zamiast na pojedyncze osoby. I idąc twoim tokiem rozumowania wszyscy polacy to złodzieje, narkomani, alkoholicy itp. itd. Pokaże ci pewną reklamę niemiecką na temat euro 2008 i mi powiesz czy ciebie to zajebiscie zdenerwowalo czy tak. Bo mnie owszem.
http://pl.youtube.com/watch?v=NHQW8IeV8lE

Tak się właśnie dzieje kiedy patrzymy na ogół np murzynów, żydów, cyganów czy też właśnie nas, polaków. Można kogoś nie lubić, też nie lubie np gejów i nie ważne jacy by byli, to samo co niemców, sami w sobie budzą we mnie obrzydzenie, jednak nie mówie jacy są, bo tego wiedzieć nie mogę.

Offline Riddle.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
  • Mój dziadek był wielkim człowiekiem.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Maj 2008, 22:50:52 »
Cytuj
Peanut
Wszędzie zdarzają się czarne owce za które jest wstyd pasterzowi. Gardze Polakami którzy taką opinie Polsce wypracowali. Czy ja tych wszyskich obcokrajowców do Polski zapraszałem? Czy powinniśmy pozwalać by dymali nas wszyscy w dupe? Mówimy tu o równouprawnieniu? Spójrzcie na Stany Zjednoczone. Każdy murzyński pracownik móglby zostać zastąpiony przez znacznie lepiej wykwalifikowanego amerykanina. Tak samo w Polsce. Przyjeżdzją tacy analfabeci i debile żeby mieć lepsze zycie w Polsce. Przepraszam, ale jeśli taki murzyn, hindus czy cygan chce miec lepsze życie to niech nie sra tam gdzie śpi. To my im pozwoliliśmy tu zostać i skorzystać z szansy a Ci wszysto będą rozpieprzac. Moja nauczycielka od geo powiedziała, że za kilkanaście lat getta podobne do tych w stanach powstaną w Polsce i to dlatego, że banda czarnych, brudnych, idiotycznych gości postanowi przypłunąć sobie do nas łódeczką i zmienić swoje życie. Ich zycie sie nie zmieni. Niech się nie łudzą. Są słabymi kmiotkami umiejącymi tylko kraść, dilować lub wszczynać awantury. Niech spieprzają tam skąd przyszli i nie rujnują życia normalnym ludziom. Nich ich tu nie zaprasza.

Tak juz wyprzedze debate - wiekszość Polaków wyjeżdzający do Niemiec, Angli czy Irlandii nie przynosi nam wstydu. Wręcz przeciwnie. Lecz taki który brudzi dobre imie Polaków powinien zostac od razu wypieprzony z kraju w którym robi.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Maj 2008, 23:03:21 »
Cytuj
Wszędzie zdarzają się czarne owce za które jest wstyd pasterzowi.

Tak, masz racje jednak zawsze miło jest posłuchać ludzi którzy też widzą dobre strone jego stada :]. A całe getta mnie pierdzielą. Niech sobie będą, byle z dala ode mnie.

Cytuj
Tak juz wyprzedze debate - wiekszość Polaków wyjeżdzający do Niemiec, Angli czy Irlandii nie przynosi nam wstydu. Wręcz przeciwnie. Lecz taki który brudzi dobre imie Polaków powinien zostac od razu wypieprzony z kraju w którym robi.

Może oni też uważają, że nie przynoszą nam wstydu, jednak zawsze wyjedzie jakaś czarna owca :]

No i nie wypowiedziałeś się na temat filmiku :D.
« Ostatnia zmiana: 27 Maj 2008, 23:04:32 wysłana przez Peanut »

Offline Riddle.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
  • Mój dziadek był wielkim człowiekiem.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Maj 2008, 23:12:39 »
Cytuj
A całe getta mnie pierdzielą. Niech sobie będą, byle z dala ode mnie.

Czyli puki coś Ciebie nie dotyczy to masz to w dupie? Nie przejmujesz się czymś takim jak murzyńskie szczeniaki z Uzi w ręku? Jeśli getto pojawi sie obok Ciebie staniesz się rasistą? :)
Cytuj
No i nie wypowiedziałeś się na temat filmiku
Cóż Polacy ciotami nie są i równiez mogą zrobić film oczerniający Niemców. I odziwo ten filmik jakoś mnie nie ruszył - wręcz ubawił. W ilu filmach i grach zabijamy faszystów lub oglądamy stereotypowych Niemców?

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Maj 2008, 23:21:16 »
Cytuj
Ciebie staniesz się rasistą? Uśmiech

Nigdy nie mowilem ze nim nie jestem, w pewnym sensie owszem, przez caly czas mozna mnie tak nazwac, moze nie wytykam murzynow palcami na ulicy, ale mysle sobie o nich kilka rzeczy o ktorych nie koniecznie musi się dowiedziec polowa/cale forum. To samo z innymi rasami czy czyms innym (dajmy na to emo, lub skrajnych metali, to jest dla mnie przykre :]). A murzynskie szczeniaki z uzi w ręku mnei nie interesuja poki nie mam z nimi do czynienia. Może i to moja glupota, ale nie bede pier*olil glupot ze jestem zalamany tym ze jakis 11 debil lata po ulicy USA i zabija przechodniow bo nawet nie wzbudza to we mnie zadnych uczuc. Po co klamac, taka jest przykra prawda i mysle ze na prawde gowno kogo obchodzi to o czym powiedzialem. Polacy amsz racje, ciotami nie sa, jednak niemcow nasz rzad sie boi i zalezy im na dobrych stosunkach z niemcami, dlatego takiej reklamy nie zrobia. A co do gier to masz racje z tym ze ile z tych gier jest polskich?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Maj 2008, 23:21:16 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top