Autor Wątek: Kolejne problemy z MT  (Przeczytany 1619 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Kolejne problemy z MT
« dnia: 16 Kwiecień 2008, 17:20:54 »
ponieważ temat taki już był, ale go zamknięto, a ja mam pytanko:
Podobno sheergar daje nam miecz, który możemy konsekrowavc u angharta u przemytników-zabiłem Uriziela, dostałem zbroję. Wcześniej, jak wybrałem go na mistrza, dostałem jakiś mniecz, nie wiem jaki. Po ukończeniu wszystkich zadań dla praawnych poszedłem do przemytników, do angharta a tu nic! Nie mogę konsekrować miecza! CZEMU??

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Kolejne problemy z MT
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Kwiecień 2008, 19:52:42 »
Ja też miałem ten sam problem ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi.

Forum Tawerny Gothic

Kolejne problemy z MT
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Kwiecień 2008, 19:52:42 »

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Kolejne problemy z MT
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Kwiecień 2008, 14:36:39 »
2. Anghar.
Były Paladyn Innosa, prócz nauki kowalstwa i fechtunku (jest Mistrzem we władaniu bronią jednoręczną) może wykonać dla nas wspaniały miecz, runiczne ostrze pobłogosławione przez samego Innosa. Musimy jednak posiadać odpowiedni miecz, a mianowicie miecz poświęcony przez Innosa. Miecz taki (Niosący ÂŚwiatło) otrzymamy od Sheer’Ghara (jeden z Pradawnych), jeżeli zdecydujemy, aby został naszym Mistrzem. Anghar wykorzystując sekrety runicznej magii paladynów przekuje dla nas ten miecz w potężną broń, konsekrowaną ku czci Innosa – jest to najlepszy magiczny miecz dwuręczny jaki gracz może zdobyć w grze.
Skorzystałem tu z solucji do MT. Owszem, miecz dostałem-niosący światło(yaki Uriziel), ale nie mogę go konsekrować! czy to wina patchów pobranych ze str. Poziomkaz?

Forum Tawerny Gothic

Kolejne problemy z MT
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Kwiecień 2008, 14:36:39 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top