Autor Wątek: Ciekawa teoria  (Przeczytany 4920 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bemol05

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Ciekawa teoria
« dnia: 19 Kwiecień 2008, 11:32:32 »
Od zapowiedzi dodatku do Gothic 3 dopadła mnie pewna myśl: skoro dodatek ma zapewnić płynne przejście fabuły z niego do Gothic 4, to może akcja czwórki nie będzie się działa przed barierą?
Akcja dodatku do Gothic 3 musi się dziać w trakcie fabuły z Gothic 3 lub tuż po niej, a możliwe, że to płynne przejście to coś na zasadzie Gothic 1 i 2 ( akcja Gothic 2 dzieje się zaraz po wydarzeniach z Gothic 1 ).
Oczywiście to tylko teoria.
A co wy o tym myślicie?

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Ciekawa teoria
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Kwiecień 2008, 13:11:02 »
W zasadzie to masz racje ale patrząc na koniec gry Gothic 3 to nie wiem jak to będzie.
Być może tak że dodatek będzie dziać się w Niezbadanej Krainie(czy jakoś tak gdzie szli z Xardasem)i tam bo grze uciekają i spotykają przyjaciół (Diego, Lester itd.)i odpływają do XXXXXXX (czyli nie wiadomo gdzie :)).
Przed barierą raczej nie będzie się dziać choć tak na początku myślałem...
Bohaterem teraz już na pewno będzie Bezimienny sądząc o artykułach JoWoodu.
Należy teraz tylko czekać.....

Forum Tawerny Gothic

Ciekawa teoria
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Kwiecień 2008, 13:11:02 »

Offline Błękitny kryształ

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Ciekawa teoria
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Kwiecień 2008, 13:30:06 »
Ja chciałbym żeby w dodatku nasz bohater przeniusł się do Khorinis zniszczone i opanowane przez złowrogie orkowie. A naszym zadaniem było by wyswobodzic Khorinis i odbic klasztor któremu brakuje magi i tutaj drugie zadanko;) Odnalezć artefakt który wzmocni klasztor. A gra chyba będzie kończyła się na jeden sposób;)

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Ciekawa teoria
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Kwiecień 2008, 15:42:22 »
taaa...Klasztor jest oblegany a w środku są Magowie Ognia, paladyni,najemnicy i ludzie z Khorinis :)
Byłoby super :)
Wielka bitwa Ludzi z Orkami :) i pojawiłby się ktoś typu jak w WP Wódz Nazguli XD

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ciekawa teoria
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Czerwiec 2008, 14:07:36 »
Według mnie to może tak wyglądać: nasz bohater jak wybierze ścieżkę Innosa, to później zostanie wysłany przez Rhobara do Zapomnianych Krain. Natomiast jeśli wybierze ścieżkę Beliara, to wyruszy tam, bo dowie się o nich w jakiś sposób. A ścieżka Adanosa wiadomo - wyruszy do Zapomnianych Krain razem z Xardasem. Teraz niemam na myśli tego, że po wybraniu opcji ,,Nowa gra'' będziemy mieli możliwość wybrania ścieżki, którą ukończyliśmy Gothica 3.
Po wybraniu ,,Nowa gra'' pojawi się intro, które zaprezentuje nam ,jak bohater dociera przez portal (ten na północ od Silden, tyle że Xardasa nie będzie widać ;))  do Zapomnianych Krain. Intro się kończy, lądujemy w Zapomnianych Krainach na jakimś wzgórzu i pojawia się tajemniczy człowiek, który pyta nas m.in kim jesteśmy. Następnie opowiadamy mu historię, jak tu trafiliśmy i w jakim celu np. opowiadamy, że staliśmy się wybrańcem Beliara i zostaliśmy my tu przez niego wysłani. W zależności od tego co mu powiemy, przebieg fabuły będzie nieco inny, a także zakończenie dodatku. W każdym razie w czasie przebiegu gry dowiemy się, że koniecznie musimy się wyżec starego boga i stać się wybrańcem, któregoś z nowych bogów :). Kiedy staniemy się wybrańcem nowego boga i zakończymy wzmagania w Zapomnianych Krainach, wyruszymy do Khorinis by wesprzeć ludzi lub okupanta. Za jakiś czas wrócimy na Kontynent  i w zależności od tego, co powiedzieliśmy człowiekowi na początku gry, zakończenie może się zakończyć np. śmiercią króla Rhobara (jeśli powiedzieliśmy, że służymy Innosowi, bo przy tej ścieżce Rhobara właśnie nie zabijamy w Gothicu 3). Tak czy inaczej, nasz bohater zostanie nowym Królem, ale zostanie znienawidzony przez to, że wyrzekł się starych bogów i wywołał przez to, z powrotem wojnę pomiędzy nimi. 10 lat później wyruszy na Wyspy Południowe, gdzie będzie się toczyła akcja Gothica 4 :). To jest właśnie moja teoria.   


Offline Devristus Morii

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Ciekawa teoria
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Luty 2016, 20:40:30 »
Spełniły się tylko ostatnie 2 zdania z teorii Robbena.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ciekawa teoria
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Luty 2016, 20:40:30 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top