Autor Wątek: Gothic 3 i Vista  (Przeczytany 1427 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fragenstein

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Gothic 3 i Vista
« dnia: 19 Kwiecień 2008, 18:33:43 »
Przeczytałem wszystkie (które znalazłem) tematy dotyczące problemów związanych z Windows Vista.

Po pierwsze- mój komp:
Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHz
4 GB RAM
ATI Radeon HD 2400 XT
Windows Vista Home Premium

Dla jasności- Mam oryginalną wersję gry!
Instalacja przebiegła bez najmniejszego problemu.
Gdybyście nie zrozumieli problemu- moje gg 6863085. Proszę o natychmiastową odpowiedź. Z góry dziękuje :)



EDIT2: Gra już działa, wystarczyło zainstalować sterowniki do karty graficznej, ale mam kolejny problem- mianowicie po mniej więcej godzinie grania wyskakuje "genome gaming system is not responding" czyli to co wcześniej, tylko tym razem gra w ogóle się włącza

EDIT3: Po 4h grania gra się wyłączyła i wyskoczył znany bug "where is the guru" :P Ciągle czekam na odpowiedź na poprzednie pytanie, gdyby ktoś przy okazji napisał (podał link) co zrobić z tym problemem, byłbym wdzięczny

PS. Proszę nie odpowiadać w sposób "na forum jest opcja szukaj", bo chwilowo nie działa (u mnie przynajmniej).

[ Ale już działa, poza tym, where is the guru jest przyklejone w dziale, a wyłączenie może być spowodowane jakimś uszkodzeniem w plikach data, czy też czegoś innego, patch 1.6, jeżeli to nie zadziała to zwykłe przeinstalowanie powinno pomóc - Zhai ]
« Ostatnia zmiana: 21 Maj 2008, 09:52:46 wysłana przez Zhai »

Forum Tawerny Gothic

Gothic 3 i Vista
« dnia: 19 Kwiecień 2008, 18:33:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top