Autor Wątek: Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?  (Przeczytany 24908 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« dnia: 18 Kwiecień 2008, 16:16:10 »
Witam. Jak myślicie, gdzie będzie się toczyła akcja dodatku do Gothica 3? Prosze jak najbardziej uzasadnić swoja wypowiedź   . Ja obstawiam na:

Wyspy Południowe - Dlaczego? Otóż dlatego, że to są wyspy. Jak słyszelismy, akcja dodatku będzie łącznikiem z Gothic'iem IV. Dodatek mógłby się kończyć jakimś wieeelkim finałem,  w którym bohater gry trafia na Wulkaniczną Wyspe (gdzie ma się niby dziać akcja IV). Problem w tym, że w IV nie będzie Bezimiennego   . Myśle też, że twórcy chcą pokazać te wyspy, ponieważ we wszystkich częściach wiele o tych wyspach słyszeliśmy.

Zapomniane Krainy - Powód jest bardzo prosty. Kończymy grę (drogą Adanosa) przejściem przez portal. Byłby to wspaniały łącznik z dodatkiem. Problem jest taki, że trzebaby przechodzić grę drogą Adanosa.

A jakie są wasze opinie?  
Pozdrawiam,
Ciastek.
« Ostatnia zmiana: 18 Kwiecień 2008, 16:16:57 wysłana przez Galeria_Ciastek »

Offline bemol05

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Kwiecień 2008, 19:27:02 »
Cytuj
Dodatek mógłby się kończyć jakimś wieeelkim finałem, w którym bohater gry trafia na Wulkaniczną Wyspe (gdzie ma się niby dziać akcja IV).

A skąd wiesz, że tam będzie się dziać Gothic 4? Chyba pomyliłeś Gothica z RPB.

Według mnie i wyspy południowe i zapomniane krainy byłyby dobrym rozwiązaniem.

Forum Tawerny Gothic

Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Kwiecień 2008, 19:27:02 »

Offline Gorion

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Kwiecień 2008, 19:37:29 »
Według mnie akcja dodatku oprócz krainy z podstawki będzie zawierać także podbite przez orków Khorinis i GD. Jednym słowem powrót do przeszłości .

« Ostatnia zmiana: 23 Kwiecień 2008, 17:00:04 wysłana przez Gorion »

Offline kwicol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Kwiecień 2008, 19:45:36 »
Według mnie powinny być Południowe Wyspy oraz ostatecznie powinniśmy wyzwolić Khorinis z pod panowania orków.

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Kwiecień 2008, 21:41:38 »
Uważam, że akcja w Gothic 3: Forsaken Gods ukazana będzie również na Wyspach Południowych. Usłyszeliśmy już o nich parę rzeczy z poprzednich części i dobrze by było, gdybyśmy mieli okazję je zwiedzić. Sam myślałem i miałem nadzieję, że takowa możliwość pojawi się w podstawowej wersji Gothic 3, niestety zawiodłem się.

Odnośnie Niezbadanych Krainach, to szczerze wątpię, by były one ukazane, aczkolwiek możliwe i to jest. Warunek musiałby być taki, że przeszliśmy podstawową wersję drogą Adanosa, podczas gdy do wyboru były trzy drogi.


Pozdrawiam, Medivth

Offline Cr4sh3r

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Kwiecień 2008, 11:54:04 »
A ja myśle że dodatek zaprowadzi nas do Wysp Południowych oraz do Starego Khorinis. A Niezbadane Krainy? Może, może lecz w to wątpie...

Offline Zigur

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Kwiecień 2008, 16:42:20 »
Moim zdaniem akcja tejże gry toczyć się będzie w Zapomnianych Krainach. Jak znajdzie się tam bohater gry? Otóż:
Droga Adanosa - bohater gry przeniósł się tam z Xardasem pod koniec Gothic 3.
Droga Beliara - W imię boga zła uda się on tam by podbić kolejną kraine.
Droga Innosa - Znudzi mu się bycie królem  i wyruszy na kolejną przygodę.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Kwiecień 2008, 20:22:45 »
Akcja dodatku będzie się toczyła w świecie znanym z Gothica 3, oczywiści zostaną dodane nowe postacie questy, przedmioty, zwierzęta, itd. dobrze by było gdyby podczas grania w Forsaken Gods można było zwiedzić wyspy Khorinis oczywiście pod panowanim orków. Taka jest moja wizja na ten temat.

