Autor Wątek: Gothic 4 Arcania?  (Przeczytany 3731 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bemol05

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic 4 Arcania?
« dnia: 26 Kwiecień 2008, 18:35:03 »
Na pewnej innej stronie o Gothicu ukazał się news, jakoby w magazynie PCGames ukazać miał się  artykuł, że Gothic 4 Genesis zmienił nazwę na Gothic 4 Arcania. Sami popatrzcie:
W najnowszym numerze niemieckiego miesięcznika PCGames pojawi się artykuł zatytułowany „Gothic 4: Arcania”, co oznacza tylko tyle, że kodowa nazwa „Genesis”, zostaje zastąpiona na inna, bądź ostatecznie ustalona.

W tekście pojawia się kilka faktów fabularnych.

Akcja najnowszej części przygód bezimiennego ma się odbywać na wyspach południowych, w 10 lat po wydarzeniach znanych z Gothic3. Będzie ona bezpośrednio nawiązywać do zdarzeń, ze wcześniejszych części sagi.

Na wyspach będą dostępne różne strefy klimatyczne, wraz ze zróżnicowaną fauną i florą. Spellbound obiecuje tak zbudować fabułę, że podejmowane decyzje maja fundamentalny wpływ na przyszłe wydarzenia. Z dostępnych na razie informacji wiadomo, że wyspę ma chronić…. Magiczna Bariera.

Gothic4 ma mieć pełne wsparcie technologii DirectX10, co zapewnia mu już teraz kompatybilność silnika z nowej generacji konsolami. Można więc wnioskować, że Spellbound użyje innego silnika, niże ten wykorzystywany przy produkcji Gothic3. Ma to umożliwiać przebudowanie wadliwych rozwiązań, które pojawiły się w obecnej części sagi, m. in. problem „Where’s Guru?”.

Na bardziej szczegółowe pytania takie jak choćby ujeżdżanie koni Spellbound odsyła do tegorocznej edycji Games Convention 2008.


Co o tym myślicie?

Offline teken_f

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Gothic 4 Arcania?
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Kwiecień 2008, 11:18:56 »
Szczeze to ta koncepcja podoba mi się bardziej niz "Genezis" :D no i z tego art. wynika, ze beziemy kierować losami Bezimiennego :D

Forum Tawerny Gothic

Gothic 4 Arcania?
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Kwiecień 2008, 11:18:56 »

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Gothic 4 Arcania?
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Kwiecień 2008, 12:26:32 »
No nie wiem ja myśle że to plotki i oni w tym artykule pokręcili wszystko co ja wiem. Gothic 4 mam się toczyć jeszcze przed czasami powstania bariery. Ale co do zmiany nazwy to możliwe że będzie inna.

P.S. Ja słyszałem plotke że wyjdzie gta europa i będzie można po całej europie jezdzic i nie wyszło xD Ale to nie ma nic do tematu :P

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Gothic 4 Arcania?
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Kwiecień 2008, 12:44:29 »
też słyszałem to o zmianie nazwy ale myślę że to mało prawdopodobne  
ja za to bym chętnie powrócił do Khorinis :)

Offline Błękitny kryształ

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Gothic 4 Arcania?
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Kwiecień 2008, 12:53:24 »
Tez dowiedziedziałem się o zmianie nazy ale szczerze mówiąc to fajnie żeby gothic nie miał zadnych pod tytułów tak jak pozostałe częsci sagi Gothic. Ja tak jak większosc chyba chciałbym się wrucic do Khorinis tyle ze z bardziej rozbudowanym swiatem itp. A co do podkładu muzycznego to fajnie gdyby przypominała z Gothic 1 i Gothic 2.. Mam nadzieje ze grafika nie będzie taka cukierkowa jak w Gothic 3 ;)

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Gothic 4 Arcania?
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Kwiecień 2008, 16:31:00 »
Subskrybenci niemieckiego magazynu PC Games w najnowszym, czerwcowym wydaniu (nie za wcześnie?) znaleźli informacje dotyczące najnowszej, czwartej części gry Gothic. Informacjami tymi podzielili się z czeskim serwisem growym, Tiscali, a teraz dostęp do nich zapewniamy naszym czytelnikom. Pierwsza, i najważniejsza chyba wiadomość - podtytuł Gothica 4 to Arcania, a nie jak spekulowano wcześniej, Genesis.

Fabuła gry rzuci nas 10 lat po wydarzeniach, które miały miejsce w trzeciej części Gothica, przygody nasze rozgrywać się natomiast będą na różnych wyspach zlokalizowanych na południu - na każdej z nich istnieć mają różne strefy klimatyczne, jak również charakterystyczna dla nich flora i fauna. Gothic 4 zaoferować ma również specjalną, ukrytą lokalizację czasowo chronioną przez magiczną tarczę czy barierę. W grze obecne będą także zmiany pogodowe oraz pełen cykl dnia i nocy - ciekawie zapowiada się możliwość magicznej zmiany pory dnia (przykładowo rzucając czar możemy spowodować szybsze nadejście zmierzchu, co pomoże nam w przemknięciu się obok strażników).

Potwierdzono obecność w grze bohaterów niezależnych znanych z poprzedniej części Gothica, jak również zmieniony wygląd niektórych potworów. Nasz bohater będzie mógł się wspinać oraz dosiadać zwierząt wierzchowych. Co ważne, deweloperzy gry dość wnikliwie przeanalizowali sugestie graczy pojawiające się na oficjalnym forum Gothica i zapowiedzieli zaimplementowanie niektórych z nich - więcej niestety nic nie wiadomo.

Nieznany jest również termin wydania gry - jak zwykle w takich wypadkach pojawia się stwierdzenie, iż ukaże się ona na rynku kiedy będzie gotowa. Z kolejnych dobrych wiadomości - Gothic 4: Arcania zaprezentowany zostanie podczas tegorocznych targów Game Convention.

Znalazłem to na gry-online, myślę, że to prawda, a ten nowy dodatek według mnie ma być łącznikiem z G4
« Ostatnia zmiana: 28 Kwiecień 2008, 16:31:51 wysłana przez Mantos »

Offline Dingers

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Odp: Gothic 4 Arcania?
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Czerwiec 2008, 11:09:58 »
1 bylo Gothic 4 Genesis 2 bylo Gothic 4 Arcania a teraz jest Arcania a Gothic Tale :D

Tylko robia nam apetyt na gotica 4 <jamii!!>

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic 4 Arcania?
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Czerwiec 2008, 22:00:39 »
,,Arcania: A Gothic Tale'', to podobno taka nazwa gry, ma się ukazać w Stanach Zjednoczonych, a u nas pozostaje dalej ,,Gothic 4: Arcania''. Na dodatek, ta za oceanem, ma być bardziej ,,kolorowa'', a u nas, bardziej ,,mroczniejsza''. Takie podeście mi się nawet bardzo podoba, ale oczywiście mroczna zawsze lepsza i będzie ona (ponoć) przypominać klimat Gothica II i I, a to jest świetna sprawa. Ta kolorowa wersja, będzie pewnie taka jak Gothic 3 i mimo, iż też by mi się podobała, to ja wolę mroczniejszą. Wcześniej miała się nazywać Gothic 4: Genesis, ale być może tą nazwę zostawią do... Gothica 5 ;D. Ahh... się trochę za bardzo rozpędziłem. Natomiast nazwa ,,Gothic 4: Arcania'' jest bardzo dobra.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic 4 Arcania?
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Czerwiec 2008, 22:00:39 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything