Autor Wątek: paladyni  (Przeczytany 4249 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
paladyni
« dnia: 23 Kwiecień 2008, 21:34:42 »
co myślicie o paladynach według mnie na początku byli dobremy sługami innosa ale póżniej bogactwo, władza ich zepsuła w okresie w kokło 90 są to ludzie dla których liczy chwała, bogactwa i władza np kiedy przybyli do khorinis to pobierali podatki dla siebie życią w bogactwie i luksuje kosztem zwykłych ludzi jak kościoł paladyni śa tacy sami, grabią plądruja, raburą i mordują jak kościoł co wy myślicie o nich?

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

paladyni
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Kwiecień 2008, 22:00:14 »
Yyy... Co to jest za temat? Mam rozumieć, że chcesz się dowiedzieć co inni myślą o Paladynach. Więc... Moim zdaniem, Paladyni, to wybrani służy Innosa. Długo szkoleni w walce mieczem oraz magii stają się prawdziwym murem dla sług zła. Paladyni są strasznie unieśli, tak jakby latali w powietrzu, jakby byli lepsi, potężniejsi po prostu jacyś królowie. No ale trzeba przyznać, że wyszkolony Paladyn to prawdziwy Mistrz. Są  wykonawcą prawa Innosa. Postać Paladyna jest bardzo dobrą postacią w grze Gothic. Nadaje jej realizmu, stylu, klasy i klimatu.

PzDr

Forum Tawerny Gothic

paladyni
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Kwiecień 2008, 22:00:14 »

Offline Gorion

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
paladyni
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Kwiecień 2008, 22:13:42 »
Cytuj
co myślicie o paladynach według mnie na początku byli dobremy sługami innosa ale póżniej bogactwo, władza ich zepsuła w okresie w kokło 90 są to ludzie dla których liczy chwała, bogactwa i władza np kiedy przybyli do khorinis to pobierali podatki dla siebie życią w bogactwie i luksuje kosztem zwykłych ludzi jak kościoł paladyni śa tacy sami, grabią plądruja, raburą i mordują jak kościoł co wy myślicie o nich?
Juresu nie przesadzaj. Skąd ten pomysł, że paladyni grabią, plądrują, rabują i mordują?!
A co do mnie to "Wojownicy Innosa" w większości są zadufanymi w sobie lizusami króla.
Na przykład ci w porcie, udają ważnych a tak naprawdę są strażnikami miejskimi ubranymi w pancerz rycerza.
Oczywiście istnieją również cnotliwi paladyni w "święcących zbrojach"(np. Hagen, Lothar, Garond, Albrecht, Ingmar) ale są oni rzadkością.
« Ostatnia zmiana: 23 Kwiecień 2008, 22:15:27 wysłana przez Gorion »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
paladyni
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Kwiecień 2008, 15:56:52 »
Paladyni są to szlachetni wojownicy, elitarne wojska Myrtany które pójdą w ogień aby ochronić kraj, są to wierni wyznawcy Innosa spędzający wiele godzin na modlitwach i  jeszcze więcej czasu na treningach bojowych, to są paladyni, takie jest przynajmniej moje zdanie

Offline Lachir

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
paladyni
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Kwiecień 2008, 15:27:18 »
Myślę że paladyni przybyli aby chronić mieszkańców ale nie wszyscy to robią.

Offline Infernal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
paladyni
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Kwiecień 2008, 16:12:35 »
Palladyni to magowie bitewni Innosa...symbolizują jego siłę i są jego strażnikami.Magowie Ognia bardziej zgłębiają magie Innosa i bardziej można nazwać ich kapłanami.Palladyni w mieście raczej mi nie przeszkadzali;p Jednak w grze wyrażali się pychą i unosili honorem co mogło ich zgubić.

Offline Dzid

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
paladyni
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Kwiecień 2008, 20:42:03 »
Co ty tak z tym kościołem??

Moim zdaniem coś robić musieli, podatki szły głównie na bohatera gry (jak gra się palem), ta misja z pierścieniami.
Ja do nich nic nie miałem

Offline Tensho

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Getsuga...Tensho!
paladyni
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Maj 2008, 18:09:27 »
Ten temat jest tak bez sęsowny że nie wiem co powiedzieć...
Ale jeśli chodzi o mnie to czasy zmusiły ich do bycia takimi jakimi są. Widać tak na gołej dłoni że są wierni królowi i Innosowi dopiero w "trójce"
« Ostatnia zmiana: 08 Maj 2008, 18:09:58 wysłana przez multi95 »

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
paladyni
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Maj 2008, 18:15:13 »
Paladyni są według mnie Elitarnymi Wojownikami, są mistrzami walki wszelaką bronią i magią Innosa są jego wybrańcami. Tylko wybrani mogą zostać Paladynami.