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Kwiecień 2008, 11:18:16 »
Ja myślę, a raczej mam nadzieję, że będzie tak: Gdy gramy drogą Adanosa to na końcu gry przechodzimy przez portal do orkowych terenów i tam powinno się jeszcze coś dziać w dodatku. A gdy będziemy grać drogą Innosa lub Beliara pójdziemy lub popłyniemy na Wyspy Południowe. W drodze Innosa trzeba będzie pomóc tamtejszym mieszkańcom w "czymś" ale nie wiem w czym, a w ścieżce Beliara zaszkodzić im. Mam nadzieję, że właśnie tak będzie.

Offline Błękitny kryształ

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Kwiecień 2008, 11:35:55 »
Ja myśle ze dodatek będzie tak zaprogramowany ze na koniec gry będzie przewidziany tylko jeden sposób zakonczenia rozgrywki. Fajnie by było gdyby akcja toczyła się na terenach znanych naz z dwójki...tylko ze opanowanych przez orków oraz zniszczonych i spalonych. A naszym zadaniem było by zniszczyc armie orków oraz pdnalez starozytny artefakt znajdujący się w swiątyni nieznanego Boga. Artefak umozliwił by nam przeniesienie się na wyspe o której wspomniano w zapowiedzi Gothica 4. Taka wizja była by fajna;)

Offline Infernal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Kwiecień 2008, 14:09:37 »
Akcja dodatku będzie toczyć się na innym świecie, takim na którym nie ma bogów, ich wojen itp.
To tam zakończy się nasza przygoda z Gothic'iem, ale sądzę że tam gdzie pojawi się Bezimienny tam i pojawi się jakiś potężny arcywróg, dla równowagi...akcja będzie działa się w takim miejscu gdzie nikt postronny nie ucierpi;p I nie wiem jak dodatek do Gothic 3 może być łącznikiem z G4 skoro czwórka dzieje się przed tymi wszystkimi wydarzeniami, chyba że będą to jakieś wspomnienia, albo cofanie się w czasie;]

Offline Vendetta

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Kwiecień 2008, 20:32:56 »
"Forsaken Gods" czyli zapomnieni bogowie. Po tym nie da się wywnioskować, gdzie będzie toczyła się akcja dodatku. Moim zdaniem trzeba będzie grać od nowa, a gdzieś po Silden trzeba będzie udać się do niezbadanych krain (na zachód od Myrtany), zrobi tam się questa, wraca się, są nowe postacie, wraca się do Mytrany, później Nordmar, Varant i koniec gry. Chyba będzie jak w przypadku Nocy Kruka :) Ale mam nadzieję, że nie... Znów jedna kwestia Diega z jego głosem, a na drugiej ma drugą mutację głosu ;P
Pzdr

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Maj 2008, 23:34:08 »
Fabułę ,,Forsaken Gods'' można by rozwiązać w taki sposób:
- ścieżka Innosa: dowiadujemy się o Zapomnianych Krainach i tam wyruszamy z misją na rozkaz króla Rhobara.
- ścieżka  Adanosa: razem z Xardasem opuszczamy Kontynent i udajemy się do zapomnianych krain.
- ścieżka Beliara: zostajemy nowym władcom Asasynów i dowiadując się o Zapomnianych Krainach wyruszamy tam razem z nimi.
W Zapomnianych Krainach (właśnie tu, mogło by być to powiązanie jakieś z Arcania: A Gothic Tale) dowiadujemy się o dwóch nowych bogach, którzy są czczeni przez magów powietrza i ziemi oraz wojowników. Wyrzekamy się starych bogów i stajemy się wybrańcem jednego z nowych. Następnie zgłebiamy jakąś tajemnicę, a na końcu wracamy do Khorinis, by ostatecznie uwolnić go spod okupacji orków (tam gdzie się zaczeła nasza przygoda, tam by się skończyła).
« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2008, 13:48:44 wysłana przez Roben »

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Maj 2008, 21:22:28 »
Co wy macie z tą Koronis? Toczyły się tam 2 części + dodatek. Ja uważam, że ruszymy przez portal za Xsardasem, myślę, że w dodatku nie będzie questa z zabiciem wspomnianego już maga. Myślę, że dalej pobiegamy sobie w Myrtanie, bo dodatek będzie tylko łącznikiem z G4.

