Autor Wątek: Pomuzcie  (Przeczytany 2294 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline =bAlEk=

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Pomuzcie
« dnia: 27 Kwiecień 2008, 14:22:25 »
Eloooo ... więc mam taki problem mam 3rozdzial i dostalem od maga Gardhana czy jakos tak stoi przy katapolcie w obozie kolo kopalni Teleport do Pradawnych ( dziwny teleport tak się nazywa ) więc pokonalem tego co napoczatku mnnie zaczepil przez te kraty przeszedlem przemiana w chrzaszcza i potem smok mnie zaczepil zaprowdzil mnie do ich pana .... i weszlem na dol ... i jestem w jakims Raju czy cus i jest taka tam typiara co mowi do mnie Samcze  i nie wiem jak z tamtad wyjsc może mi ktos pomuc ... Prosze ...pzdr !!

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Pomuzcie
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Kwiecień 2008, 15:27:30 »

Forum Tawerny Gothic

Pomuzcie
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Kwiecień 2008, 15:27:30 »

Offline =bAlEk=

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Pomuzcie
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Kwiecień 2008, 18:20:46 »
Cytat: IsentoR
[a href=\"http://gothic.gram.pl/forum/Solucja-t4375.html\" target=\"_blank\"]http://gothic.gram.pl/forum/Solucja-t4375.html[/a]
wolalbym żeby mi ktos tutaj napisal jak z tamtad wyjsc ale już nie wazne przez przypadek skasowalem tamten save ... więc Dzieki i za to :D

Offline Błękitny kryształ

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Pomuzcie
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Kwiecień 2008, 18:57:13 »
Musisz zebrac kamienie teleportacyjne nie pamiętam ile ich było jeden szczerze smok a drugi to chyba pełzacze aha i uwazał bo tutaj możesz wybrac droge beriala lub innosa. Jak chcesz isc drogą beriala to idziesz po zadanie do takiego jednego palladyna pradawnego on ci daje zadanie zebys mu przyniusł krew ognosciega czy coś takiego i ty pytasz tej babki o te zwierze i ona zapyta się ciebie dlaczego tak wypytujesz o niego. i teraz jezeli powiesz ze baltazar kazał ci go zabic wtedy idziesz sciezką innosa a jezeli powiesz ze z ciekawosci idziesz scieszką beriala

Offline Jedrys

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Pomuzcie
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Kwiecień 2008, 22:04:48 »
Złe to powiedziałeś najpierw przy Wejściu do tego świata to prawej stronie jest kamienny golem zabij go i zabierz to co ona ma drugi to jest koło pełzaczy(najlepiej idź według zamarzniętej wody)i tam są Rozpruwacze i Demoniczny Rozpruwacz koło niego powinien być kryształ weś go i idź na przód i spotkasz trolle i idź tam gdzie są trolle i zbieraj te Rośliny które tam są bo mogą ci się przydać jak już zabiłeś 3 trolle i wziołęś ten kryształ demoniczny udaj się w prawo będą tam Jakieś potwory podobne do pełzaczy i tam leży zrobią i kryształ pożniej udaj się w prawo tam gdzie są demoniczne pantery i pod górkę i uważaj na smoka najpierw idz po dotyk beriara i zabij smoka wole na niego mieć dobrą broń i wróć do Eli'Ne i wykonałeś zadanie i możesz wrócić do prawodawnych.

IsentoR Ma racje masz wszystko w solucji   Proszę o zamkniecie tego tematu  
« Ostatnia zmiana: 28 Kwiecień 2008, 14:10:17 wysłana przez IsentoR »

Forum Tawerny Gothic

Pomuzcie
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Kwiecień 2008, 22:04:48 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top