Offline Grubil

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
paladyni
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Maj 2008, 08:21:51 »
Paladyni to zakon, czyli Magowie specjalzujący się w fechtunku mieczem.
Co jeszcze hmmm...? Acha! Są strażikami Oka Innosa.
I to chyba wszystko.

Offline Angarix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
paladyni
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Maj 2008, 08:25:58 »
ja mysle ze paladyni to zepsuci do szkkiku kosci "wojownicy inosa". Ale ja tez lubie wersje ktora poznalem od bylego paladya w obozie przemytnikow w modzie do Gothic 1 Mroczne Tajemnice. O tym ze Garond wybul cala wioske wiesniakow bo kawalek dalej byla kapliczka beliara. :)) Dlatego mysle ze paladyni są po prostu zli albo lekko swirnieci na punkcie inosa

Offline Pan Mroku

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 119
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
paladyni
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Maj 2008, 14:40:14 »
Denerwujacy
Zwlaszcza to:
,,Za krola!,, ,,Za Innosa!,, To samo magowie!Szczescie ze zrobili najemnikow ktorzy takich glupot nie maja.Dlatego sobie jak gram Magiem lub Paladynem zaraz zaczynam jako najemnik by od tego odpoczac.
Dalej o paladynach?
Zlodzieje jedni!Wystarczy posluchac mieszkancow np. Matteo
Orkowie oblegaja miasto ludzie panikuja a oni siedza z (wulg.) na krzesle i czekaja az skazancy odwala cala robote z ruda.Gdyby chcieli by mogli dzieki tym mieczom ktore są srednie i tej magii ktore tez jest srednia (nic oprócz pancerza nie maja najlepszego) by przeszli ze prze Khorinis biorac jeszcze może straz i by wybili zwiadowcow i nawet wojownikow orkow.
Magowie wychwalaja ich czyny...
Czyli siedzenie w miescie bezpiecznym?
Chyba tak bo Magowie robia to samo.
Wiecie dla mnie nie ma najlepszej gildii zalezy od gracza ale w tym temacie to najemnicy guruja.Zadnych glupich odzywek i nie kradna towarow kupcom i nie zwiekszaja podatkow.Owszem napadali farmy itp. ale po to by przegnac lub zabic paladynow a nie dla rudy czy żeby robic sobie zabawki z ludzi.
Gdyby można bylo w tej grze wybierac strone biore Adanosa potem Beliara a na koniec Innosa!


PS:Co ten hagen zrobil ze jest Lordem?Jest zona Krola?
« Ostatnia zmiana: 10 Maj 2008, 14:46:13 wysłana przez Pan Mroku »

Offline Grubil

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
paladyni
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Maj 2008, 23:08:54 »
Cytuj
PS:Co ten hagen zrobil ze jest Lordem?Jest zona Krola?

Może żoną to nie jest (sprawdż płeć),ale może być krewnym króla.

Cytuj
Gdyby można bylo w tej grze wybierac strone biore Adanosa potem Beliara a na koniec Innosa!
I wysadzić swiat, zabić orków i paladynów.

Offline Airyx

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • D'hara!
paladyni
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Maj 2008, 13:50:24 »
Według mnie paladyni to silni i wyszkoleni wojownicy Króla oraz Innosa. Służą magom ognia i walczą w imię sprawiedliwości, są wzorem wszelkich cnót, znają magię szkodzącą złu i takie tam inne bzdety...  Ale nie wszyscy. Prawda jest taka, że jedynie niewielu paladynów pozostało prawdziwymi wzorami do naśladowania. Większość ,,rycerzy Innosa" się zeszmaciła i teraz jedyne na czym im zależy to duży żołd, darmowe piwo i wyżywienie, a śmiem nawet twierdzić, że i uciechami cielesnymi nie pogardzą (czy to przypadek, że magazyn paladynów w porcie znajduje się tak blisko ,,Czerwonej latarni"?).  


Offline widda2000

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 44
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: paladyni
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Sierpień 2012, 19:59:40 »
Paladyni to szlachetni wojownicy Innosa.
Słudzy dobra i sprawiedliwości.

Offline Diego4001

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Znowu jedna z tych głupich bestii !
Odp: paladyni
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Listopad 2013, 22:17:16 »
Paladyni to wojownicy w służbie Innosa. Dobrze posługują się mieczem i po części magią.

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: paladyni
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Grudzień 2013, 01:21:03 »
Nie wszyscy do końca tak służą Innosowi ,niektórzy robią to dla bogactwa i luksusu,zbyt też się wywyższają nad innym np jak się wspomniało że chciał byś dołączyć do służby Innosa , ,rozumiem że to Gothic jednak nie unoście się tak z powodu postaci w grze .

Forum Tawerny Gothic

Odp: paladyni
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Grudzień 2013, 01:21:03 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top