Offline bart15

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Maj 2008, 08:35:34 »
Trzeba pamiętać co że dodatki urozmaicają rozgrywkę a nie są bezpośrednią kontynuacją wersji podstawowej. Ja uważam że dodatek zaoferuje nam więcej NPC którzy zostaną wplecieni w fabułę. Co do Khorinis to, to byłby dobry pomysł bo chciałbym zobaczyć znajome tereny w nowym "lepszym" świetle. Wracając na Khorinis spotkalibyśmy wielu znajomych a może nawet odbudowali kopalnie-choć ponoć już nie ma tam rudy. Ja osobiście mam nadzieję żę zostanie poprawiona magia a konkretniej zaklęcia, ale to nietemat na takie sprawy. Wracając do miejsca gdzie dodatek miałby się odybyć to wykluczyłbym Nieznane Krainy gdyż jak już wspomnieliście komplikowałoby to sprawę z zakończeniem rozgrywki. Najbardziej prawdopodobna jest wersja z nowymi terenami na jakiejś wyspie, bo wyspy południowe ograniczałyby możliwości 4 gdyż musiałaby być na terenach conajmniej podobnych a to by sprawiło że stałaby się nudna.

Offline Purple Haze

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie powinieneś tego mówic przy obcych...
Odp: Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Czerwiec 2008, 22:43:04 »
Dla mnie Bezimienny nie nadaje się do roli Króla. Mi zawsze kojażył się z typową postacią włóczykija, który pojawia się nagle i znika. Uważam że nowy bezimieny zniszczy serię. Totalnym dnem byłoby doweidzenie się o tym że Xardas jest królem bogów(bajpotężniejszym z nich), albo ojcem Bezimiennego. Osobiście chciałbym aby pojawiła się kraina taka jak Szkocja. Nordmar to nie to samo.

Offline wiedzmin4269

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mordo ty moja
Odp: Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Czerwiec 2008, 15:35:52 »
W G1 był starożytny klasztor poświęcony nieznanemu bóstwu pozwalającemu swym sługom zmieniać się w zwierzęta. Może to jest jeden z tych Zapomnianych bogów.

Offline Kamilzot

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Odp: Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Czerwiec 2008, 13:32:31 »
Ja także myślę, że będą to wyspy południowe.

Bezimienny tam trafia i okazuje się, że to miejsce zamieszkują Tajemniczy bogowie. Bezio musi się trochę więcej o nich dowiedzieć. Okazuje się, że Mroczny Beliar postanawia zdobyć artefakt od bogów. Rozpoczyna się wojna i bezi musi jej zapobiec.

Offline szczurek7

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Odp: Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Czerwiec 2008, 11:05:45 »
Nie Przywiązujmy się jeszcze do Południowych wysp, bo Nie wiadomo jeszcze Czy napewno to tam będzie !... Narazie zastanówmy się Gdzie być to Ma,A jak to będzie informacja potwierdzona... można spekulować o fabule ,sposobie się tam dostania itp !

Offline Anarchy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Czerwiec 2008, 15:59:17 »
A mi się zdaje, że nie będzie żadnych wysp. Czemu? Wierzycie temu, co mówię developerzy gier? Coś powiedzieć muszą, nie powiedzą o czym będzie gra, bo... ech.. Za dużo tłumaczenia. Ja uważam, że dodatek doda niezbyt dużą, ale nową, o której nikt jeszcze nie wspominał mapie. Na przykład dalsze części kontynentu, bo nie ma pokazanych żadnych terenów orków. Bo skąd oni przychodzą? Jak na razie ich pojawienie tłumaczy się tak - było sobie królestwo Myrtany, nagle zaatakowali Orkowie i podbili ją. A po za tym, będzie dodatkowo frakcja LUDZKA! Ale oczywiście to tylko moje zdanie;)

Edit: No, niby ktoś tam z Nordmaru, a dokładniej z klanu młota chyba mówi ci, że Orkowie dawniej w jaskiniach byli, a teraz wszędzie ich pełno. Ale tyle Orków by się w jaskiniach nie pomieściło;)
« Ostatnia zmiana: 12 Czerwiec 2008, 16:14:27 wysłana przez Anarchy »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Czerwiec 2008, 15:59:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything