Autor Wątek: Umiejętność pozyskiwania skór  (Przeczytany 4411 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gni3v

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Umiejętność pozyskiwania skór
« dnia: 20 Kwiecień 2008, 15:11:35 »
Witam wszystkich jako, że jest to mój pierwszy post na forum.
Szukałem podobnego tematu lecz nie znalazłem, więc z góry proszę o wyrozumiałość.

Jako weteran Gothica 1 i 2 dopiero od niedawna posiadam sprzęt zdolny udźwignąć Gothica 3 - w jego świecie spędziłem już tydzień i własnie trafiłem do Nordmaru do Klanu Wilka. Rozwijam swoją postać na typowego wojownika i nie inwestuje punktów nauki w pozyskiwanie trofeów (skór) ze zwierząt, gdyż zauważyłem, że z pieniędzmi raczej nie będzie problemu.
Spotkałem się jednak z już co najmniej 3 zadaniami w którym trzeba dostarczać skóry, a przypuszczam że może być ich jeszcze więcej. Wiadomo jednak że każde exp jest na wagę złota.
W Klanie WIlka dostajemy zadanie dostarczenia 30 skór lodowych wilków i 10 skór bizonów.
I pytanie brzmi czy można gdzieś znaleźć\kupić taką ilość skór? Pytanie tyczy się również skór zwykłych wilków, gdyż chce je jeden ork w Faring.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Umiejętność pozyskiwania skór
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Kwiecień 2008, 15:16:55 »
Czasem leża w chatkach lub skrzyniach ale najlepiej zmarnować te 5 punktów nauki i wyuczyć się pozyskiwania skór. Bizony przeważnie biegają w stadach więc wystarczy jakiś masowy czar i masz masę skór do zadań.

Forum Tawerny Gothic

Umiejętność pozyskiwania skór
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Kwiecień 2008, 15:16:55 »

Offline YanCo

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 8
Umiejętność pozyskiwania skór
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Kwiecień 2008, 19:42:05 »
Wyucz się lepiej uzyskiwania skór ze zwierząt,tak samo będzie cię czekało zadania z pustyni VARANT.

Offline YanCo

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 8
Umiejętność pozyskiwania skór
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Maj 2008, 17:10:51 »
Lepiej jest wyuczyć się tych zdolności niż potem marudzić że brakuje ci kilka punktów reputacji w jakimś mieście:)

Offline Adam093

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Umiejętność pozyskiwania skór
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Maj 2008, 00:31:11 »
Dokładnie tak jak przedmówcy napisali. A co do skór to weź ich trochę sobie zostaw bo pojdziesz do Varrantu i tam taki jeden assasyn w Lago(jak się nie myle) powie ci coś o dziwnych snach i zażyczy sobie skór lodowych wilków chyba 10 o ile dobrze pamiętam... i znajac zycie nie ebdzie ci się chcialo leciec do Nordmaru ;)

Forum Tawerny Gothic

Umiejętność pozyskiwania skór
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Maj 2008, 00:31:11 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything